Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Eg.

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
egperbrūkšnelįeuforija
Ezopas
Ezopas
egperbrūkšnelįeuforija


Pranešimų skaičius : 27
Prisijungė : 2010-07-30
Amžius : 27
Miestas : Tauragė
Tikras vardas : Eglė

Eg. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Eg.   Eg. EmptyPen. 07 30, 2010 9:29 pm

Kadangi nusprendžiau, jog be forumų refresh'inimo tikrai neturiu ką veikti - prisistatysiu, kad žinotumėte kas per viena aš esu ir kokį šūdą čia malu. :DD

Pradėkim nuo... kairėje esančios informacijos praplėtimo. Taigi, esu Eglė, dėl laiko (sveiko proto) stokos vadinama tiesiog Eg. Gimiau tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimt septintaisiais metais. Ketvirto mėnesio dvidešimt pirmąją dieną. Nors šiaip jau ant žemės vaikštau trylika metų, jaučiuosi kaip keturiolikmetė, bet mėgstu sakyti, kad esu dvylikametė. :DD Ai nū. Gal kada nors papasakosiu kodėl man šitaip, bet dabar esu tiesiog too lazy (o jeigu rimčiau - istorijos net nėra). Esu žiaaaauriai priplaukus (ką turbūt jau spėjot pastebėti) ir visi (na tie, kurie tikrai pažįsta Eglę) yra įsitikinę, kad esu prie meno. Sutinku ir man netrukdo tokios etiketės. :DD
Esu optimistė aiškiai žinanti, jog viskas visada baigiasi blogai. Pati sau sakau "Viskas bus gerai", bet yla visada išlenda iš maišo, mes visada prieiname liepto galą (visada be jokios išimties prieiname, bet dažnai tas liepto galas būna toks mažytis, kad mes net nepastebime jokių pokyčių), visada viskas turi baigtis (Neverk, kad kažkas baigėsi, o šypsokis, kad iš vis buvo), o laimingos pabaigos - tai tik neužbaigtos pasakos. Kodėl optimistė? Nes net ir žinodama tai, aš vis vien įsitikinusi, kad rytojus bus geresnis, poryt laimėsiu loteriją, o po dviejų metų - man lenksis minios gerbėjų.
Savęs nepažįstu, pažinti nenoriu, o gatvėj sutikusi tokią pat freak'ę kaip ir aš - bėgčiau į kitą pusę. Tiesiog by...velnias žino kas man gali užplaukti, ką sarkastiško (ar aštraus (ar sunkaus (ar panašaus į akmenį))) galiu mesti, iš kurios rankos į kurią vietą trenkti. Giliai (labai giliai) širdyje esu geras vaikas, bet va dabar kaip tik trečia diena niekur nelendu, bo prieš tris dienas labai jau "gerą" pjankę apturėjau :DD
Esu suaugusiųjų, senelių ir mokytojų numylėtinė. Visada stengiuosi sakyti tai, ką manau, bet prieš pat prasižiojant, aš pamąstau kaip tas žmogus pasijaus išgirdęs mano žodžius ir tada dažnai tiesiog užsičiaupiu. Laisvalaikiu groju klasikine gitara (klasikine and that means, kad moku daugiau negu tris akordus ar "Du Gaidelius"), skambinu pianinu, lankau muzikos mokyklą. Tačiau vis vien nieko taip nemyliu kaip raaašymo. *nukrenta* Rašau nuo antros klasės, trečioje klasėje įsipaišiau į literatus, o jau penktoje pradėjau užklasinius rašinius. Šeštoje pareiškiau norą leisti knygą, bet kai sužinojau, koks shit laukia ir kokie redaktoriai yra priekabūs, noras rašyti buvo atslūgęs. Turiu ne vieną kūrinį ir esu įsitikinusi, kad vienintelis dalykas, kurį aš moku daryti beveik pusėtinai ir yra rašymas. Esu įsimylėjusi savo fiktyvų veikėją, su kuriuo vis dar siaubiu RP forumus ir einu iš proto dėl Cam Gigandet/Johnny Depp.

FIN. :DD
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Eg. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eg.   Eg. EmptyPen. 07 30, 2010 9:33 pm

Sudominai su tuo fiktyviu veikėju. Man buvo kažkas panašaus. : D
Papasakok apie jį. Pletty pwease.
Atgal į viršų Go down
egperbrūkšnelįeuforija
Ezopas
Ezopas
egperbrūkšnelįeuforija


Pranešimų skaičius : 27
Prisijungė : 2010-07-30
Amžius : 27
Miestas : Tauragė
Tikras vardas : Eglė

Eg. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eg.   Eg. EmptyPen. 07 30, 2010 9:43 pm

Ashton Smith - vienas iš pirmųjų mano RP veikėjų, su kuriuo nesiskiriu jau geri metai. Turi 24 metus, bet niekaip neišauga iš paauglystės, todėl puikiai sutaria su savo mokiniais. Nevengia alkoholio, tiksliau retai pasitaiko diena, kai jis neišgėręs. Kadangi blondinas - piešiu jį tokiu asiliuku. LABAI asiliuku, netgi galiu pasakyti. Man pačiai linksma jį valdyti vien dėl to, kad atrašinėjant nereikia daug mąstyti. Nusimano ginkluose. Jei įsimyli - nesveikai prisiriša, tiesiog nebegali be tos įsimylėtosios, bėga paskui kaip šunytis. Prisigėręs permiega su kita, tada klūpi sniege ir prašo atleidimo. :DD Labai vertina gimines ir draugus. Nevengia pažliumbt ir didžiąją laiko dalį elgiasi kaip mažas, aikštingas vaikas su buteliu... sulčių. Aišku, kol ruja neužeina. :DD Vooo ir papasakojau. O taviškis koks? :DD
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Eg. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eg.   Eg. EmptyPen. 07 30, 2010 9:52 pm

Ochocho, linksmas tipelis. (((: Primena vieną dėstytoją draugės. Haha.

Maniškis tai ne iš jokio role playing, bet iš kurtos istorijos. Kol kas nelabai noriu apie jį atskleist, nes istorija dar rašoma. Bet turėtumėt su juo susipažint kada nors, jei užsimanysiu publikuot. ((:
Atgal į viršų Go down
egperbrūkšnelįeuforija
Ezopas
Ezopas
egperbrūkšnelįeuforija


Pranešimų skaičius : 27
Prisijungė : 2010-07-30
Amžius : 27
Miestas : Tauragė
Tikras vardas : Eglė

Eg. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eg.   Eg. EmptyPen. 07 30, 2010 9:57 pm

o.o KĄ JIS DĖSTO? NORIU PAS JĮ. :DD

Lauksiu. : )
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Eg. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eg.   Eg. EmptyPen. 07 30, 2010 10:00 pm

Amm, kiek pamenu, tai kažką su tinklalapių kūrimu. Na, kažką su grafika. : D
Toks jaunas, stileiva, pastoviai ateina su mineralkės buteliu ir guli ant stalo, nieko nedėsto beveik. : DD
Atgal į viršų Go down
egperbrūkšnelįeuforija
Ezopas
Ezopas
egperbrūkšnelįeuforija


Pranešimų skaičius : 27
Prisijungė : 2010-07-30
Amžius : 27
Miestas : Tauragė
Tikras vardas : Eglė

Eg. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eg.   Eg. EmptyPen. 07 30, 2010 10:11 pm

Ahhhh, kodėl aš taip vėlai gimiau... :DD
Atgal į viršų Go down
AKILANDA
Ezopas
Ezopas
AKILANDA


Pranešimų skaičius : 49
Prisijungė : 2010-07-28

Eg. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eg.   Eg. EmptyŠt. 07 31, 2010 3:00 pm

sveika. ;}
kažkodėl tu man pasirodei faina. ;D
Atgal į viršų Go down
egperbrūkšnelįeuforija
Ezopas
Ezopas
egperbrūkšnelįeuforija


Pranešimų skaičius : 27
Prisijungė : 2010-07-30
Amžius : 27
Miestas : Tauragė
Tikras vardas : Eglė

Eg. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eg.   Eg. EmptyŠt. 07 31, 2010 3:08 pm

LAAAAABAS. : )
Malonu girdėti! Vadinasi aprašymu iki galo savęs neatskleidžiau... :DD
Atgal į viršų Go down
Viskozė
Ezopas
Ezopas
Viskozė


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2010-07-28
Miestas : Kaunas
Tikras vardas : Emilija

Eg. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eg.   Eg. EmptySk. 08 01, 2010 6:02 am

Sveika, primink kokiam mieste trini savo pasturgalį (jei leisite šitaip išsireikšti) ? Tauragėj, ar Elektrėnuose? Nes man kažkaip maišosi tie du miestai. Gal todėl, kad dvi mergos (jei leisite šitaip išsireikšti) iš vieno šyzinio forumo pasiskelbė savo gyvenamąsias vietas, o aš tas dvi mergas (žinau, kad leisi šitaip išsireikšti) maišau, nors jos skiriasi kaip nežinia kas ėėėėėiiir (lėtas įsibėgėjimas) žodžiu.
Noriu sužinoti, todėl, kad nieko asmeniško...

Citata :
Savęs nepažįstu, pažinti nenoriu, o gatvėj sutikusi tokią pat freak'ę kaip ir aš - bėgčiau į kitą pusę

Tuose miestuose (tikrai žinau, kad viename iš jų ir tūnai) dažnai lakstau gatvėmis. :)
Atgal į viršų Go down
egperbrūkšnelįeuforija
Ezopas
Ezopas
egperbrūkšnelįeuforija


Pranešimų skaičius : 27
Prisijungė : 2010-07-30
Amžius : 27
Miestas : Tauragė
Tikras vardas : Eglė

Eg. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eg.   Eg. EmptyPir. 08 02, 2010 2:21 am

Tauragė Tauragė Tauragė! Mano gimtasis alkoholikų kaimas. Rimtai? Dažnai? Tikrai dažnai? Labai dažnai? Nes jeigu dažnai, vadinasi aš esu tave mačiusi! Ir jeigu esu mačiusi, vadinasi ir tu esi mane mačiusi. Ir vadinasi... vadinasi awzm. :DD
Atgal į viršų Go down
Gerik
Ezopas
Ezopas
Gerik


Pranešimų skaičius : 10
Prisijungė : 2010-10-24

Eg. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eg.   Eg. EmptySk. 10 24, 2010 10:45 pm

EG!!!! *cypia lyg išprotėjus. šokinėja ant kėdės* Gash, kaip išsiilgau šito žmogėno!!!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eg. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eg.   Eg. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Eg.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Bendradarbiavimas :: Nebesilankančių meriečių aprašymai-
Pereiti į: