Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 I. remember. you. ♥

Go down 
+4
Šokanti Geiša
Lapė.
K.
Evelina.
8 posters
AutoriusPranešimas
Evelina.
Dantė
Dantė
Evelina.


Pranešimų skaičius : 102
Prisijungė : 2011-08-09
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Evelina

I. remember. you. ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: I. remember. you. ♥   I. remember. you. ♥ EmptyŠt. 08 13, 2011 8:08 pm

Aukštai iškeliu rankas ir užsimerkiu. Jaučiu kaip vėjas žaidžia mano plaukuose, kaip kutena skruostus. Nusišypsau. Prisimenu Tave. Juntu, kad dabar ir tu galvoji apie mane. Kad ir kaip toli bebūtum, kad ir ką veiktum – tu taip pat galvoji apie mane. Taip, mus išskyrė, mes labai toli vieni nuo kito, bet na ir kas ?...
Aš jaučiu mus, aš jaučiu mūsų meilę. Ji čia visai šalia manęs. Ji tvyro ore, ji verčia mane šypsotis, ji verčia mane tikėti.
Ašarų nebeliko, skausmas išnyko. Dabar teliko gražūs prisiminimai. Tavo šypsena, tavo šiltos rudos akys, tavo balsas, tavo juokas...
Tu nedingai. Tu čia, visai šalia manęs. Mes kartu.
[You must be registered and logged in to see this image.]





Tau sunku?
Įkvėpk.
Apmąstyk, ką padarei blogai.
Nekaltink, neteisk.
Bandyk suprasti pats, pirmiausia ženk į savo vidų.
Matai?
Viskas ne taip ir blogai...
Tad dabar nusišypsok.
Vėl mylėk. Svajok. Vėl gyvenk.
Bet svarbiausia, niekada nesustok tikėt savimi. Tikėk laime.
Tu tai jau įveikei!

… Ir jei tau pasakys, kad gyvenimas sunkus, paklausk : “ palyginus su kuo ? “
[You must be registered and logged in to see this image.]





Noriu pakilti į orą kaip tas paukštis... Lengvai ir greitai.
Nenoriu daugiau justi sielvarto, nusivylimo, pykčio.
Nenoriu daugiau verkti, kaltinti, tesiti.
Noriu pajusti tą jausmą, laisvės jausmą.
Vėl patikėti meile, stebuklais.
Vėl patikėti savimi. Kad galiu, kad man pavyks.
Noriu pasikeist ir tapti kitokia.
Noriu susigrąžinti draugus.
Noriu vėl gyventi.
Noriu.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Paskutinį kartą redagavo Emma, Št. 08 13, 2011 8:33 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

I. remember. you. ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I. remember. you. ♥   I. remember. you. ♥ EmptyŠt. 08 13, 2011 8:31 pm

Įtaigu ir jausminga.

Man labai patiko:)
Atgal į viršų Go down
Evelina.
Dantė
Dantė
Evelina.


Pranešimų skaičius : 102
Prisijungė : 2011-08-09
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Evelina

I. remember. you. ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I. remember. you. ♥   I. remember. you. ♥ EmptyŠt. 08 13, 2011 8:34 pm

O, ačiū! :*
Atgal į viršų Go down
Evelina.
Dantė
Dantė
Evelina.


Pranešimų skaičius : 102
Prisijungė : 2011-08-09
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Evelina

I. remember. you. ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I. remember. you. ♥   I. remember. you. ♥ EmptyPen. 09 02, 2011 5:56 pm

Emm... :)) ?
Gal daugiau kas pakomentuos ? disappointment(
Ar taip neįdomiai rašau, kad niekas beveik komentuot nenori ? :DD
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

I. remember. you. ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I. remember. you. ♥   I. remember. you. ♥ EmptyPen. 09 02, 2011 8:24 pm

Komentarų skaičius pradžioje nepriklauso nuo mokėjimo rašyti. Jis priklauso nuo narių noro skaityti ir komentuoti. :)
-
Buvo daug prasmingų ir gražių minčių, nors tekstukuose pasitaikė ir klaidelių :).
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

I. remember. you. ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I. remember. you. ♥   I. remember. you. ♥ EmptyPen. 09 02, 2011 11:58 pm

Sujaudino pirmasis tekstukas. Situacija panaši į tą, kurioje užstrigau.
Turiu atsakymą į "Palyginus su kuo?". Gyvenimas sunkus palyginus su konformistiniu egzistavimu. Va.
Nuotraukos gražios, romantišką potepį sutirština.

Sakyčiau, toks daugiau lyrinis dienoraštukas, nei proza.
Kol sukelia emocijas ir mintis, tol gerai. Su tuo ir pasveikinsiu. flirt

Na, romantike miela, tark žodelį, ar pasidalinsi vėl savo nauja kūryba? bee
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

I. remember. you. ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I. remember. you. ♥   I. remember. you. ♥ EmptyŠt. 09 03, 2011 10:33 am

skaitant šituos tris kūrinėlius, jie pasirodė tokie lengvučiai (na, turiu omėny, kaip debesėliai;DD) ir laisvi. tad galiu pasakyti tiek - man patiko ir lauksiu daugiau:)
Atgal į viršų Go down
Evelina.
Dantė
Dantė
Evelina.


Pranešimų skaičius : 102
Prisijungė : 2011-08-09
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Evelina

I. remember. you. ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I. remember. you. ♥   I. remember. you. ♥ EmptyAntr. 10 04, 2011 8:23 pm

Neutron. - ačiū labai labai. Smagu girdėti, kad mano sukurtame tekste yra daug pramingų minčių. :)

Šokanti Geiša - labai ačiū , smagu, kad perskaičius tekstus apmąstai ką būtent turėjau omenyje ir ieškai atsakymų į klausimus.. :D Ir labai labai ačiū už gražius žodžius :*


oxygen. - ačiū, būtinai įkelsiu dar, kai tik turėsiu laisvo laiko. :*
AČIŪ JUMS!


Paskutinį kartą redagavo Emma, Št. 02 04, 2012 8:41 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Dream.
Dantė
Dantė
Dream.


Pranešimų skaičius : 143
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 26

I. remember. you. ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I. remember. you. ♥   I. remember. you. ♥ EmptyAntr. 01 31, 2012 8:43 pm

Man labai patiko, pritariu oxygen. dėl to lengvumo ;D Ir nuotraukos gražios, lauksiu ko nors daugiau ;)
Atgal į viršų Go down
amelia.james.
Ezopas
Ezopas



Pranešimų skaičius : 14
Prisijungė : 2012-02-01

I. remember. you. ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I. remember. you. ♥   I. remember. you. ♥ EmptyKv. 02 02, 2012 10:29 am

Labai jausiminga, sujaudina iki ašarų.
Labai neblogai rašai, tikrai...
Atgal į viršų Go down
Evelina.
Dantė
Dantė
Evelina.


Pranešimų skaičius : 102
Prisijungė : 2011-08-09
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Evelina

I. remember. you. ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I. remember. you. ♥   I. remember. you. ♥ EmptyŠt. 02 04, 2012 8:49 pm


Dream - labai ačiū :* taaip, nuotraukos ir man patinka, bet tikiuosi supranti, kad jos ne mano darytos. :DD Tiesiog bandžiau nuotraukomis labiau atskleisti mintį, 'suteikti tekstui vaizdą'.
Taai va :)



Amelia.James. - sujaudinau iki ašarų? :O
kaaip miela, ačiū! :* Visada to siekiau, visad rašydama noriu, kad mano sukurtas tekstas vienaip ar kitaip paveiktų žmogų. Manau tai svarbiausia.
Ačiūūū ^^
Atgal į viršų Go down
Evelina.
Dantė
Dantė
Evelina.


Pranešimų skaičius : 102
Prisijungė : 2011-08-09
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Evelina

I. remember. you. ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I. remember. you. ♥   I. remember. you. ♥ EmptyTr. 05 21, 2014 12:51 pm

ah. šiltas LABAS visiems, grįžtu atgal po ilgoooos pertraukos nesilankymo.
priimsite atgal?^^

grįžtu visai kitokia nei buvau. perskaičiau senus savo kūrinukus su šypsena veide ir supratau, kokia tada nepatyrusi maža mergaitė buvau. dabar aš jau kitokia, bet vis dar stipriai tikinti ir svajojanti!>>
tačiau dabar galbūt tai daranti tik šiek tiek atsargiau....

taigi, dalinuos savo dabartine kūryba. tikiuosi sulaukti Jūsų įvertinimų.




Kartais.. aš prisimenu, kokie brangūs vienas kitam buvom. O dabar, deja, mes tik praeiviai, du svetimi ir jau per daug skirtingi žmonės. Na, mus jungia tik bendri prisiminimai.

Bet niekada daugiau aš negalėsiu bėgti link Tavęs, o Tu niekada nebegalėsi manęs sugauti, pabučiuoti, apkabinti. Jau niekada, juk supranti. Ir gal mes dar susitiksim, gal šypsosimės, bet toji šypsena nebus tokia pat nuoširdi, šilta, tikra, nes už jos slėpsis abejonės, gailestis, skausmas, nuoskaudos. Galbūt turėjom galimybę kažką pakeisti, susigrąžinti, bet nepadarėm to. Kodėl? Juk vis tiek Tu amžinai liksi mano gražiausiu prisiminimu, o aš Tavo mintyse kiekvieną rytą.




Tu. Tu – jau kitoks.

Aš – kitokia.




Bet jei vėl grįštumėm į ten, kur ir pradėjom? Į ten, kur gimė meilė, svajonės, galbūt tiksliai toje vietoje mes būtume tiksliai tokie, kokie ir buvome tada. Ir nebeliktų skausmo, nevilties, kuriuos patyrėm, Tu tik stipriau apkabintum, man į ausį sušnibždėtum : „ Myliu. Myliu ir niekada daugiau neleisiu sau Tavęs prarasti.“

ir aš žinau- tada aš nusišypsočiau, o nuo širdies man tuoj pat nukristų toks sunkus ir taip ilgai kankinęs akmuo. Išsivaduočiau. Ir pagaliau be jokių suvaržymų aš sakyčiau Tau : „ Niekad, niekad nesužinosi, kaip buvau Tavęs pasiilgus. Kaip mačiau Tave kiekviename praeinančio veide, kaip gatvės, muzika, vardai, man priminė Tave. Ir kiek aš kartų kovojau su savimi, kad Tau neparašyčiau, kad nelipčiau į traukinį ir neatvažiuočiau pas Tave. Aš negalvojau, ką tokiu atveju sakyčiau Tau, nes tikėjau – meilei žodžių nėra. Tu pamatytum mano akis, aš Tavo ir to pakaktų. Ir kiek aš kartų sapnavau Tave, o prabudus ant savo skruostų jausdavau sūrias ašaras. Tokias sūrias kaip jūros vanduo. Tokias sūrias, kokčiai sūrias, kaip jausmai mano Tau į kuriuos neatsakei. Kaip ilgesys, kuris atsimušė į šaltą Tavo paties sukurtą sieną. Tas sūrumas mane taip troškino ir ilgą laiką neleido galvoti apie nieką kito, tik apie vandenį. Tave. Tokį lengvą, gaivų ir teikiantį man jėgų. “

įsivyrautų tyla. Būtum priblokštas tuo, ką išgirdai. Gal ne pačiais faktais, pasakojimu, bet mano nuoširdumu, tikrumu. Staiga Tu čia ir dabar,gaila, bet tik dabar suvoktum, kaip labai įskaudinai savo mažytę, suvoktum, kad būtent Tu buvai tas, dėl kurio jai skaudėjo beprotiškai. O visą laiką trokšdavai jai tik gero. Tu tyliai savęs paklausi „ ką aš padariau?“

Nenoriu sakyti atsiprašau. Tai ką nors Tau dar reikš? “

Ne“ , -aš atsakyčiu jausdama akyse ašaras. „ Tai tik žodis, sumautas žodis, kuris niekada neatpirks to, ką išgyvenau, kiek skausmo jutau. Kaip bijojau, kaip drebėjau, kaip mintimis maldavau tave sugrįšti, nes maniau, kad neištversiu. Jokie žodžiai neatpirks , nesugrąžins to. Suprask. Niekada. “

žvelgčiau į Tave, Tu į mane.

ar žinai, kad tai, jog dabar mes kartu, po viso patirto skausmo, dabar kartu, ar žinai, kad tai daug. Be galo. Žinai? Mes sugrįžom į ten, kur palikom savo laimę ir blaškėmės ieškodami kažko kito nesuvokiamo, prasmingo. Bet tikroji prasmė buvo likti ir viską atlaikyti drauge, nugalėti sunkumus ir pykčius kartu? Myliu Tave, girdi? Tai nuoširdžiausi mano kada sakyti žodžiai, kuriuos aš jaučiu visame save, kurie priklauso man, kuriais aš besąlygiškai tikiu, kaip nieku kitu pasaulyje “, - sakytum man, o Tavo akys spindėtų. Tai meilės spindesys. Jis aplanko tik labai laimingus, bet stiprius žmones.

Tu – mano namai .“ - sušnibždėtum ir mane stipriai apkabintum.

o Tu mano širdis “, - kuždėčiau tyliai, jausdama savo ir tavo širdį, kurios abi taip stipriai plakė, taip veržėsi iš krūtinės, kad būtų dar arčiau, arčiau nei įmanoma, jos taip spurdėjo, atrodo, iš laimės...




kaip dažnai žmonės negrįšta namo, jie pasiklysta ieškodami to kažko nesuvokiamo, prasmingo, manydami, kad tai ir yra jų gyvenimas?... kaip dažnai jie patys išsižada savo laimės, išsigandę niekam tikusių vienadienių ir tokių menkų barnių? Kaip dažnai jie bijo atsiprašyti, suvokti klaidas, sustoti akimirkai ir suvokti, kas yra svarbu iš tikrųjų?
Atgal į viršų Go down
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

I. remember. you. ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I. remember. you. ♥   I. remember. you. ♥ EmptyTr. 05 21, 2014 1:14 pm

Labas !
Žinoma, kad priimsim, labai smagu matyti grįžtančius MeRiečius.  high five 

Taigi, perskaičiau visą kūrinį. Pirmasis įspūdis, jog skaityčiau dainą. Skaitau ir įsivaizduoju, kaip sėdžiu prietemoje, baro gale, ant scenos stovi mergina liūdnu veidu ir dainuoja tavo parašytus žodžius. Kaip tau taip pavyko? Rimtai, sakiniai tiesiog lingavo. Tiesa, buvo kiek sunkiau išlaikyti dėmesį vietomis. Manau, jog tai dėl neįprasto formatavimo. Na, tokio netvarkingumo, kiek šokinėja mintys dėl to. Mano asmeninė rekomendacija būtų sugrįžti prie tradicinio bloko, be tiek daug "enter", bet čia žinoma tavo pasirinkimas.  flower Tekstas man patiko, įtikinai merginos jausmais. :)

O žemiau tiesiog kelios pastabos, kurios man užkliuvo.

"... skirtingi žmonės. Na, mus jungia tik bendri prisiminimai. "
Aš išimčiau tą "Na". Tada labai lengvai sakiniai susijungia, lyg rimas.

"Tu. Tu – jau kitoks.
Aš – kitokia."
Čia vėl gi, tik pasiūlymas, bet tas pasikartojimsa "kitoks" truputėlį erzina. Gal antroje eilutėje užtektų "aš - jau tokia" ar kažkaip...  hmm 

"Bet jei vėl grįštumėm į ten, kur ir pradėjom? Į ten, kur gimė meilė... "
"Į ten" ir tada "kur" nelabai skamba. Aš išvis nuimčiau tą "į" abiejuose sakiniuose.

Irrr prisiminiau, jog tekste kažkur skaičiau "mažytė". Ech... Mane tas mažytė iškart privertė susiraukti. Primena treninguotus vaikinus, su semkėm, kur prie laiptinės pamatę merginą švilpteli "ei, mažyte". Tiesiog labai iššoko iš konteksto prie tokio trapaus, plono teksto, toks žemiškas sunkus "mažytė". Realiame gyvenime jis geriau skamba, bet skaitant man jis nelipo.

Tai tiek. Labai smagu, jog sugrįžai ! Tikiuosi, jog dar pamatysim, perskaitysim ir išgirsim iš tavęs.  aww
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





I. remember. you. ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I. remember. you. ♥   I. remember. you. ♥ Empty

Atgal į viršų Go down
 
I. remember. you. ♥
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Proza :: Novelės-
Pereiti į: