Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 tu brendi neatrastais debesimis

Go down 
+5
Moniccutia
Eva
rašanti.
Šokanti Geiša
paulinasapnuose
9 posters
AutoriusPranešimas
paulinasapnuose
Herodotas
Herodotas
paulinasapnuose


Pranešimų skaičius : 88
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 28
Tikras vardas : paulina.

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptyPen. 06 24, 2011 11:44 am

į Vilnių aš buvau išėjęs,
ten vieną damą sutikau,
jos vardas buvo Salomėja,
o aš iš MSV buvau.

...

aš namuose turiu melžėją,
ir naują traktorių turiu,
bet man sapnuojas Salomėja
kas naktį, pusę keturių.



atidarome metalinius vartelius ir patekę į didelį, betonuotą kiemą, pasukame kairėn. pasiekę laiptinės duris atidarome jas ir pakylame į trečia aukštą. atidarome duris ir... pradedame susipažinimą.
kambaryje, esančiame tiesiai prieš įėjimą į butą, sėdi toks padaras vardu Paulina. jei įdomu - Paulina Salomėja Sapnuose. bet čia tik pačios Pou ir jos mūzos išdaigos, mat ši būtybė nemėgsta savo pavardės ir nori antro vardo.
apie patį kambarį nereikia kalbėti - jis netvarkingas. galite įsiklausyti ir išgirsti "ir iškėlę rankas - trois quatre cinq - svajonės visos pildosi ten!" o taip, muzika čia niekada nenutyla. bet apie tai truputėlį vėliau.
tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimt penktais metais, rugpjūčio trisdešimtą dieną pasaulį išvydo mergaitė, turėjusi būti Emilija, bet, taip jau nutiko, kad gavo Paulinos vardą. mažoji verkė, valgė, mokėsi vaikščioti, griuvinėjo, užaugo || juokiasi, šypsosi, myli ir gyvena Vilniuje. taip, Lietuvos sostinė yra ne tik Paulinos namai, bet ir jos širdies miestas. kad ir kiek visokiausių gražių miestų Pou mačius, tačiau Vilniuje ji jaučiasi sava. senamiestis, tik jai vienai žinomos gatvelės ir jaukūs kampeliai - jos gyvenimas. senamiestis dar saugiau nutūpė jos širdutėje, kai Salomėja pradėjo lankyti Vilniaus Vytauto Didžiojo imnaziją - tai dar viena vieta, kur Paulina jaučiasi SAVA.
muzika. jau vien pats žodis Pou yra lyg niekada nenutrūkstanti melodija. kadaise Paulina niekaip negalėjo apsispręsti, ką ji mėgsta klausytis. tada apsistojo ties dainuojamąja poezija - pradžioje, vien tik dėl išskirtinumo. tačiau einant laikui ši muzikos kryptis tiesiog apsėdo Pauliną. o taip, ji dabar gyventi nebegali be d.poezijos! tiesa, dar leidžia į savo gyvenimą jazz'ą, funk'ą ir kitus smagius muzikos stilius, tačiau, kaip vienas žmogus labai tiksliai išsireiškė, vis tiek "skęsta dainuojamojoje poezijoje". domantas razauskas, vytautas kernagis, akustinis fotelis, žilvinas vingelis - šie muzikantai galbūt daugiausiai vietos užima Paulinos širdutėje, tačiau ji jau nebemoka sakyti "šis atlikėjas - mano mėgstamiausias!". mat, jei jau taip būtų, tai tą sakinį jai reikėtų kartoti bent du kartus į dieną.
gyvena sau Paulina ir vargo nemato. turi nepakartojamą tėtį, mamą, su kuria labai pykstasi ir kelis draugus. visi kiti - pažįstami ar draugeliai. Salomėja laukia nesulaukia kokio nors gero koncerto, tada dar dramos repeticijų. taip pat ji šiuo metu labai nori šokolado! beje, Pou labai nori pasidalinti keliais random faktais apie save:

♣ negali gyventi be šokolado (ypatingai be baltojo!)
♣ dievina rudenį, pakenčia žiemą, mėgsta pavasarį ir myli vasarą.
♣ nelabai senai parašė daug trumpų laiškelių apie gyvenimo džiaugsmą ir sumetė juos kaimynams į pašto dėžutes.
♣ labai mėgsta gauti laiškus ir juos rašyti.
♣ sugeba per vieną dieną klausytis "akustinio fotelio" demo CD penkiolika kartų.
♣ dievina vyšninį tabaką.
♣ kovo dvidešimt antrą dieną buvo Razausko koncerte (apie jį galėtų kalbėti valandų valandas)
♣ vasario dvidešimt šeštą buvo draugelio organizuojamame dainuojamosios poezijos festivalio "po festivalio" baigiamąjame koncerte, Kaune (apie šitą galėtų kalbėti dar ilgiau)
♣ mėgsta eiti gatve (arba ne gatve link stotelės), pūsti muilo burbulus ir stebėti žmonių šypsenas.
♣ gyvenimo variklis - šypsena ir pozityvumas.
♣ nori labai važiuoti į Kauną. traukiniu!
♣ labai myli savo tėtį, nes jo dėka ją pažįsta netgi pats Domantas.
♣ svajoja užaugusi suktis dainuojamosios poezijos arba šiaip muzikos pasaulyje. dar ir teatro būtų galima prikrauti daug ten!





tai tiek apie mane, spėju. visada prisiminkite, kad "svajonės visos pildosi ten" ir klauskite ko tik norite. arba tiesiog pasisveikinkite.
dėkoju už dėmesį :)



tu brendi neatrastais debesimis 2i1ywd5
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptyPen. 06 24, 2011 1:53 pm

Oooo, labai žavus prisistatymas.
Taip jauku buvo, kol skaičiau. tu brendi neatrastais debesimis 515975

Taigi, malonu susipažinti. Aš taip pat neišpasakytai mėgstu d.poeziją. Kliuvo laimė ir su Domantu pašnekėti, ir su "Atikos" nariais susipažinti. Šilti žmonės. :)
O gal žinai apie A.B. poezijos rinkinį "Valhala"? Razauskas su muzika dirbo, o ir eilėraščiai prasmingi ir stiprūs... tu brendi neatrastais debesimis 102736
Atgal į viršų Go down
paulinasapnuose
Herodotas
Herodotas
paulinasapnuose


Pranešimų skaičius : 88
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 28
Tikras vardas : paulina.

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptyPen. 06 24, 2011 6:57 pm

labas, Jurga! smagu, kad apniukusią dieną (bent jau Vilniuje tai dieną lijo!) tau kažkas suteikė jaukumo :)
gali būti, kad Atikos nariai šilti žmonės, nors pati grupė man ne prie širdies. o vat Razauskas - be galo šiltas, geras ir smagus žmogus! fainuolis :}
hm, ne, negirdėjau..:)
Atgal į viršų Go down
rašanti.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
rašanti.


Pranešimų skaičius : 226
Prisijungė : 2011-06-03
Amžius : 29
Miestas : in your dreams.
Tikras vardas : Šarlotė ^^

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptyPen. 06 24, 2011 7:25 pm

sveika, Paulina. :)) aš esu Šarlotė. malonu su tavimi susipažinti ir man labai patinka šitas tavo avataras. :)) kas čia tokia? gal Alina Orlova? :)) ir atradau panašumų. matosi , jog esi labai šauni ir miela, taip pat esi kūrybinga. :))*
Atgal į viršų Go down
paulinasapnuose
Herodotas
Herodotas
paulinasapnuose


Pranešimų skaičius : 88
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 28
Tikras vardas : paulina.

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptyPen. 06 24, 2011 9:31 pm

labas, Šarlote! oho, tavo vardas labai įdomus ir retas, sakyčiau :)) smagu, kad patinka! taip, čia Alina Orlova :) džiugu ir dėl to, kad atradai panašumų :))
ačiū už, pasakyčiau, komplimentus!
Atgal į viršų Go down
Eva
Dantė
Dantė



Pranešimų skaičius : 104
Prisijungė : 2011-04-04
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Eva

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptyŠt. 06 25, 2011 12:19 pm

Sveika! Mano vardas Eva.: )
Ech, patiko man tavo prisistatymas. Ypač šis punktas: Gyvenimo variklis - šypsena ir pozytivumas.
Nedaugelis sugeba šypsotis ir būti optimistais. Daugiau gatvėje sutiksi žmonių paniurusių ir piktų.
Pagarba tau.: D
Atgal į viršų Go down
paulinasapnuose
Herodotas
Herodotas
paulinasapnuose


Pranešimų skaičius : 88
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 28
Tikras vardas : paulina.

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptyŠt. 06 25, 2011 12:24 pm

labas, Eva!
tereikia einant gatve šypsotis, gal niurgzliai taip pat pradės pastebėti gyvenimo grožį ir suvoks, kad nieko tokio šypsotis - aš to siekiu!
ačiū :)
Atgal į viršų Go down
rašanti.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
rašanti.


Pranešimų skaičius : 226
Prisijungė : 2011-06-03
Amžius : 29
Miestas : in your dreams.
Tikras vardas : Šarlotė ^^

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptyŠt. 06 25, 2011 1:09 pm

aš dievinu Orlovą. tu brendi neatrastais debesimis 123308 Gal galėtum man keletą avukų su ja? :DD (jei gali, atrašyk į PM :DD).
Atgal į viršų Go down
paulinasapnuose
Herodotas
Herodotas
paulinasapnuose


Pranešimų skaičius : 88
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 28
Tikras vardas : paulina.

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptyŠt. 06 25, 2011 3:23 pm

yra čia: www.paulinasapnuose.tumblr.com nemažai jų :)
Atgal į viršų Go down
Moniccutia
W. Šekspyras
W. Šekspyras
Moniccutia


Pranešimų skaičius : 174
Prisijungė : 2010-10-06
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Meda

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptyŠt. 06 25, 2011 4:30 pm

OMG, Paulina, kiek graaaažių avų esi prigaminus!
Vieną neiškentus net užsidėjau čia. :>
Atgal į viršų Go down
paulinasapnuose
Herodotas
Herodotas
paulinasapnuose


Pranešimų skaičius : 88
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 28
Tikras vardas : paulina.

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptyŠt. 06 25, 2011 4:48 pm

och, ačiū gi labai!
viskas puiku! :)
Atgal į viršų Go down
Plunksna
M. Mažvydas
M. Mažvydas
Plunksna


Pranešimų skaičius : 244
Prisijungė : 2011-04-19
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Agnė

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptySk. 06 26, 2011 6:49 pm

Labas!!! Aš Agnė, labai malonu susipažinti :) O Vilnius iš tiesų nuostabus miestas!!! Aš taip pat jį myliu! Atrodai labai šiltas žmogus ir turi tiek gyvenimo džiaugsmo, kad jo užtektų visam pasauliui ;) Taip ir toliau!
Atgal į viršų Go down
Eva
Dantė
Dantė



Pranešimų skaičius : 104
Prisijungė : 2011-04-04
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Eva

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptySk. 06 26, 2011 6:52 pm

Galbūt, kada nors.p
Tai kokiai meno šakai esi artimiausia?: ))
Atgal į viršų Go down
paulinasapnuose
Herodotas
Herodotas
paulinasapnuose


Pranešimų skaičius : 88
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 28
Tikras vardas : paulina.

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptySk. 06 26, 2011 10:24 pm

Agne, Vilniaus nemylėt? skamba sunkiai, ar ne? :) chi, džiugu tai girdėti!
Eva, net nežinau. ir plunksna, ir scena manęs kaip ir nesibaido, o aš su jomis draugauju.. nekišu savęs į jokius rėmus :)
Atgal į viršų Go down
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptyŠt. 07 02, 2011 1:42 pm

Taip, tavo prisitatymas tikrai labai šiltas. Toks keliantis šypsnį.
Smagu kad atnaujinai savo temą ;)
Taigi, gal kiek pavėluotai, tačiau vistiek sveikinuosi. :)
Sveika, aš Kornelija.
Malonu susipažinti :)
Atgal į viršų Go down
paulinasapnuose
Herodotas
Herodotas
paulinasapnuose


Pranešimų skaičius : 88
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 28
Tikras vardas : paulina.

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptyŠt. 07 02, 2011 2:38 pm

labas, Kornelija. smagu, kad užklydai čia ir pasiskaitei mano rašliavas apie save :)
man taip pat malonu!
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptyKv. 08 11, 2011 12:51 am

Turiu pripažinti, kad tavo prisistatymas man labai patiko! Pasirodė ne tik vienas įdomiausių iš čia esančių, bet ir puikiai tinkantis rašytojų forumui(:
Tai tiek ir norėjau pasakyti, nes panašumų neradau, bet jų ieškoti ir neketinu, juk ne jie svarbiausi.
Tik pagalvojau kad būtų verta kada pavogti tavo idėją su rašteliais kaimynams, tik panaudoti mokykloje prieš Kalėdas..(: Tad dėkui už įkvėpimą.
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
paulinasapnuose
Herodotas
Herodotas
paulinasapnuose


Pranešimų skaičius : 88
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 28
Tikras vardas : paulina.

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptyKv. 08 11, 2011 8:52 am

oho, pasijutau labai..hm..na, pagerbta, spėju. nors net nežinau, kaip čia išsireikšti..:)
vok idėją, vok. svarbu, gyvenimo džiaugsmu dalintis! :)
Atgal į viršų Go down
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis EmptySk. 08 21, 2011 2:58 pm

paulinasapnuose rašo:


♣ negali gyventi be šokolado (ypatingai be baltojo!)
♣ dievina rudenį, pakenčia žiemą, mėgsta pavasarį ir myli vasarą.
♣ labai mėgsta gauti laiškus ir juos rašyti.
♣ gyvenimo variklis - šypsena ir pozityvumas.
♣ nori labai važiuoti į Kauną. traukiniu!
♣ labai myli savo tėtį, nes jo dėka ją pažįsta netgi pats Domantas.
]

Tiek radau tinkančių dalykų ir man.

" ♣ nori labai važiuoti į Kauną. traukiniu! "

Į Kauna mėgstu važiuoti, bet oh no, tik ne traukiniu, traukinių vengiu kaip velnias kryžiaus... "

" ♣ labai myli savo tėtį, nes jo dėka ją pažįsta netgi pats Domantas. "

Šį palikau, nes taip pat myliu savo tėtį ir dar todėl, kad mano brolis vardu Domantas. :DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





tu brendi neatrastais debesimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tu brendi neatrastais debesimis   tu brendi neatrastais debesimis Empty

Atgal į viršų Go down
 
tu brendi neatrastais debesimis
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Bendradarbiavimas :: Nebesilankančių meriečių aprašymai-
Pereiti į: