Mes Rašom

Tavo kūrybos namai

rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Mergaitės išpažintis.

Go down 
AutoriusPranešimas
Diamond
Ezopas
Ezopas

Pranešimų skaičius : 9
Prisijungė : 2011-07-21

RašytiTemos pavadinimas: Mergaitės išpažintis.   Kv. 07 21, 2011 12:39 pm

Istorija paremta tikrais faktais:)

Baigėsi pamokos. Su baime žingsniuoju keliuku namų link. Aš žinau kas juose laukia, nes mama ir vėl dirba iki vėlumos..Ir vėl ji grįš, tik tada kai aš miegosiu.. Ir vėl, eilinį kartą aš nepajusiu, kaip ji pabučiuoja mane ir paglosto mano skruostą. Paglosto ranka, kuri šildo, kuri yra pilna taip trūkstančios meilės ir švelnumo. Jau rakinu duris. Nors aš dar tik pirmokė, bet jau nuo darželio laikų grįžtu viena namo, su pavydu stebėdama, kaip kitus vaikučius pasiėma mamytės ir tėveliai, išsivesdami juos už rankyčių, ir besiklausydami jų dienos nuotykių. Įėjusi į namus pamatau ją- mano mamos draugę, kuri gyvena su mumis. Šiame pasakojime ji ir liks tik JI.
-Kaip sekėsi mokykloje?- paklausė ji stovėdama kolidoriuje su rankšluoščiu rankose.- Namų darbų daug uždavė?- bet aš jai nieko nesakydama nuėjau į kambarį ir pasidėjau kuprinę. Tą pačią akimirką prisitato ir ji su savo pagalba dėl namų darbų.
Išsitraukiu matematiką. Ji- mano silnybė. JI lėtai pradėjo man aiškinti vieną uždavinį. Iš pat pradžių vieną, po to kitą kartą. Po ketvirto aiškinimo, aš labai tyliai, su baime pasakau, kad vistiek nesuprantu.Ir atsitinka tai, ko aš labiausiai bijau.. Jos angeliškas veidas susiraukė, ji šiukščiai griebė mane ir stipriai pastumdama, įstūmė į vonią, kur tamsu ir pilna tarakonų.
- Patupėk čia valandėlę, gal tada galvot pradėsi,- dar pasakė, ir garsiai užrėmė duris šluota, kad negalėčiau išeiti. Aš susigūžiau kamputyje ir apsidairiau: aplink mane vien smaugianti tamsa.. Pradėjau verki, nes tamsa tai, ko aš labiausiai bijau. Tyliai kūkčiojau, šaukiau mamą, maldavau, kad mane išleistų.. Tada užsimerkiau ir pradėjau tyliai niūniuoti. Tik dainavimas ir niūniavimas man padėdavo ištverti tą baimę tamsoje..
Po geros valandos, atsidarė durys, ir šviesa nušvietė mano užtinusį nuo ašarų veidą. Šiurkščios rankos mane ištraukė iš tamsos ir vėl pasodino prie namų darbų. Išsitraukiau lietuvių. Ji man aiškino kaip taisyklingai parašyti raideles, bet po daugelio nesėkmingų bandymų ji neapsikentusi atidarė spintą, ir išsitaukė baltą, odinį mamos diržą, kurio ne vieną skausmą teko ištverti. Aš jau pripratusi, susigūžiau kamputyje, ant lovos, bet ir ten mane pasiekė skaudūs smūgiai,Vienas.. Kitas.. Po daugelio smūgių, mano mažos rankutės paraudo, o skausmas ant kojų tiesiog rėkė, kad ant jų atsiras naujų, didelių mėlynių, kurias aš visaip slėpiau.. Bet aš neverkiau.. Kietai sučiaupusi lūpas kentėjau, nors gilai viduje tiesiog klykiau iš skausmo, iš pažeminimo, iš to, kad su manim elgiasi kaip su šuninimi.. Aš giliai viduje šaukiau mamą, net tėtį, kuriam visiškai nerūpėjau.. Ji, pamačiusi, kad neverkiu, pradėjo dar stipriau mosuotis diržu, kol galiausiai aš nebeištvėriau. Raičiausi, klykiau, raudojau, maldavau, kad ji baigtų, šaukiau, kad man skauda, šaukiau, kad noriu mamos.. Ji, atrodo, likusi pateninta sustojo, ir piktai priartėjo, eilinį kartą pagrūmodama kumščiu liepdama ir grąsindama, kad nieko nesakyčiau mamai.. Paistaisiusi savo didelius, kvadratinius akinius, ji nuėjo miegoti, o aš pasiėmusi mamos megstinį, nuėjau į virtuvę. Ten, jį apsikabinusi verkiau, ir maldavau, kad tik mama greičiau grįžtų namo.. Ir štai- viltingai sužvangėjo durų spyna, pasigirdo tas ausiai malonus rakinamų durų garsas, aš iš kart puoliau prie tų malonių garsų, ir stipriai apkabinau vos įėjusią mamą. Ji nusijuokė savo širdžiai mielu juoku, meiliai ažiūrėjo išvargusiomis akimis, ir paglostė mano galvą.. Aš nejučiomis nusišypsojau.. Dabar aš jaučiausi laiminga ir saugi, nes žinojau, kad užmigsiu šiltame mamos glėbyje...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Iev.
M. Mažvydas
M. Mažvydas

Pranešimų skaičius : 220
Prisijungė : 2011-07-04
Amžius : 24
Tikras vardas : Ieva

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitės išpažintis.   Kv. 07 21, 2011 1:04 pm

Spoiler:

Na, klaidų klaidelių yra. Man dar labai užkliuvo, kad tai pirmokės pasakojimas, o jos pasakojime yra tokių frazių, kaip smaugianti tamsa, pažeminimas, šaukiau tėtį, kuriam visai nerūpėjau....
Mano sesuo pabaigė pirmą klasę, ir tikrai žinau, kad tokių minčių pas ją nėra, o tokių žodžių kaip pažeminimas arba frazių, kaip smaugianti tamsa jos žodyne ilgai dar nebus : )
Tai tiek. O istorija tokia, net nežinau. Tokia buitinė, smurto pilna. Vaiko istorija kuris kenčia. : ) a. ir dar jeigu ją vadinai JI pradžioje, tai kodėl gale ji tapo tiesiog ji?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://teens.forumlt.com/
Diamond
Ezopas
Ezopas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitės išpažintis.   Kv. 07 21, 2011 1:09 pm

Taip, sita istorija rasyta labai seniai, bet jos netaisiau. Nemegstu taiisyt savo senu darbu, juos palieku iesiog tokius.
O del pirmokes tai cia mintis ta kad jau suaugusi mergaite/moteris prisimena viska kas vyko, pasakodama viska taip kai ji buvo pirmoke. Nu kazkas tokio:)

Visgi tai istorja, kuriai jau gal 2 ar 3 metai:)
Atgal į viršų Go down
Iev.
M. Mažvydas
M. Mažvydas

Pranešimų skaičius : 220
Prisijungė : 2011-07-04
Tikras vardas : Ieva

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitės išpažintis.   Kv. 07 21, 2011 1:11 pm

Na, galėjai peržvelgt : ) joje tikrai yra detalių kurias reikia pataisyti. Ir mažybiniai pavadinimai, kurie keliose vietose tik : )
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://teens.forumlt.com/
Diamond
Ezopas
Ezopas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitės išpažintis.   Kv. 07 21, 2011 1:17 pm

Sioje istorijoje man buvo svarbiau faktai, o ne detales ar rasymo forma:) Nes faktai kalba patys uz save:)

Bet dekis uz nuomone:)
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*

Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitės išpažintis.   Kv. 07 21, 2011 1:23 pm

Varge... Taip širdį suspaudė pagalvojus, kad daug vaikų taip iš tikrųjų gyvena... cry

[You must be registered and logged in to see this image.]"Atsikabinkite, bet niekada nepalikite." - Aš pati
Atgal į viršų Go down
Eva
Dantė
Dantė

Pranešimų skaičius : 104
Prisijungė : 2011-04-04
Tikras vardas : Eva

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitės išpažintis.   Kv. 07 21, 2011 2:10 pm

Klaidų buvo, bet kai toks teksto turinys, net nesinori jas komentuoti. Hm, jau nebežinau ką ir pasakyti...tiesiog suvirpino.
Atgal į viršų Go down
Emia
Ezopas
Ezopas

Prisijungė : 2011-06-09
Amžius : 20
Tikras vardas : Emilija

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitės išpažintis.   Sk. 08 07, 2011 8:24 am

Šimtą kartų skaitytas tekstas ir šimtą kartų sukeltas liūdesys (net gi ašaros kartais ištrykšta)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitės išpažintis.   

Atgal į viršų Go down

Mergaitės išpažintis.
Atgal į viršų 
Puslapis 11