Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
BATWOMAN
M. Mažvydas
M. Mažvydas
BATWOMAN


Pranešimų skaičius : 249
Prisijungė : 2011-03-09
Amžius : 29
Tikras vardas : Justina

Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje   Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje EmptySk. 09 04, 2011 11:55 am

Kartais norisi išreikšti savo išgyvenimus lape, kompiuteryje, bet kur, bet nepalikti jų ten, kažkur giliai savo galvelėje. Rašyti ilgus romanus man niekados nesigaudavo. Dingdavo įkvėpimas, noras. Nežinau.

~~~

Užsimerkiu. Atsimerkiu. Tu jau čia. Išlipi iš autobuso su kuprine, mėlynu miegmaišiu, ant kurio parašytas tavo vardas, ir gitara. Mano lūpų kampučiai pakyla. Apkabinu tave, man trukdo tavo kuprinė. Naktį. Užsikuriame laužą, atsinešame miegmaišį. Atsisėdam. Tu pasiimi gitarą, pradedi skambinti taip, kaip man patinka. Žinai, tu nuostabiai groji gitara. Nuostabiai šypsaisi ja begrojant. O sakei, kad nemoki. Pagaunu tavo žvilgsnį. Jis mielas, atviras, nuoširdus. Nusišypsau tau, o tu man. Patraukiame į palapinę. Atsigulu šalia tavęs, ant nelygios žemės. Man šalta. Tu nedrąsiai, lyg juokaudamas apkabini mane viena ranka. Pradedi baksnoti ties mano šonkauliais. Žinai mano silpniausią vietą. Kutena. Atsuku savo akis į tavąsias. Žiūrim vienas į kitą ilgai. Ilgai, gal penkias minutes. Susisuku į sušalusio šuniuko pozą, tu mane apkabini dar stipriau. Ir man buvo gera. Beprotiškai gera. Tu neįsivaizduoji, kaip man buvo gera. Tu priglaudei savo šaltą nosį man prie skruosto. Ji buvo ledinė. Vėl nusišypsojau, kažką sumurmėjau. Supratau, kad ne man vienai šalta. Apkabinau tave. Buvom susikibę lyg du plėšrūnai. Stipriai suspaudžiau tavo nugarą. Suleidau nagus kaip vilkas suleidžia savo iltis į stirnos šlaunį. Tu buvai labai arti. Jutau tavo ilgą kvėpavimą. Tavo blakstienų judėjimą šalia mano skruosto. Susikibę mes užmigom. Tu taip galvojai. Aš nemiegojau.

(visa tai išgyvenau pati. Tai nėra išgalvota. )


Paskutinį kartą redagavo BATWOMAN, Sk. 09 04, 2011 4:06 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje   Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje EmptySk. 09 04, 2011 3:55 pm

Well.
Gražu.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Plunksna
M. Mažvydas
M. Mažvydas
Plunksna


Pranešimų skaičius : 244
Prisijungė : 2011-04-19
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Agnė

Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje   Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje EmptySk. 09 04, 2011 4:35 pm

Gal kiek sumaišė vidury teksto pasikeitęs pasakojimo laikas (iš pradžių buvo esamasis, po to jau rašai būtuoju kartiniu), bet tekstas išties žavus! Labai jausmingas ir vaizdus :)
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje   Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje EmptySk. 09 04, 2011 4:40 pm

Džiaugiuosi už tavo patirtas romantiškas akimirkas, linkiu, kad likimas nenuskriaustų ir tokių būtų dar daug. :)

O šiaip, man visad kliūva kapotumas ir nelogiškai padėti taškai, nors tai ir galima sieti su kokiu ten nors emociniu ar šiaip susijaudinimu. smile

Berniukas su gitara rankose...
[You must be registered and logged in to see this link.]

Nepyk, prisiminiau ir nesusilaikiau... disappointment
Atgal į viršų Go down
BATWOMAN
M. Mažvydas
M. Mažvydas
BATWOMAN


Pranešimų skaičius : 249
Prisijungė : 2011-03-09
Amžius : 29
Tikras vardas : Justina

Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje   Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje EmptySk. 09 04, 2011 4:49 pm

Ačiūū (:
Šokanti Geiša - jis mokėjo grot ;p Haha ;D Vaikinai žino, kas merginom patinka. ;D O tie taškai. Nežinau, man jie patinka. Tikriausiai toks mano nelogiškai kapotas stilius. Mokytoja irgi kartais prie jų prikimba. (:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje   Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kažkas, kas netelpa vien mano galvoje
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Galbūt kažkas
» Čia būti kažkas. Gal.
» deadsun,kamyy and kažkas ;DD
» Kažkas toli, nors gal visai čia pat
» mano mintys, perpintos juoko ir ašarų

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Proza :: Novelės-
Pereiti į: