Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 dramma queen

Go down 
+3
Lapė.
Niūnė
nebūtina galvoti
7 posters
AutoriusPranešimas
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 12:26 am

Esu vardu Edita, man 14, gyvenu Vilniuje, bet tokie dalykai juk niekam neįdomu, m?
Mėgstu žalią spalvą, šuniukus&kačiukus, cigaretes, muziką, undergroud'inius koncertus, chillinimą su draugais, rašymą, fotografiją, webcam'ą ir coca colą.
Nemėgstu bukų, ignoruojančių, fake žmonių, kavos, televizoriaus, ribotumo, uodų, nemigos, heiterių ir šiaip.
Groju pianinu ir truputį gitara, rašau istorijas perpintas savo išgyvenimų, kurių niekada nepabaigiu, fotografuoju kiekvieną pasitaikiusią idėją ar spontanišką momentą.
Apie mano charakterį net nežinau ką pasakyti. Esu žiauriai nepastovi, mano elgesys priklauso nuo žmonių, su kuriais aš bendrauju. Pavyzdžiui, manęs nepažįstantys mane dažniausiai vadina tylia, šiek tiek drovia ir panašiai. Viena draugė sako, kad esu nesutramdoma, dramma queen, įžūloka, pašėlusi ir kūrybinga. Kita sako, kad esu bendraujanti, mąstanti apie gyvenimą (? :D), mėgstanti obuolius, miela irr daranti meniškus dalykus. Kas aš iš tiesų, turite nuspręsti kiekvienas individualiai, nes svarstyti tokį klausimą būtų gan sudėtinga.

omg kaip as cia rimtai parasiau :D:D:D

Ok, tęsiam monologą. Klausau visko kas yra faina, t.y. MARILYN MANSON (dievukas), 30 SECONDS TO MARS (jau turiu bilietą omg), METRIC (nu turbūt didžiausią įkvėpimą teikianti grupė), NIRVANA (nu nežinau ką pridurt), PARAMORE (užveda), MISFITS (man visąlaik rauna kai jų klausau), GOLD LION (oh god, kaip gaila, kad nebekoncertuos. man jie buvo daugiau nei šiaip undergroud'inė Vilniaus grupė.)

Jei kas įdomu, tai klauskit, nesikandžioju. Nuotrauka mano yra ave, bet jei ten nelabai įžiūrit mano veido, tai žinokit, įžiūrit vidų.

FACEBOOK - Edita Balčiūnaitė
SKYPE - cool.ingas
DEVIANTART - pandacore69


freedom freedom freedom freedom freedom freedom freedom freedom freedom freedom freedom freedom freedom freedom freedom
Atgal į viršų Go down
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 12:33 am

Cigaretes? Keturiolikos metų?
Atgal į viršų Go down
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 12:36 am

čia labiausiai suintrigavęs dalykas iš viso aprašymo? :D if so, taip, keturiolikos.
Atgal į viršų Go down
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 12:44 am

Na ne tai, kad suintrigavęs, bet nustebinęs ir kiek nuvylęs. Afcuurs not my thing, but rūkyti keturiolikos juokinga. Tokia mano nuomonė. O šiaip visas aprašymas atitiko mane, charakteris viens prie vieno aprašytas lyg kalbėtum apie mane. ;D
Atgal į viršų Go down
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 12:54 am

juokinga yra taip teigti : ) rūkymas yra kiekvieno žmogaus individualus dalykas, darau tai ne dėl to, kad kažką primesti, pritapti prie draugų, ar šiaip iš noro bandyti mamos uoslę.
džiugu, kad radai panašumų ;3 aš jau galvojau, kad išviso neturiu charakterio, dabar pasijaučiau geriau :D
Atgal į viršų Go down
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 1:00 am

Na dar priklauso ką tu laikai rūkymu. Tarkim rūkymas kas kelias valandas tokiame amžiuje man yra žiauriau nei žiauru. Keturiolikos metų dar tik pradedi žiūrėti kitomis akimis į gyvenimą, suprasti kaip viskas veikia, atrasti tikrąjį save, o dauguma šiuolaikinių keturiolikmečių jau "meta rūkyt ar gert" kas mėnesis, man tai yra didžiausia tragedija. Žinoma dabar tas amžius kai norisi viską pabandyt, išragaut, jautiesi savarankiškas, tėvai nieko nesupranta ir tu geriausiai žinai viską, bet vėliau į viską pradedi žvelgt kitaip. Kai surūko kelias cigaretes na ok, velniai nematė, bet kai per kiekvieną pertrauką lekia...

Kas bus kai jis/ji sulauks penkiolikos? Žolė? Šešiolikos? Seksas? Septyniolikos? Vaikas/abortas? Aštuoniolikos? Reabilitacijos klinika? Aišku kalbu plačiu žvilgsniu, nuo ko viskas dažnam paaugliui prasideda ir kaip rutuliojasi, nes kiekvieną dieną susiduriu būtent su tokiu keliu nuėjusiais, tačiau netaikau to būtent tau. :)
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 1:02 am

Visiškai sutinku su Linačka. Bent jau didžiaja puse.
Nors ir gimei gražutė, bet viską gali susigadinti.
Face it, my lovely drama queen.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 1:07 am

vidutiniškai aš rūkau kas antrą dieną po 2-3 cigaretes ;3 o gal ir mažiau. priklauso nuo kompanijos, nuotaikos ir kitko.
aš nemanau, kad tai labai kenkia, jei darai pertraukas ir rūkai saikingai. nesakau, kad rūkymas tarp 8mečių viešoj vietoj yra nieko blogo, priešingai, sakau, kad tai yra žiauru&nesveika.

o apie tai, kad 14 pradedi normaliai žiūrėt į pasaulį, tai ohh no, ne mano atvejis, gyvenimą kapoju jau senai


SKAISTE, AR TU ČIA EMILIJA VADINIES, NO MATTER, AŠ IRGI SUTINKU SU LINAČKA, VIDUTINIĄJA PUSE, IR OH NOO, GIMIAU PANDA MIRSIU PANDA, SUGADINSIU KAILIO MINKŠTUMĄ, VISI VERKSIM
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 1:12 am

Well. For your information I am Skaistė Emilija or Emilija Skaistė. Whatever. I just don't really like my first name, you know. Or maybe not.
You're not a panda. Face it, pal.
Love ya!
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 1:13 am

face your ass man
hate ya
:**
Atgal į viršų Go down
Iev.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
Iev.


Pranešimų skaičius : 220
Prisijungė : 2011-07-04
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Tikras vardas : Ieva

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 1:18 am

Mane ir užkabino tas pats ką ir linačka, bet neturiu teisės tau kažką aiškinti :} tikiuosi vėliau viską apsvarstysi.
Anyway, atrodai toks kūūūl žmogus. Va už tai ir gerbiu vilniečius. Vilniuj daugiau neformų ir panašiai ir ten visiems vienodai rodo koks tu ir iš kur ir kaip tu atrodai. So, damn it, tu tikrai veži :D tavo komentarai (bent jau šitoje temoje) tokie faini. Kaip keturiolikos atrodai per protinga, bet tai very good!
And, esi labai miela, bent jau nuotraukose in fb ^^
Atgal į viršų Go down
http://teens.forumlt.com/
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 3:55 pm

KAS RŪKYT LEIDO, A?
Atgal į viršų Go down
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 4:00 pm

ADELĖ
Atgal į viršų Go down
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 4:05 pm

Iev. rašo:
Mane ir užkabino tas pats ką ir linačka, bet neturiu teisės tau kažką aiškinti :} tikiuosi vėliau viską apsvarstysi.
Anyway, atrodai toks kūūūl žmogus. Va už tai ir gerbiu vilniečius. Vilniuj daugiau neformų ir panašiai ir ten visiems vienodai rodo koks tu ir iš kur ir kaip tu atrodai. So, damn it, tu tikrai veži :D tavo komentarai (bent jau šitoje temoje) tokie faini. Kaip keturiolikos atrodai per protinga, bet tai very good!
And, esi labai miela, bent jau nuotraukose in fb ^^

ačiū! o šiaip, aš tai nemanau, kad Vilniečiai labai tolerantiški :> na, visokių žmonių yra, bet tolerantiški tikrai ne visi ir ne dauguma.
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 4:46 pm

ADELĖ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BLOGIETĖS JŪS
Atgal į viršų Go down
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 08 28, 2011 4:53 pm

GI SMAGU BŪT EVIL
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptyŠt. 09 03, 2011 9:13 pm

jau turi bilietus į 30 stm??:OO kaip kas kur???????
Atgal į viršų Go down
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptyŠt. 09 03, 2011 10:01 pm

"kaip kas kur????????????" <- tiketa lol.
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 09 04, 2011 3:58 pm

Kokioj vietoj bilietuks? Stovesi? Sedesi?:D turiu omeny arti scenos?
Atgal į viršų Go down
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 09 04, 2011 8:57 pm

bilietas stovimas, o stovimieji neskirstomi arti scenos ar toli, kur atsistosi ten ir bus tavo vieta
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 09 04, 2011 10:09 pm

Ta tai suprantu. Tik taip idomu buvo suzinot kurioj "vietoj" bilietą pirkai;))
Atgal į viršų Go down
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptySk. 09 04, 2011 11:21 pm

aišku ;3 o tu dalyvausi?
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptyPir. 09 05, 2011 2:44 pm

na.. net nežinau.:) žiūrėsiu dar;)
Atgal į viršų Go down
Karštas šokoladas
W. Šekspyras
W. Šekspyras
Karštas šokoladas


Pranešimų skaičius : 183
Prisijungė : 2011-01-05
Miestas : Kaunas

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptyPir. 09 05, 2011 5:48 pm

Turbūt kaip ir daugeliui, man čia užkliuvo žodis "cigaretės" . Bet išmokau užsimerkti ties tokiom vietom ( kad ir kaip norėtūs man savo pamokslą išrėžt : D ) ir žiūrėti į kai ką kitką, į žmogų. Kažkaip labai nustebau, bet kad ir kaip šioje temoje jau banaliai skambėtų šie žodžiai , nekreipiu dėmesio ir kartoju jog šis aprašymas, šis charakteris tai mano kopija.
Išvisu išvardintų tavo grupių pavadinimų, jei šis sąrašas būtų mano, pati dar tik pridėčiau museum, apocalyptico, bonjovi ir metallica. Ką gi, smagu jog atsiranda nors kiek į manę panašių žmonių.
Atgal į viršų Go down
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen EmptyPir. 09 05, 2011 7:20 pm

gal man jį dėl visa ko pašalint? neaišku čia keliems teks pas gydytojus

o šiaip faina :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





dramma queen Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dramma queen   dramma queen Empty

Atgal į viršų Go down
 
dramma queen
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Bendradarbiavimas :: Nebesilankančių meriečių aprašymai-
Pereiti į: