Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 19.06.11

Go down 
AutoriusPranešimas
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

19.06.11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: 19.06.11   19.06.11 EmptySk. 06 19, 2011 12:39 pm

"Tebūnie naktis". Nie wieder. Aišku, smagu matyti matyti nemiegantį Vilnių, tačiau kokia publika susirenka... Svirduliuojantys, besikeikiantys diedai, "menininkai" ir šiaip visokie laisvų pažiūrų nusitąsėliai. Na be gerai, galvojam, ignoruosim tokius ir nueisim į fluxus ministeriją keistuolių paklausyti. Aha. Taip ir paklausėm. Visa ministerija buvo sausakimša, visur pilną "fainuolių menininkų", kėpuoji mažai deguonies turinčiu oru, myžalų, alkoholio ir cigarečių smarve bene ir tave jau pykint pradeda. O keistuoliai dar net į scena neįžengę. Taip mes ir palikom tą siaubingą pastatą su siaubingais žmonėmis. Pasukome Lukiškių aikštės link, kur laukė tikra atgaiva- maestro Petras Geniušas. Plaučiai buvo pilni gryno vėsaus oro, o širdis, siela, inkstai ir šiaip viskas aplinkui- fortepijoninės muzikos. Susirinkę žmonės irgi buvo visai kitokie. Buvo nemažai ir pagyvenusių, galbūt fortepijono mokytojų, kurie šią naktį nusprendė paskirti turbūt kultūringiausiam renginiui. Vienu žodžiu, Lukiškių aikštėj man buvo gera ir jaučiausi savam kailyje prie savų žmonių.(:
Hrrr, aš šiandien kažkokia skysta. Labai nekenčiu tokios būsenos. Dabar esu panaši į vieną iš šių šokinėjančių veidukų fall in love , šaukianti "nekenčiu tokios būūūsenos!" Viskas, einu, nebegaliu.
Mika- Love today
Atgal į viršų Go down
 
19.06.11
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime :: ligos dienoraštis-
Pereiti į: