Mes Rašom

Tavo kūrybos namai

rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Pamirštos svajonės

Go down 
AutoriusPranešimas
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus

Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09

RašytiTemos pavadinimas: Pamirštos svajonės   Št. 09 17, 2011 12:51 pm

Paukštis

Jis buvo paukštis, o aš žmogus. Aš kritau, o jis skrido. Dažnai norėdavau skristi kartu, bet negalėjau. Kaip jau minėjau, jis skrido, aš kritau, taip buvo lemta.
Mes susitikome, kai jis nukrito nuo plunksninio debesies, netyčiomis palaikęs jį pūkiniu. Lūžo sparnas ir jis nebegalėjo pakilti. O aš buvau ten, žemai, amžinai nukritusi. Vos jį pamačiusi nedrįsau prieiti. Tuo metu jis man tebuvo paukštis - laukinis dangaus valdovas. Aš jam tebuvau žmogus - apgailėtinas, pažemiui šliaužiojantis kirminas.
Kelias lėtai oru plaukiančias akimirkas stebėjau jo pastangas pakilti. Jo viltys dužo taip greitai, kaip lietaus lašai dūžta ant žvyruoto kelio. Man susopo širdį. Staiga jis nebebuvo tik paukštis. Tą akimirką, kai jo skausmas ir neviltis pasibeldė į mano sielos duris, jis tapo Paukščiu.
Atsargiai žengiau kelis žingsnius jo link, nenorėdama išgąsdinti. Tačiau jis nebijojo. Kai pažvelgė į mane, jo akyse vyravo ramybė. Tarsi jis kažkokiu būdu būtų įminęs mano jausmus.
Parsinešiau Paukštį namo, širdyje tyliai vildamasi, kad mes niekada nebesiskirsime. Švelniai aprišau jo sparną, maitinau ir rūpinausi, atiduodama visą meilę, kurios per savo vienišą gyvenimą buvau prikaupusi tiek daug. Jis mano pastangas priėmė santūriai, nesuteikdamas tuščių vilčių. Tačiau aš jį jau mylėjau.
Sveikdamas jis nebuvo laimingas. Jam skaudėjo. Niekada nedrįsau paklausti ką, bet manau, kad sielą. Norėjau jam padėti, bet negalėjau. Aš tik norėjau skristi, o jis ilgėjosi skrydžio. Anksčiau maniau, kad trumpa nesvarumo akimirka atneštų užtektinai laimės amžinybei užpildyti. Tačiau žiūrėdama į jį, supratau kaip beprotiškai klydau. Noras neprilygsta ilgesiui.
Kartą užtikau Paukštį bežiūrint į mėnulį. Iš jo žvilgsnio atrodė, kad mėnulis jam artimesnis už žemę. Negalėjau tuo patikėti. Nejau jis yra buvęs mėnulyje? Išgirdęs mano nebylų klausimą jis atplėšė akis nuo besišypsančios pilnaties. Išmokau, kad kai kurie klausimai būna atsakyti tik tada, kai niekas neklausia.
Paukštis pasveiko ir išskrido. Jis buvo mano Paukštis, o aš jo Žmogus. Tačiau tai negalėjo pakeisti to, kas buvo lemta.

Paskutinį kartą redagavo fake magic, Sk. 09 18, 2011 12:15 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://prideofpink.tumblr.com/
Plunksna
M. Mažvydas
M. Mažvydas

Pranešimų skaičius : 244
Prisijungė : 2011-04-19
Amžius : 23
Tikras vardas : Agnė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamirštos svajonės   Št. 09 17, 2011 1:28 pm

Citata :
Išmokau, kad kai kurie klausimai būna atsakyti tik tada, kai niekas neklausia.
Nepakartojama! Primena A. de Sent Egziuperi kūrybą: nuostabūs palyginimai, labai vaizdinga kalba. Labai labai labai gražu penguin
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Lapė.
S&M.

Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamirštos svajonės   Št. 09 17, 2011 1:28 pm

Eh. Gražu.
Vargšas Žmogus.
Jei galėčiau, suteikčiau jam sparnus.
Spoiler:

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://marionetteofharmony.blogspot.com
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamirštos svajonės   Sk. 09 18, 2011 12:14 pm

Agne,
dėkui. Pati pagalvojau, kad šiek tiek primena Egziuperį.;D Nežinau, keista nuotaika man buvo užplaukus.

Skaiste,
Red Bull suteikia sparnuuuus.:DD Gaila Žmogus to nežinojo.disappointment

Šokanti Geiša
*
*

Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamirštos svajonės   Sk. 09 18, 2011 2:28 pm

Iš tiesų, labai jaučiasi "Mažojo Princo" saldumas ir įtaka.
Meh.
Šiaip jo, gražu. Berniukas ir lapė, žmogus ir paukštis, žmogus ir kitas žmogus. [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]"Atsikabinkite, bet niekada nepalikite." - Aš pati
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamirštos svajonės   Pir. 09 26, 2011 10:05 pm

Jop, neskaitant to, kad Mažojo princo baisiai nemėgau.:DD Štai iki ko žmonės nusirita..
Ačiū^^

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamirštos svajonės   

Atgal į viršų Go down

Pamirštos svajonės
Atgal į viršų 
Puslapis 11