Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Anime

Go down 
+5
rašanti.
Lapė.
Plieninė magnolija
fake magic
Whita
9 posters
AutoriusPranešimas
Whita
Ezopas
Ezopas
Whita


Pranešimų skaičius : 43
Prisijungė : 2011-07-13
Amžius : 27
Miestas : Debesies kraštas, iliuzijų pasaulio pakraštys...
Tikras vardas : Vita

Anime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anime   Anime EmptyPen. 07 15, 2011 11:14 am

Anime - ką manot apie juos? Žiūrit? Ne? Kodėl?

P.S. Nežiniukams - anime - japonų animacija
P.P.S perkelkit šitą temą jei ne ten sukūriau, arba meskit lauk jei tokia jau yra, bet aš kiek žiūrėjau tai neradau tokios.
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Anime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime   Anime EmptyPen. 07 15, 2011 11:21 am

Žiūriu kartais. Laaabai kartais. Daugiausiai žiūrėdavau vaikystėje, o vėliau... Na tam reikia paskirti nemažai laiko, kurio neturiu, tad dažniausiai pradedu ir niekada nebaigiu žiūrėti..:D
Tačiau vienas mėgstamiausių (nors niekada nemačiau pabaigos, kadangi man asmeniškai gale pasidarė labai nuobodu) yra Death Note. heart
Taip pat mėgstų ir Hayao Miyazaki kūrybą, esu pažiūrėjusi visus jo kurtus filmus.(:
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Anime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime   Anime EmptyPen. 07 15, 2011 11:34 am

Vienintelis anime, kurį esu žiūrėjusi savo gyvenime yra Dragon Ball visos dalys :DD Apskritai vaikystėje mažai žiūrėjau animaciją, o anime visai ne, nes tuomet Lietuvoje to dar nebuvo. O kai atsirado jau jaučiausi iš tokių dalykų išaugusi.
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Anime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime   Anime EmptyPen. 07 15, 2011 1:48 pm

Na iš kai kurių anime tiesiog neįmanoma išaugti. Dauguma anime būna skirti, kaip tik ne vaikams, o suaugusiesiems, jaunuoliams. Anime galima rasti daug gerų minčių, suprasti, išmokti Japonijos papročius. Anime dažniausiai vaizduojami patys nekalčiausi ir tyriausi veikėjai, kurie dažnai labai atvirai reiškia savo jausmus. Tačiau Death Note buvo kitoks. Šiek tiek kitoks. Dėl to galbūt jis buvo toks nuostabus.

Mano žiūrėtų anime sąrašiukas, pradedant mėgstamiausiu:

1-2. Death Note: jis buvo išties puikus anime. Sujaukė visas mano mintis, skatino galvoti visiškai kitaip. Kol kas taip baisiai su manimi elgdavosi tik knygos, kurios keisdavo mano mąstymą. O dabar taip beprotiškai su manimi pasielgė ir filmukas. Esu truputį nusivylusi savimi, tačiau šis anime yra tikrai daug ko vertas.
1-2. Elfen Lied: vakar naktį ilgai mąsčiau, kuris anime man labiau patinka - Elfen Lied ar Death Note. Bet verkiau per abu. Abu peržiūrėjau rekordišku greičiu, nes abiejų anime siužetai buvo nuostabūs. Elfen Lied mane palietė kitaip iš dvasinės pusės. Ir vėl jaučiuosi keistai, nes keista, kad filmukai iš tiesų gali taip paveikti.
3. Vampire Knight: mintis labai graži, tačiau su pabaiga reikėjo labiau pasistengti. Nors man iš tiesų vistiek patiko. Per šį anime labai pamėgau Kanon Wakashima - japonų dainininkę. Ir išmokau naujų kietų japoniškų vardų, triukų, susipažinau su vėjavaikiška anime puse.
4. Sailor Moon: kai man buvo 9 man šis anime labai patiko. Dabar beveik jo neprisimenu, bet jis buvo linksmas. Nors palyginus su TOP 3, jis nieko vertas.
5. Dragon Balls: labai kvailas anime, skirtas berniukams. Jis netgi apgailėtinas. Nors kartais smagu pasijuokti iš "Hamė Hamė Bangaaa!" arba to rožinio ir storo Bū.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Whita
Ezopas
Ezopas
Whita


Pranešimų skaičius : 43
Prisijungė : 2011-07-13
Amžius : 27
Miestas : Debesies kraštas, iliuzijų pasaulio pakraštys...
Tikras vardas : Vita

Anime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime   Anime EmptyPen. 07 15, 2011 6:44 pm

Oj, pati aš tai tiek jų mačiau kad jei pradėčiau vardint tai per daug užimtų. Kiekvienais metais per anime dienas 'Otaka" apsigyvenu Vingyje. Rekordas buvo 3 seansai per dieną... :) . Bet kad ir kiek aš jų bematyčiau, vistiek pirmenybę visada teikiau ir teiksiu pilnametražiams anime su Hayao Miyazaki priešakį. Žinoma yra ir daugybė kitų, tereikia ieškoti ir nenusiteikti kaip būna "Anime? Ai, tai čia sangokai tie...."
Atgal į viršų Go down
rašanti.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
rašanti.


Pranešimų skaičius : 226
Prisijungė : 2011-06-03
Amžius : 29
Miestas : in your dreams.
Tikras vardas : Šarlotė ^^

Anime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime   Anime EmptyŠt. 07 16, 2011 6:10 pm

ohh... anime! aš juos žiūrėčiau ir žiūrėčiau, jei tik laiko turėčiau.. ;) mane į anime kelią atvedė 'Naruto'. dar ir dabar aš jį pasižiūriu,kokią shippuden seriją. labai dievinu death note, tačiau nekenčiu DBZ ir Sailor Moon. anksčiau aš jų labai daug žiūrėdavau, bet dabar apsiriboju dviejais (bent jau man) puikiais anime serialais ir man to užtenka.. šeip dažniausiai neturiu laiko žiūrėti jų, bet kai tik randu laisvą momentą, tai jau... iš kart prie kompiuterio!.
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Anime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime   Anime EmptyŠt. 08 27, 2011 12:18 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Rudeniniai lietūs., Pen. 07 04, 2014 2:40 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Anime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime   Anime EmptySk. 06 24, 2012 7:50 am

dbz neapkenčiu nelenda visai, esu užkietėjęs naruto fanas.
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Anime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime   Anime EmptySk. 06 24, 2012 3:09 pm

POKEMONAI, liaudie, POKEMONAI - štai kur tikras menas. 'DDD
Atgal į viršų Go down
Gee
Ezopas
Ezopas
Gee


Pranešimų skaičius : 19
Prisijungė : 2010-12-14

Anime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime   Anime EmptySk. 06 24, 2012 3:13 pm

Žinoma, esu peržiūrėjus visus Dragon Ball, Pokemon, Digimon, Sailor moon ir visus kitus kuriuos per televizorių rodydavo ankščiau. Fruitsbasket irgi kažkada žiūrėjus esu, patiko.

Dabar kažkodėl užsikabinau ant Avataro... tęsinio? The Legend of Korra dabar vientelis kurį žiūriu, nors būna jeigu nuotaikos yra pasižiūriu ir Polar Bear's cafe. Lengvi Anime dažniausiai maloniausi žiūrėt.
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Anime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime   Anime EmptyŠt. 06 30, 2012 4:02 pm

Hellis rašo:
dbz neapkenčiu nelenda visai, esu užkietėjęs naruto fanas (ė).
ohh, looks like I am not the only one!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Anime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime   Anime Empty

Atgal į viršų Go down
 
Anime
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Kinas-
Pereiti į: