Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mano darbeliai

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Linulka
Herodotas
Herodotas
Linulka


Pranešimų skaičius : 70
Prisijungė : 2011-07-08
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

Mano darbeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mano darbeliai   Mano darbeliai EmptyPen. 07 08, 2011 8:56 pm

Vienas iš mano mėgstamiausių :)

Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Mano darbeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano darbeliai   Mano darbeliai EmptyPen. 07 15, 2011 1:26 pm

good job! prisipažinsiu, kad pradėjau žiūrėti tiesiog iš neturėjimo ką veikti ir buvau nusiteikusi gana skeptiškai, kadangi tai visdėlto Twilight... Jau seniai nusibodusi tema taip sakant..:D
Bet šitam video filmą pateikei taip gerai, kad jis atrodo daug įdomesnis nei iš tikrųjų yra..(: prisipažinsiu keliose vietose net šiurpuliukai pradėjo bėgioti. Labai geras video! heart
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
Linulka
Herodotas
Herodotas
Linulka


Pranešimų skaičius : 70
Prisijungė : 2011-07-08
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

Mano darbeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano darbeliai   Mano darbeliai EmptySk. 07 17, 2011 12:05 am

ačiū tau labai ;)
man šis video irgi labai patinka, kartais sunku patikėti, kad tai mano darbas :D
įkelsiu dar vieną savo video, tikiuosi patiks :) flirty

Atgal į viršų Go down
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

Mano darbeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano darbeliai   Mano darbeliai EmptyPen. 09 16, 2011 9:40 pm

Nostalgija, nostalgija, nostalgija !
Prisiminiau tuos nuoširdžius twi laikus, kai nebuvo haterių, visi bendravo draugiškai ir kartu mėgavosi tiek twi knygomis, tiek filmu ir ten sutikau TAVE.
Nors ir nebeliko tos bendruomenės dvasios, twi visada liks širdyje, nes tai niekada nebuvo manija (man). Man nuoširdžiai tiek filmai, tiek knygos patiko. :))
Nuostabūs darbai sukeliantys jausmus. penguin


Paskutinį kartą redagavo Linačka, Pen. 09 16, 2011 10:10 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Mano darbeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano darbeliai   Mano darbeliai EmptyPen. 09 16, 2011 9:58 pm

Miela :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Linulka
Herodotas
Herodotas
Linulka


Pranešimų skaičius : 70
Prisijungė : 2011-07-08
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

Mano darbeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano darbeliai   Mano darbeliai EmptyPir. 09 26, 2011 9:08 pm

Linačka
eik tu sau...
vos manęs nesugraudinai.... kaip miela prisiminti twi... kiek rašinėdavomės, dalyvavom konkursuose, būdavo visko, svarbiausia turėjom bendrą pomėgį. Twilight įsimylėjau labiausiai dėl jūsų visų, jei ne twi forumas tai net nebūčiau tokia fanė. Seniau svajodavau, kai pamatysiu paskutinę dalį, o štai ir atėjo.... laikas taip greitai bėga... ir tik dėl jūsų pradėjau rašyti... ko niekada nežadėjau ir net nemaniau galinti... myliu tave dvyne:***

Neutron.

ačiūūūū:*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mano darbeliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano darbeliai   Mano darbeliai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mano darbeliai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Pikto Pūkio darbeliai
» Mano
» Mano malonumas
» Mano kūriniai
» Mano sapnai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Kiti talentai :: Kita-
Pereiti į: