Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Nickų atsiradimo istorijos

Go down 
+16
orchid*
liga
Žalias katinas
Chizuru
Rudeniniai lietūs.
nebūtina galvoti
konstanta
fake magic
Emia
Maybe
mintyse
Plunksna
Šokanti Geiša
Lapė.
Plieninė magnolija
WaWa
20 posters
AutoriusPranešimas
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyTr. 08 10, 2011 9:56 pm

Ką reiškai jūsų nick'as? Kaip sugalvojote sau tokį nick'ą (o galbūt sugalvojot net ne jūs)? Kiek laiko jūs jau su juo?
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyKv. 08 25, 2011 10:50 pm

Po būtent šiuo niku slepiuosi apie du metus. Gimė jis keistai, per vieną teatro repeticiją, kai gavau vaidmenį pjesėje Plieninės magnolijos, turėjau ten vaidinti sergančią merginą. Labai prisirišau prie to spektaklio bei vaidmens ir galiausiai pasivadinau Plienine magnolija. :)
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyPen. 08 26, 2011 12:10 am

Sugalvojau jų grupę - elektronas, protonas ir neutronas.
Kiekvienam forumui savaip.
Žinoma anksčiau turėjau dar visą sąrašą kitokių nick'ų, bet kas buvo, tas pražuvo :).
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyPen. 08 26, 2011 3:20 am

Šitas nikas atėjo iš niekur, kitose erdvėse vadinuosi kitaip. :)
Atgal į viršų Go down
Plunksna
M. Mažvydas
M. Mažvydas
Plunksna


Pranešimų skaičius : 244
Prisijungė : 2011-04-19
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Agnė

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyPen. 08 26, 2011 9:02 am

Anksčiau forumuose dažnai nesilankiau, tad šį nick`ą susigalvojau specialiai MeRai :) Plunksna siejasi su rašymu, o kartu yra ir lengvumo, skrydžio simbolis, tad pamaniau, jog Plunksna čia puikiai tiks.
Atgal į viršų Go down
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyPen. 08 26, 2011 10:09 am

Net nežinau, atsirado ekspromtu, ilgai galvot neteko. : >
O jei kapstyčiausi po prasmę ilgiau, tai tam tikrą ir atrasčiau. Na, bet kam to reikia. : D
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyPen. 08 26, 2011 11:35 am

Oj... Kad aš bežinočiau :)
Manau, kad tas "Maybe" atsirado šiek tiek dėl mano pačios būdo ("Nori?" "Gal..." "Reikia to?" "Gal.."), o be to, vienam forume pamačiau slapyvardi "just" (ten buvo vardo trumpinys, but nevermind), tad pagalvojau, kad panašus žodelis tiktų ir man.
Taigi taip aš ir Maybe patapau :)
Atgal į viršų Go down
Emia
Ezopas
Ezopas
Emia


Pranešimų skaičius : 9
Prisijungė : 2011-06-09
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Emilija

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptySk. 08 28, 2011 3:06 pm

Slapyvardis Emia kaip ir visi kiti atsirado tada kai mano senasis slapyvardis man nusibodo. Kaip? Nežinau, tiesiog jį tokį sumasčiau.
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptySk. 08 28, 2011 4:16 pm

Mano nickas toks naujas ir nepastovus, kad net nepadoru. Nei jis man patinka, nei ką. Tiesiog sugrįžau į forumą po ilgo laiko ir pamačiau, kad vis dar esu Colorful Life. Šis nickas turėjo gilią prasmę ir kėlė daug sentimentų. Bet aš tiesiog nebebuvau nei tas gilusis žmogus, kuris tą nicką sugalvojo, nei tas kuriam anglų mokytoja kažkada patarė gyventi colorful life.
Taigi ekspromtu pasikeičiau į fake magic. Daugiausiai dėl to, kad anksčiau labai tikėjau magiškais dalykėliais, o dabar ėmiau viskuo abejoti. Nors šiaip galima įvairiai interpretuoti.
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptySk. 08 28, 2011 6:36 pm

Constanta, kaip žinote, yra pastovus dydis. Aš truputį jį pakoregavau ir tapau konstanta. Ale simbolizuoja pastovumą. Charakeris mano yra visiška priešingybė pastovumui, tačiau daugeliu kitų atžvilgių esu pastovi ir labai prieraiši. Tigi taip išėjo. ;>
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptySk. 08 28, 2011 6:39 pm

man draugai kala į galvą, kad mažiau galvočiau, o šiam forumui nenorėjau kokio tradicinio nicko ir tiek. taip ir išėjo
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptySk. 08 28, 2011 6:52 pm

paėmiau savo nick'ą nuo skype'o.
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptySk. 08 28, 2011 7:00 pm

konstanta rašo:
Constanta, kaip žinote, yra pastovus dydis. Aš truputį jį pakoregavau ir tapau konstanta. Ale simbolizuoja pastovumą. Charakeris mano yra visiška priešingybė pastovumui, tačiau daugeliu kitų atžvilgių esu pastovi ir labai prieraiši. Tigi taip išėjo. ;>

O aš visad galvodavau, kad tavo nickas yra kažkoks vardas iš meksikietiškų serialų ;DDD
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptySk. 08 28, 2011 7:19 pm

;DDDDD Nesu meksikietiškų serialų mėgėja, bet šito nicko sugalvojimui galėjo turėti įtakos vardas Konstancija (jis ne iš serialų o iš Krikštatėvio filmų ir knygų - toks pilnas Konės vardas). Man jis labai patiko. Net viena veikėja mano pirmojoje istorijoje turėjo tokį vardą. ;D
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Chizuru
Ezopas
Ezopas
Chizuru


Pranešimų skaičius : 15
Prisijungė : 2011-11-19
Amžius : 28
Miestas : Vilnius, Trakų Vokė
Tikras vardas : Ieva

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyŠt. 11 19, 2011 10:48 pm

Chizuru - tai japoniškas vardas, reiškiantis ,,tūkstantis gervių.''
Dėl to, kad esu labai nepastovi ir įvairiapusiška asmenybė, pagalvojau,
kad toks vardas - tiesiog tobulas. ;)*
Atgal į viršų Go down
Žalias katinas
Ezopas
Ezopas
Žalias katinas


Pranešimų skaičius : 31
Prisijungė : 2012-02-17

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyPen. 02 17, 2012 4:06 pm

Daug kam šis nickas asocijuojasi su Černobyliu. Tai tarkim, katinas, paveiktas radiacijos ir pasidaręs kitok. Šiaip istorijos jokios nebuvo, žalia - mėgstamiausia mano spalva, o katinas, mano galva, yra vienas žaviausių gyvūnų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyŠt. 03 24, 2012 9:16 pm

Kadangi labi megstu kava, tai kavos garbei taip ir pasivadinau. Dar esu prisiekusi saldumynu valgytoja, tai kitur vadinuosi candy.girl heart
Atgal į viršų Go down
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyŠt. 03 24, 2012 11:28 pm

Aš šiaip tokios ligotos psichikos žmogus truputį. Ir dar, kai registravausi čia, mano močiutė tuomet vėžiu sirgo, tai kažkodėl matyt ir tai įtakos turėjo mano nick'ui.
Atgal į viršų Go down
orchid*
Ezopas
Ezopas



Pranešimų skaičius : 1
Prisijungė : 2012-04-11

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyTr. 04 11, 2012 12:04 pm

Mano nickas neturi jokios ypatingos reikšmės. Nickas - ir tiek. O pasislėpiau už jo todėl, kad galbūt tiesiog ši gėlė man labai patinka.
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyTr. 04 11, 2012 5:54 pm

Mano klasiokė buvo pasivadinus Ledinuke, tai aš ją mėgdžiodama sugalvojau Ice cream. :)
Atgal į viršų Go down
Dream.
Dantė
Dantė
Dream.


Pranešimų skaičius : 143
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 26

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyTr. 04 11, 2012 6:26 pm

Na, esu tikra svajotoja ir dar kai buvau mažytė ir nežinojau, ką reiškia žodis dream, man jis atrodė toks lengvas, svajingas ir švelnus, tikrai atitinkantis savo reikšmę. Galvodama kaip pasivadinti prisiminiau šį žodeliuką, taip gimė Dream.
Atgal į viršų Go down
Skraidantis Delfinas
Ezopas
Ezopas
Skraidantis Delfinas


Pranešimų skaičius : 38
Prisijungė : 2012-04-18
Tikras vardas : Augustina-Marija.

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyŠt. 06 16, 2012 10:10 pm

Esu pamišusi dėl tų mielų vandenyje gyvenančių padarėlių. Taip,dėl delfinų. Na,dabar gal ir mažiau,bet anksčiau dievinau juos. Tada buvau užsiregistravus viename forume ir pasivadinau Delfinu. O vieną kartą mokykloje draugė man papriekaištavo:"Tu pastoviai svajoji. Nusileisk ant žemės,mergyt,nebeskraidyk." Taip ir gimė mano slapyvardis. Skraidantis Delfinas. Chi,chi.Kvaila,žinau.Kaip viena mano pažįstama sakė apie jį:"Kąą?! Skraidantis Delfinas? Tu Skraidanti Debilė greičiau."
Atgal į viršų Go down
Silver.~
Ezopas
Ezopas
Silver.~


Pranešimų skaičius : 2
Prisijungė : 2012-08-02

Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos EmptyKv. 08 02, 2012 9:05 pm

Pas mane nick'e visuomet yra sidabro. Dėl to ir pasivadinau Silver.~ ...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nickų atsiradimo istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nickų atsiradimo istorijos   Nickų atsiradimo istorijos Empty

Atgal į viršų Go down
 
Nickų atsiradimo istorijos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Facebook'inės istorijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: