Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Jūsų kampelis

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Jūsų kampelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jūsų kampelis   Jūsų kampelis EmptyTr. 08 24, 2011 6:07 pm

Pasidalinkime savo kambariu, vieta, kurioje bendraujate su MeRiečiais ;)
Atgal į viršų Go down
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Jūsų kampelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų kampelis   Jūsų kampelis EmptySk. 01 22, 2012 7:15 pm

Meh, nieko ypatingo pas mane kambary.
Viskas paprasta, tik ant kiekvieno kampo - žvakės, smilkalai. Pianinas kampe stovi, sintezatorius dar. O ant stalo piešinių krūva, kaip visada.
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Jūsų kampelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų kampelis   Jūsų kampelis EmptyTr. 01 25, 2012 11:36 pm

kažkoks šįvakar neįtikėtinai tvarkingas mano kambarys pasitaikė, tai net ir nufotografavau. dažniau viskas būna ant grindų, bet nuo pirmadienio, kai mano draugas išsikėlį į naują butą ir sutvarkėm kambarį berenkant jo daiktelius, beveik nebuvau namie ir nespėjau dar chaoso sukurt. va prašau :))
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Jūsų kampelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų kampelis   Jūsų kampelis EmptyKv. 01 26, 2012 1:21 am

Labai jaukiai atrodo. ;)
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Jūsų kampelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų kampelis   Jūsų kampelis EmptyKv. 01 26, 2012 2:59 am

ačiū :))
kai įsikėlėm į šitą butą, specialiai pasiėmiau visus tokius šiltos medžio spalvos baldus.. na, tiek čia tų baldų pas mane ir yra, bet va. kažkaip ir norėjosi tokio jaukaus namų įspūdžio, o žvakės tai visada gelbst :)))
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Jūsų kampelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų kampelis   Jūsų kampelis EmptyKv. 01 26, 2012 11:08 am

Kol gyvenau tėvų namuose kambariu dalinausi su seserimi. O dabar gyvenu ŠU barake su dvejomis kambariokėmis. Viskas ką galiu pasakyti apie gyvenimą barake tai jis beprotiškas, bet kartu ir linksmas, ypač kai gyveni su erasmus studentais, kai krausčiausi visi atkalbinėjo, bet iš tikrųjų to nesigailiu. Nors ateityje mastau apie buto nuomą. Savo kambario nuotraukos neturiu, bet čia kažkas panašaus [You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Jūsų kampelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų kampelis   Jūsų kampelis EmptyAntr. 11 06, 2012 11:55 pm

Mano kambarys... Jo kaip ir neturiu, jis toks bendras. Dalinuosi jį su močiute, jis jungiasi su virtuve, todėl čia kaip ir bendras kambarys, kuriame praleidžiam daugumą laiko. Visi asmeniški dalykai yra mano spinta ir lova. Bijau išbarstyti kur nors ką nors asmeniško, ne kiaulė Nanis baigia visus mano dienoraščius perskaityt, tai tiek užnervino, kad surišau visus dienoraščius į storą medžiagą ir paslėpiau sandėly, kur tik žiurkės, pelės ir kiaunės tegyvena. Labai noriu nuosavo kambario. Ach, dar net nežinau to jausmo, kai užsirakini savo kambary...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jūsų kampelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų kampelis   Jūsų kampelis Empty

Atgal į viršų Go down
 
Jūsų kampelis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Pono čiuptuvo kampelis
» Jūsų bannerių kodai
» Mėgstamiausia jūsų sukurto personažo citata

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: