Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 MEILĖ

Go down 
+9
blue.
Šokanti Geiša
wanderlust
WaWa
Niūnė
nebūtina galvoti
fake magic
Lapė.
konstanta
13 posters
AutoriusPranešimas
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: MEILĖ   MEILĖ EmptySk. 09 11, 2011 1:05 pm

Meilė – žmogaus būsena, jausmas, emocijos, elgsena, mintys, suvokimas ir požiūris, viena iš esminių tarpusavio santykius ir savęs suvokimą lemiančių ir apibrėžiančių sąvokų.(Vikipedija)

Meilė susideda iš vienos sielos dviejuose kūnuose. (Aristotelis)

Meilė kaip NSO, visi sako, kad ją matė, bet niekas negali smulkiai paaiškinti, kas ai yra.(Nežinomas autorius)

Kaip jūs suprantate taip dažnai šiais laikais vartojamą žodį - meilė? Ką jis jums reiškia? Ar jum lengva jį ištarti?
_______________________________________________________________

Apie meilę mano galvoje dabar sukasi daugybė minčių, tik nelabai galiu jas sudėlioti į rišlių minčių kratinį.

Daug kas šiais laikais sako, kad meilė yra nuvertinama. O aš manau - atvirškčiai ji yra pervertinama. Aš tave myliu - visi kartoja ir kartoja, galvodami, kad jausmas, kurį jaučia (dažniausiai simpatija ar net tik trauka) yra meilė. Aš meilę suprantu, kaip jausmą, kuris ateina kartą gyvenime.

Viena mano draugė sako, kad netiki meile ir jai įrodinėdama atviškčiai apibrėžiau savo meilės suvokimą - meilė yra tik žodis, kuris apibrėžia daugybę jausmų. Netikėti meile priešingai lyčiai tas pats kas netikėti meile tėvams ar broliui. Tie du jausmai man skiriasi tik keletu papildomų jausmų, kurių pagrindinis - aistra.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptySk. 09 11, 2011 4:11 pm

Meilė is just a thing, kuriam aš nesu pribrendusi.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptySk. 09 11, 2011 5:46 pm

Meilė... Tikiu, kad egzistuoja tikra meilė. Tikiu, kad ji būna tik kartą gyvenime. Kažkada tikėjau, kad tokios meilės lauksiu visą gyvenimą. Dabar kiek išaugau, suprantu, kad ta meilė gali ir niekada neateiti.
So whatever, egzsituoja ir toks dalykas kaip susižavėjimas, o tikrai meilei žinau, kad nebūčiau pasiruošusi.
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptySk. 09 11, 2011 8:02 pm

man meilė yra kaip traukos jėga, kaip gravitacija. susideda iš pasitikėjimo, nuoširdumo, švelnumo, ištikimybės ir atsidavimo. turbūt.
nežinau, ar ką nors mylėjau. susižavėjusi buvau, ir aišku, dažnai susižavėjimo metu atrodo, jog tai ir yra meilė, o vėliau susivoki, kad turbūt ne.
Atgal į viršų Go down
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptySk. 09 11, 2011 9:31 pm

Meilė.. Kaip geriausiai patikrinti ar myli? To žmogaus netektis. Žiauri, bet tiesa. Draugus, gimines, mes paleidžiam. O kaip būna su mylimaisiais? Kiekvieną kartą susopsta širdį pagalvojus o jei jis dabar būtų su manimi.

Aplamai meilė yra ne vienas jaumas, tai daug jausmų apjungti vienu žodžiu. Meilė gali būti visokia, nuo broliškos, tėviškos, draugiškos iki aistringos, beprotiškos ir pan.
Mes žmones mylime skirtingai. :)
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptyKv. 09 29, 2011 7:05 pm

Paskaičius konstantos nuomonę, pasirodė ji lyg koks išminčius. Dar tu sugalvok tiek daug išnarpliot ir taip gana sudėtingai parašyt ;DD Ar bent jau tik man čia taip pasirodė.

O aš... Niekas taip asmeniškai manęs dar neklausė, kas yra meilė. Tiesą pasakius, kai lietuvių mokytoja paklausė ir taip jau rinkosi atsitiktinai žmogų, kuris pateiktų atsakymą, aš visa nutirpau, nes žinojau, kad nesugebėsiu dorai nė žodžio išspaust. Bet šiaip žinau. Jeigu kas paklaustų, kas yra meilė, atsakyčiau, kad net neįsivaizduoju ;}
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptyKv. 09 29, 2011 7:29 pm

Na jau.;DD Nieko protingo aš ten neparašiau. Tiesiog daug apie tai galvoju ir kaip sakiau daug davė tam diskusijos su drauge. Aš aišku šneku tik teoriškai. Iš tikrųjų nesu jos patyrusi. Galbūt todėl atrodo viskas taip sudėtingai - šnekėjau tik teoriškai. ;D
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptyKv. 09 29, 2011 11:03 pm

Meilė yra... viskas.

Gyvenime esu tik vieną kartą mylėjusi ir tai buvo tokia galia, jog nežinojau, ar aš valdau save, ar tai meilė valdo mane.
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptyPen. 09 30, 2011 12:11 am

Niekas niekada nepamini, kad meilė yra ir didžiulė atsakomybė bei įsipareigojimas. Atsiduoti žmogui tai ne karvę nupirkti.
Meilė... Dėl jos nuolat reikia stengtis ir ją kurstyti, nes tai nėra namas, kad pastatei ir stovi visą amželį.
Meilė... Kai be romantikos, bučinių, apsikabinimų visada yra apie ką kalbėtis žiūrint į akis ir į sielą... kai be prisilietimų šiurpsti ir norisi šypsotis kiekvienam rūškanam praeiviui.
Atgal į viršų Go down
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptyPen. 09 30, 2011 3:53 pm


Meilės nėra. Yra tik bendri interesai, pomėgiai, prisirišimas prie žmogaus ar ko kito... :)
Na, ir visa tai pavadinta meile.
..Branginu sau artimus žmones, vaikino nesu mylėjusi. Aš tikiu, kad meilė yra tik viena, kad mylėti galima tik kartą. Beprotiškai stipriai, nuostabiai švelniai, nepaliaujamai tikrai.. :))
Aš myliu kiekvieną. Net ir tuos, kurie manęs nekenčia. Visi mes žmonės, vieni klystame daugiau, kiti - mažiau. Kiekvienas gyvas sutvėrimas man pats brangiausias. :) Šypsausi visiems, dovanoju savo meilę net ir tiems, kurie tai niekina. :)
Tik gėris, meilė, ir nepaliaujama šypsena nugalės!
thanks
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptyŠt. 10 01, 2011 8:36 pm

Citata :
Meilė... Kai be romantikos, bučinių, apsikabinimų visada yra apie ką kalbėtis žiūrint į akis ir į sielą...

Aš šiandien tiek galvojau apie šitą sakinį... Man jis pasirodė pats teisingiausias iš visų čia pasakytų ;} Galima, kai kas paklaus, atsakysiu taip, pridėdama, kad tai vienos panelės Jurgitos mintis? ;D Tai juk tavo mintis, taip?
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptyPir. 10 10, 2011 10:36 am

Meilė man nereiškia VISIŠKAI NIEKO.
Nesąmonė kažkokia.
Meilė mano manymu gali būti tik draugiška, arba giminiška, jei yra toks išsireiškimas. O ta „meilė“ kuri vadinama tarp vyro ir moters yra tik aistros nevaldymas ir šilumos troškimas. O šiluma nėra melė.
Tai tik mano nuomonė.
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptyPir. 04 30, 2012 6:10 pm

Love. What does it means? Smthg. Whatever.

IŠ PAT PAT PRADŽIŲ NĖR MEILĖS. JI ATSIRANDA PALAIPSNIUI. IŠ PIRMO - ĮSIMYLĖJIMAS. TAI NĖRA TAS PATS KAS MEILĖ. TAI, KITAIP PAVADINUS, SUSIŽAVĖJIMAS. ĮSIMYLĖJIMAS PERAUGA Į MEILĘ. NĖR TOKIO DALYKO KAIP MEILĖ IŠ PIRMO ŽVILGSNIO. YR TIK SUSIŽAVĖJIMAS, PIRMAS ĮSPŪDIS. FSIO. NU GAL DAR KAS NORS IR KITAIP MANO, BET... PO TO PAMATO, KAD PO VISOS TOS "MEILĖS" TEBUVO TIK SUSIŽAVĖJIMAS. IR JEI KAS NORS NESUTINKA SU MANO NUOMONE, NU KĄ... IT'S YOUR PROBLEM. TIK ŽIEK NEAPSIGAUK.
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptyTr. 05 02, 2012 12:20 am

man atrodo, kad bandyti nusakyti meilę yra absurdiška. ir taip pat kvailai skamba, kai kas nors verčiasi per galvą įdorinėdamas, kad meilės išvis nėra. aš nežinau, meilė yra stiprus stiprus jausmas; ir kiekvienas jį jaučia kitaip. va.
Atgal į viršų Go down
Dream.
Dantė
Dantė
Dream.


Pranešimų skaičius : 143
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 26

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptyŠt. 05 12, 2012 6:36 pm

Mano nuomone, meilė pats nuostabiausias jausmas pasaulyje. Juk mylėti galima ne tik kitos lyties atstovą, mamą, tėtį ar sesę. Mylėti galima saulę, žolę, dangų, visus vabaliukus. Galima mylėti kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką bei šypseną. Mylint viską aplinkui gyvenimas atrodo daug šviesesnis.
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptyŠt. 05 12, 2012 8:57 pm

WaWa rašo:
Citata :
Meilė... Kai be romantikos, bučinių, apsikabinimų visada yra apie ką kalbėtis žiūrint į akis ir į sielą...

Aš šiandien tiek galvojau apie šitą sakinį... Man jis pasirodė pats teisingiausias iš visų čia pasakytų ;} Galima, kai kas paklaus, atsakysiu taip, pridėdama, kad tai vienos panelės Jurgitos mintis? ;D Tai juk tavo mintis, taip?

Tik dabar užmačiau. XD žinoma, kad galima. :)

Dream., žinoma, mylėti galima viską. Ir nebūtinai priešingos lyties atstovą, galima ir tos pačios :)) bet ne apie tai aš dabar. Kartais, kai tampi vyresniu žmogumi, tą meilę viskam gali užgožti cinizmas ir kartus sarkazmas. Tada išmoksti atsirinkti, kam tą meilę dovanoti.
Tada dovanoji brandžią meilę. :)
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ EmptyTr. 08 01, 2012 1:12 am

Neseniai perskaičiau tikrai jaudinančią meilės istoriją, na tokį romaną ir mano požiūris į meilę truputėlį pasikeitė. WaWa tikrai pasakė labai teisingą sakinį: "Meilė... Kai be romantikos, bučinių, apsikabinimų visada yra apie ką kalbėtis žiūrint į akis ir į sielą..." Man labiausiai užkliuvo žodžiai "į sielą". Kai myli, manau, gali pažvelgti į mylimo žmogaus sielos gelmes ir suprasti jį. Jug meilė eina kartu su supratimu, taip? Man atrodo, kad meilė yra daug daugiau nei seksas ir glamonės, tai vidinis tarpusavio (vienas kitą mylinčių žmonių) supratimas ir pasitikėjimas vienas kitu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





MEILĖ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MEILĖ   MEILĖ Empty

Atgal į viršų Go down
 
MEILĖ
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Meilė - laiminga pabaiga ?
» Dabar žinau kas yra meilė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: