Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Sportas

Go down 
+4
liga
Lapė.
fake magic
Plunksna
8 posters
AutoriusPranešimas
Plunksna
M. Mažvydas
M. Mažvydas
Plunksna


Pranešimų skaičius : 244
Prisijungė : 2011-04-19
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Agnė

Sportas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sportas   Sportas EmptyKv. 09 01, 2011 8:56 pm

Taigi, kad jau prasidėjo Europos krepšinio čempionatas, pakalbėkime apie sportą! Sportuojate? Gal plaukiojate, bėgiojate ar net skraidote, o gal esate aktyvus žiūrovas? Mėgstate krepšinį ar futbolą, o gal rankinį? Ar žiūrite dabar vykstantį krepšinio čempionatą? Rašykite viską viską apie gyvenimą ilginantį SPORTĄ!!!
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Sportas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas EmptyKv. 09 01, 2011 9:11 pm

Tiesiog beprotiškai nekenčiu sporto.:DD Nesu ne sportiška, nors kokiais nors gabumais pasigirt irgi negaliu, bet tiesiog nekenčiu sportuoti. Žinau, žinau, nesveika ir blah blah blah. Bet man taaaip nuobodu.
Mokykloj Lietuvoj beveik niekada nesportuodavau, nes seselė laisva ranka rašydavo raštelius atleidžiančius nuo kūno k. Tai aš tuo naudojausi: D Na kitur man jau taip labai nebesisekė. Ir dabar nesiseka, tad reikės sportuoti. dooh, jau pirmą pamoką reikėjo bėgt du milžiiiiniškus ratus aplink miiiilžinišką stadioną, o tada 100 metrų greičiui. Gal aš tą greitį būčiau neblogai nubėgus, bet po tų dviejų ratų aš vos kojas pavilkau.:DD Viso to rezultatas dar dabar skaudantys raumenys..:DD
Iš to ką gyvenime esu išbandžiusi tai buvo šokiai (kai nežinojau, kad šokti aš nemoku..:D) ir jodinėjimas. Nieko kito nebandžiau ir bandyti nenoriu:DD Bet teks į badmintoną užsirašyti šiais metais.. ech..
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
Plunksna
M. Mažvydas
M. Mažvydas
Plunksna


Pranešimų skaičius : 244
Prisijungė : 2011-04-19
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Agnė

Sportas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas EmptyKv. 09 01, 2011 9:25 pm

Aš sporto nemėgstu, tiesiog nesu tam sutverta - nesiseka ir viskas. Ir per daug nervų kainuoja. Ypač nekenčiu bėgimo - 1,5km ir aš jau mirusi. Man patinka nebent tik plaukimas, gal dar badmintonas koks, nors aš jį tik savo malonumui per atostogas kaime pažaidžiu, ne sportui :P O žiūrėt, tai žiūriu krepšinį, kai koks didelis renginys ir žaidžia Lietuva, o futbolo tik pasaulio čempionatą žiūrėjau. Tai tiek :)
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Sportas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas EmptyKv. 09 01, 2011 9:32 pm

Man patinka futbolas, plaukimas, dviračių sportas, šokiai. Tačiau bėgimo nepakenčiu. Greit padustu. Aš sutverta tik trumpoms distancijoms. O šiaip kūno kultūros, kaip pamokos nelabai mėgstu. Bet pavyzdžiui jogą tai praktikuoju ir man ji visai nieko. Nors kartais sakau priešingai, nes po jos maudžia visus raumenis. :D
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Sportas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas EmptyPen. 09 02, 2011 5:58 pm

Esu sporto fanatė, bet pati tai jo nepraktikuoju.:D Savo malonumui būna pažaidžiu futbolą, badmintoną, išlekiu su dviračiu ar tiesiog vaikštinėju po miestą kol kojos laiko. Bet kūno kultūros pamokų tai visuomet nemėgau. Ypač kai lauke darom. Tos ilgos distancijos, bėgimas greičiui... padustu, o paskui žiauriai prastai jaučiuosi. Nors va galiu pasigirti, kad pavasarį 12 ratų aplink stadioną be sustojimo nubėgau.:D
Jeigu būtų toks sportas, kaip vaikščiojimas (ne greitasis ėjimas), tai aš aukštumas būčiau pasiekusi.:D Galėčiau eiti ir eiti vidutiniu greičiu klausydamasi muzikos, kalbėdamasi, ar šiaip mąstydama bei dairydamasi.
Dar labai futbolą mėgstu. Labai labai. Pati nežaidžiu (to kamuolio gainiojimosi su draugais neskaitau), bet kiekvienas mėgstamos komandos bei rinktinės rungynes akylai seku. Taipogi seku ir Formulės-1 rezultatus, bet ne taip atidžiai. O va krepšinis tai jau siutina mane.:D Tas pamišimas, a la "antra religija"... nu nesąmonė didžiausia, per daug viskas išpūsta.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Sportas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas EmptySk. 09 11, 2011 9:51 pm

Kalbant apie sportavimą, kai buvau vienuolikos-dvylikos, daug sportavau. Esu laimėjusi su komanda kvadrato taurę, o vėliau priklausiau lengvosios atletikos būreliui, tačiau taip gyvenime nutiko, kad būtent per lengvosios atletikos treniruotę gavau traumą, per kurią paaiškėjo, jog turiu ligą, kuri tęsėsi iki pat vienuoliktos klasės ir to pasekoje gavos taip, kad gydytojai uždraudė griežtai sportuoti. Net bėgti negalėjau. Vienintelė sportinė veikla buvo vaikščiojimas. Todėl dabar mano sportinė forma yra daugiau nei tragiška. Grįžti į tą buvusią - labai sunku. Tačiau nusipirkau bėgiojimo batelius, radau daugmaž nenaudojamą futbolo stadioną ir po šios savaitės - į trasą.

Dabar žiūrėjimas... Anksčiau palaikydavau Lietuvos rinktinę krepšinio turnyruose, tačiau šiais metais visas čempionato PR'as man sugadino žaidimo grožį, todėl pradėjau krepšinio nemėgti. O šiaip dievinu futbolą. Palaikau Schalke 04, Vokietijos bei Lietuvos rinktines bei šiek tiek prijaučiu olandams. Kitokių sportų nežiūriu ir nesidomiu. :)
Atgal į viršų Go down
BATWOMAN
M. Mažvydas
M. Mažvydas
BATWOMAN


Pranešimų skaičius : 249
Prisijungė : 2011-03-09
Amžius : 29
Tikras vardas : Justina

Sportas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas EmptyŠt. 09 24, 2011 1:05 pm

Pati sportuoti mėgdavau iki kokios 9 klasės. Paskui visiškai aptingau. Šiais metais buvau pradėjus bėgioti, bet po kokios savaitės pradėjo nežmoniškai skaudėti koją. Ne raumenis, bet kažkur prie kaulo. Kažkaip nebekankinau savęs ir nustojau. Būtų neblogai vėl pradėti, bet rudenį vos pabėgiojus lauke man iškart prasideda problemos su gerkle. Vienu žodžiu, toks ratas ;D

O sporto žiūrėjimas. Žiūriu formulę 1, ir manau, esu didžiausia fanė visame Zarasų rajone ;D Toliau eina krepšinis. Futbolą žiūriu tik per pasaulio čempionatus. Dar patinka dailusis čiuožimas (:
Atgal į viršų Go down
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

Sportas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas EmptyTr. 09 28, 2011 3:10 pm

Sportas jėga. Myliu myliu myliu! fairy fly fairy fly
Be galo mėgstu plaukimą, bei bėgimą. Galėčiau bėgioti ir bėgioti..
Taip pat, palaikau krepšinį, bet pati jo žaisti nemėgstu. :)
Nuo pat mažų dienų turiu daug problemų su kojomis. Nuolat pasitempiu raiščius, būna ryte pabundi, nejauti savo kojų, virsti, keliesi.. Gelia, tirpsta, skauda. ;(
Tad nuo šių mokslo metų esu atleista visiems metams nuo kūno kultūros pamokų, ir man tai didžiausias smūgis.. :weird:
Atgal į viršų Go down
AuRevoir
Ezopas
Ezopas
AuRevoir


Pranešimų skaičius : 26
Prisijungė : 2013-04-15
Amžius : 27
Tikras vardas : Akvilė

Sportas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas EmptyPen. 05 03, 2013 9:16 pm

Labai patinka badmintonas, krepšinis, futbolas, šokiai ir Formulė-1.
O labiausiai 'prilipo' badmintonas. Netgi varžybose dalyvavau, bet dėl didelio krūvio ir traumos teko mest viską. :/
Atgal į viršų Go down
http://tsgsapaliones.blogspot.com/
Sponsored content





Sportas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sportas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: