Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 mano mintys, perpintos juoko ir ašarų

Go down 
+2
Hellis
nebūtina galvoti
6 posters
AutoriusPranešimas
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

mano mintys, perpintos juoko ir ašarų Empty
RašytiTemos pavadinimas: mano mintys, perpintos juoko ir ašarų   mano mintys, perpintos juoko ir ašarų EmptySk. 08 28, 2011 11:48 pm

į šią temą kelsiu įvairius parašytus trumpus kūrinius, ar tekstus, kurie netinka kitur - neturi nei pradžios nei pabaigos.

Šį parašiau prieš mėnesį. Visi aprašyti jausmai tikri, turbūt šiek tiek asmeniška, bet vis tiek įkelsiu.

Jaučiuosi kaip... Žlėgtainis. Konkorėžis. Butelis. Šiukšlė. Apleistas parko suolelis. Negrojantis pianino klavišas. Obuolio graužtukas.
Ką tik buvo užsukus mama, prajuokino, šyptelėjau. Bet sunkumas giliai viduje nepraėjo. Šaltas, sustingęs, apleistas, liepsnojantis, deginantis. Ir visa tai dėl prisiminimų, kurių gal ir nebuvo. Nebuvo realybės, nebuvo virvių, nebuvo kovos, nebuvo švelnumo, nebuvo nieko. Tada turbūt dabar kraustausi iš proto. Bet aš nenorėjau ir nenoriu. Nenoriu prisiminti, bet prisimenu. O kai noriu, noriu prisiminti, nepamenu. Atrodo nieko nebuvo. Bet buvo. Juk neskaudėtų, jei nebūtų, tiesa?
Kankinsiu save, kaip tą šaltą naktį stovint ežero krante, įbridus iki kelių pilnaties mėnesienoje.
Vėl įsijungiu tą dainą. Užsimerkiu. Paniriu gilius debesis. Skrajoju tuštumoje, nes nieko nepamenu. Tik trupinius. O trupiniai nieko verti, be svarbiausios dalies. Baigiantis dainai, baigiasi tuštuma, išgaruoja šiluma, lieku aš, viena, sustirusi nuo šalčio. Atsimerkiu ir realybė supjausto mano venas pati, stumdama mirtin.

Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

mano mintys, perpintos juoko ir ašarų Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano mintys, perpintos juoko ir ašarų   mano mintys, perpintos juoko ir ašarų EmptyPir. 08 29, 2011 12:04 am

daug blogų emocijų, faina
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

mano mintys, perpintos juoko ir ašarų Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano mintys, perpintos juoko ir ašarų   mano mintys, perpintos juoko ir ašarų EmptyPir. 08 29, 2011 12:09 pm

Vienas geriausių tavo darbų :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

mano mintys, perpintos juoko ir ašarų Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano mintys, perpintos juoko ir ašarų   mano mintys, perpintos juoko ir ašarų EmptyPir. 08 29, 2011 7:23 pm

Gash.
Perskaičiau ir vis dar neatsigaunu.
Neturiu žodžių, nežinau, ką pasakyt.
Manau, dabar užtektų tik to, ką pagalvojau perskaičius: WOW!

P.S.: Kai atsitokėsiu, pakomentuosiu daugiau :)
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

mano mintys, perpintos juoko ir ašarų Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano mintys, perpintos juoko ir ašarų   mano mintys, perpintos juoko ir ašarų EmptyŠt. 09 03, 2011 12:13 am

Labiausiai patiko "negrojantis pianino klavišas".
Kapotas paauglystės pradžios dienoraštis. Neatsilikai nuo normų. aww
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

mano mintys, perpintos juoko ir ašarų Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano mintys, perpintos juoko ir ašarų   mano mintys, perpintos juoko ir ašarų EmptyŠt. 09 03, 2011 10:37 am

tikrai gan įspūdinga. Gražiai rašai, ir turbūt numanau kas gi čia buvo aprašytą ;). bet taip, rašai tikrai gerai:) sėkmytės!!:)
Atgal į viršų Go down
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

mano mintys, perpintos juoko ir ašarų Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano mintys, perpintos juoko ir ašarų   mano mintys, perpintos juoko ir ašarų EmptySk. 09 04, 2011 12:02 am

ačiūūūūūūūūūūūūūūūūū! nesitikėjau :> o dėl to, kas aprašoma, tai aš tiesiog rašiau savo jausmus. o apie ką jausmai, tai aitiekto:>>>>


-Priimkite mus tokius, kokie esame. Neaiškinkite mums, ką galime daryti ir ko negalime. Suteikite mums laisvės ir atleiskite visus blogus poelgius. Nekiškite savo daug patyrusių pirštų prie mūsų. Mes esame jauni, gyvenimas pats mums išdegins patirtį. Mes esame jauni, mums nerūpi.
Baigusi kalbą iškėliau vidurinį pirštą į publiką. Nežinojau, ar aplodismentai buvo palaikantys, ar prieštaringi. Iš vienos pusės jaučiausi kultūringa politike, iš kitos - supermenu anarchistu. Nesuvokiau, ar viskas vyksta realybėje ar tik mano galvoje. Mano galva yra nieko verta. Senai jau pripumpavo švino į smegenis, bet tiesą sakant, šitas posakis yra sumautas, nes švino pripumpuoti neįmanoma, į galvą juo labiau. Kokiu būdu reikėtų tai daryti? Gręžti skylę, tada kišti kokį vamzdelį ar kaip? Jeigu mums taip padarytų, mes numirtume, nes esame tik žmonės. Žmogus yra atseit didingas sutvėrimas, keliavęs per visą evoliuciją nuo vienos beždžionės prie kitos. Didinga esu tik aš, o kodėl, sugalvosiu vėliau.
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

mano mintys, perpintos juoko ir ašarų Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano mintys, perpintos juoko ir ašarų   mano mintys, perpintos juoko ir ašarų EmptySk. 09 04, 2011 12:24 am

Daug apmąstymų. Nors šita dalis man labiausiai patiko:
Citata :
-Priimkite mus tokius, kokie esame. Neaiškinkite mums, ką galime daryti ir ko negalime. Suteikite mums laisvės ir atleiskite visus blogus poelgius. Nekiškite savo daug patyrusių pirštų prie mūsų. Mes esame jauni, gyvenimas pats mums išdegins patirtį. Mes esame jauni, mums nerūpi.
Baigusi kalbą iškėliau vidurinį pirštą į publiką. Nežinojau, ar aplodismentai buvo palaikantys, ar prieštaringi. Iš vienos pusės jaučiausi kultūringa politike, iš kitos - supermenu anarchistu.

^^
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Sponsored content





mano mintys, perpintos juoko ir ašarų Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano mintys, perpintos juoko ir ašarų   mano mintys, perpintos juoko ir ašarų Empty

Atgal į viršų Go down
 
mano mintys, perpintos juoko ir ašarų
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Post Scriptum arba Vienkartinės mintys
» Kai kankina liūdnos mintys
» Tai tik mintys, laukiančios kelionės.
» Mintys apie... viską iš eilės
» Mintys mintelės,žodžiai žodeliai.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Proza :: Novelės-
Pereiti į: