Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kūrinių vagystės

Go down 
+4
wanderlust
Plieninė magnolija
Rožinė avelė
fake magic
8 posters
AutoriusPranešimas
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Kūrinių vagystės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kūrinių vagystės   Kūrinių vagystės EmptyKv. 08 04, 2011 4:12 pm

Ar jums yra nutikę tokių istorijų, kai kas nors pasisavina jūsų kūrinį ir paviešina jį internete?
Pasidalinkite savo istorijomis apie kūrinių vagystes.
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
Rožinė avelė
Dantė
Dantė
Rožinė avelė


Pranešimų skaičius : 116
Prisijungė : 2011-05-08
Amžius : 28
Tikras vardas : Gabija

Kūrinių vagystės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrinių vagystės   Kūrinių vagystės EmptyKv. 08 04, 2011 4:55 pm

Buvo taip, jog buvo leidžiama knygutė su įvairiais eilėraščiais ir pora manųjų pateko. Bet po darbai buvo parašyta kito žmogaus vardas ir pavardė . Tai gal ne vagystė, bet buvo gana gaila :)
Atgal į viršų Go down
http://rozinesavytes.blogas.lt/
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Kūrinių vagystės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrinių vagystės   Kūrinių vagystės EmptyTr. 08 10, 2011 12:44 pm

Buvo pora kartų. Vieną savo miniatiūrą radau kažkokiame bloge, tipo kažkieno naujausia kūrybą, bet užteko parašyti kiek ilgelesnį komentarą ir įrašas greitai buvo pašalintas. O kitą kartą pati buvau apkaltinta vagyste, kai bloge papublikavau savo kūrybą. Galiausiai paaiškėjo, jog kaltintojas pats susimaišė ir buvau neteisingai apkaltinta...
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Kūrinių vagystės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrinių vagystės   Kūrinių vagystės EmptyTr. 08 10, 2011 2:23 pm

Ne tiek pavogta buvo, kiek pažeistos autorinės teisės, kai radau savo asmeninį kūrinį, memuarus, paviešintus be mano žinios nepažįstamo man asmens. Ji manęs neklausė, tačiau paklausė tinklalapio administratoriai ir kūrinį išėmė. :))
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Kūrinių vagystės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrinių vagystės   Kūrinių vagystės EmptyKv. 08 25, 2011 2:48 pm

kokia kvailelė buvau, kad pirma neužsukau į temą 'kolkas be pavadinimo.'!! ogi pasirodo, ten mano istorija sau ramiai glūdi! tikrai nesitikėjau kad kas nors gali tokį paprastą kūrinį pavogti. . .
Atgal į viršų Go down
Iev.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
Iev.


Pranešimų skaičius : 220
Prisijungė : 2011-07-04
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Tikras vardas : Ieva

Kūrinių vagystės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrinių vagystės   Kūrinių vagystės EmptyKv. 08 25, 2011 2:55 pm

Mačiau kažkada savo senus mini kūrinius nepažįstamo žmogaus bloge, o komentaruose rašė, kad ten jo kūriniai ir kodėl būtent taip rašė... Na, bet ką padarysi. Parašiau, atsakymo negavau. Vėliau, kiek žiūrėjau, tai pas jį tų kūrinių dar pildėsi, bet faktas, kad jie buvo ne jo. Na, visko būna :}
Atgal į viršų Go down
http://teens.forumlt.com/
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Kūrinių vagystės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrinių vagystės   Kūrinių vagystės EmptyKv. 08 25, 2011 3:00 pm

aišku, tiesiog taip nutiko pirmą kartą.. iš pasakojimų jūsų atrodo jog tai tikrai nėra pasaulio pabaiga!:))
Atgal į viršų Go down
Iev.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
Iev.


Pranešimų skaičius : 220
Prisijungė : 2011-07-04
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Tikras vardas : Ieva

Kūrinių vagystės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrinių vagystės   Kūrinių vagystės EmptyKv. 08 25, 2011 3:07 pm

Well, turėtum išsiaiškinti kaip ten kas :) aš nelikčiau rami, jei rasčiau kokiam nors forume savų kūrinių kito žmogaus vardu
Atgal į viršų Go down
http://teens.forumlt.com/
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Kūrinių vagystės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrinių vagystės   Kūrinių vagystės EmptyKv. 08 25, 2011 3:12 pm

reiks ištaikyti progą. gal kas turit jos skype?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kūrinių vagystės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrinių vagystės   Kūrinių vagystės EmptyTr. 10 24, 2012 2:00 pm

Susipažįstu viename forume su žmogumi. Tas žmogus parašo man savo istoriją. Aš jam parašau savo. Viskas vyksta per ''skype''. Istorija buvo labai ilga, labai vykusi, geriausia iš visų kitų (mano). Tada tas žmogus nebedraugavo, mane užblokavo (skype). Forumuose radau paplatintą savo istoriją. Pasiskundžiau. Nepatikėjo. Buvau išmesta.


Paskutinį kartą redagavo ?, Sk. 06 09, 2013 2:17 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Kūrinių vagystės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrinių vagystės   Kūrinių vagystės EmptyTr. 10 24, 2012 6:01 pm

Galėjai parodyti skype pokalbį, ar ką nors su data. Dėl tos priežasties visad sukeliu viską į kompą ir išsaugoju, tada datos lieka - svariausias įrodymas.
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Kūrinių vagystės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrinių vagystės   Kūrinių vagystės EmptyPen. 10 26, 2012 7:16 pm

Aš negalėčiau pakęsti vagystės. Esu linkusi girtis ir puikuotis, todėl to tikrai nepakęsčiau. Dabar bijosiu platinti nepažįstamiems. Nusiunčiau vieną savo istoriją draugei per facebook'ą, bet tikrai žinau, kad ji nieko nepadarys su tuo kūriniu, o jei padarys, atėjusi į šūlę ją užmuščiau.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kūrinių vagystės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrinių vagystės   Kūrinių vagystės Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kūrinių vagystės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Kūrybos dirbtuvės :: Kūrybinis flūdas-
Pereiti į: