Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Sapnai

Go down 
+3
mintyse
Maybe
Plieninė magnolija
7 posters
AutoriusPranešimas
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sapnai   Sapnai EmptyPir. 08 29, 2011 11:04 am

Sapnas – vaizdinių, minčių ir jausmų visuma, patiriama miegant.
Ar dažnai prisimenate tai ką sapnavote? Tikite pranašiškais sapnais ir jų reikšmėmis? Pasidalinkime įdomiais sapnais (:
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptyPir. 08 29, 2011 11:08 am

Būna, kad ilgai prisimenu kai kuriuos sapnus... O kiti po minutės jau užsimiršta... Ir gaila, kadangi jie visada būna įdomiausi...

Va šią naktį sapnavau mokyklą... Kaip du klasiokai pradėjo ten prie manęs lįst :DD Paskui vos su mano pačios šaliku nepasmaugė.. Tai miela buvo :DDD

Esu sapnavus ir Skaistę vieną kartą :D Ir forumą, kiek pamenu, esu... Tik kažkas su juo buvo negerai... :DD

Tik va, kažkaip kiekvienais metais (vasarą) sapnuoju tą patį sapną apie mokyklą. Prisideda viena kita detalė, o taip viskas tas pats.. Nesuprantu aš, kodėl taip. Ir kiekvienais metais, tą pačią dieną :D
Atgal į viršų Go down
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptyPir. 08 29, 2011 11:09 am

Prisimenu, kai nubundu. Palaipsniui užsimiršta... Bet jei pasitaiko toks sapnas, kuris mane kažkiek pagąsdina ar pasireiškia tam tikru neįprastumu, tai tuomet jį atsimenu iiiiilgai. : D
Dėl reikšmių tai taip, pas mane jie savotiški. Jei sapnuoju, kad važiuoju su mama kur nors, tai taip ir atsitinka, vos tik atsikeliu. : D dažnokai sapnavau kates, o tai- blogas ženklas, ir tikrai, teko patirti tų 'blogų ženklų. : >
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptyPir. 08 29, 2011 12:28 pm

Citata :
Ar dažnai prisimenate tai ką sapnavote? Tikite pranašiškais sapnais ir jų reikšmėmis?

Dažnai prisimenu. Nes bene kas naktį sapnuoju košmarus. Ir žudo mane ten kas tik nori ir su kuo nori. Jei nuspręsčiau tapti samdoma žudike, tai orginalumo man tikrai nepritrūktų.
Tikiuos, kad jie niekada neišsipildys...
Nors kartais pasitaikydavo ir visai nieko sapnų, kaip pvz:. maitinu drakoną, tai jei ir protingi drakonai čia atsirastų. Nesupykčiau. :D
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptyŠt. 10 01, 2011 9:38 pm


Ypač daug sapnuoju vasaromis. Visada pamenu ką sapnavau, ir aplamai paėmus sapnuoju labai dažnai. Nuolat tai būna košmarai. Vienas labai žiaurus sapnas buvo, kad močiutė žudė tėtį, paguldė jį vonioje, ir smeigė peiliu į kaklą.. Mirusius žmones sapnuoju, ryte būna ilgai kol atsipeikėju iš visko.. Kartais pasapnuoju kažką romantiško. :) Esu sapnavusi daug vaikinų ir su visais jais bučiavausi :DD labai dažnai sapnuoju auskarus, jų pirkimą. :) nežinau net kaip su tais sapnais.. tiesiog galbūt pa samonėje užsilikusios neišsakytos mintys, ar kažkas panašaus sukelia atitinkamus sapnus, o jų išsipildymu tikiu.
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptyTr. 08 01, 2012 1:37 am

Dažnai sapnuoju, bet dažniausiai tai vasarą, ypač šią. Žiemą kažkaip sapnai manęs nelanko, gal per šalta jiems. Šią vasarą daug visokių šūdų sapnuoju, prisimenu ką sapnavau tik pamačiusi kokį nors daiktą, pvz.: ėjau į vonią ir pamačiau tokį gydomąjį muilą, kurį naudodavo močiutė ir staiga suprantu, kad sapnavau, jog tą muilą naudoja tėtis. Žodžiu, daug visokių nesąmonių prisapnuoju, dažnai prabundu naktim ir tos musės erzina. Išvis kažkoks neramus mano miegas pasidarė. Šūdinai miegu, o jausmas kai atsikeliu iš ryto būna žiaurus.
Tikiu pranašiškais sapnais, man įdomūs patys sapnai ir ką gali žmogus susapnuot. Žinau, kad žmogus sapnuodamas rikiuoja mintis į vietas, gali sapnuoti kelių dienų, mėnesio ar ilgesnį laikotarpį turintį įvykį taip viską sudėliodamas į vietas. Truputį domiuosi sapnais, pusmetį prašiau, kad kai ką susapnuočiau, bet dar nė karto nesapnavau po to pirmojo karto... disappointment
Atgal į viršų Go down
Pė'—
Ezopas
Ezopas
Pė'—


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2012-08-04
Amžius : 28
Tikras vardas : Tėvų duotas ir užtušuotas

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptyŠt. 08 04, 2012 6:10 pm

Dėl sapnų esu pastebėjusi keistą tendenciją.

Kai nieko doro neveikiu (neskaitau, nežiūriu, neklausau) nieko ir nesapnuoju. Kai perskaitau gerą knygą, rašau ar pažiūriu įdomų filmą, visada susapnuoju (žinoma, kažkokį keistą dalyką, kurį galima vadinti kvailyste, bet koks nors psich psich žmogelis tame įžiūrėtų OHO reikaliukų).
Net ir tas sapnavimas vasarą patvirtintų tokią mano teorijytę. Juk vasarą daugiau matom, daugiau skaitom, užsiimam mėgstama ir turbūt gana intelektualia veikla. Tuo tarpu žiema, atrodo, sąstingio metas.


Žinoma, yra ir išimčių.
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptyTr. 08 08, 2012 1:15 am

Galbūt, tu teisi. Arba teisus. Whatever. Pastebėjau tokį dalyką, kad kai ką nors įsimyliu [o tai įvyksta labai greitai. Man rodos, visus šūlės bernus esu bent kartą įsimylėjus... 'D], po kažkiek laiko tą žmogų susapnuoju. Bet po to, jei nebematau jo kiekvieną dieną, jo nebesapnuoju. Įdomus dalykas...
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptyPen. 08 10, 2012 3:57 pm

Laima - tai ir Ligitą Žemgulį buvai įsimylėjus? :DDD Ar čia tik iš savos ir paralelinių klasių :DDD
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptyPen. 08 10, 2012 4:32 pm

Ne, turbūt ne. Tokio nepažįstu. Nah, daugiau jų buvo, ne vien tik iš savos klasės. Bet kažkoks vaikis mane persekiojo šūlėj. Tas tai ryškiai mane įsimylėjęs buvo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sapnai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mano sapnai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: