Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mokytojų perliukai

Go down 
+9
blue.
mintyse
Maybe
Šokanti Geiša
DISPLAYNAME
Tania
rašanti.
Plieninė magnolija
WaWa
13 posters
AutoriusPranešimas
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptySk. 04 10, 2011 9:27 pm

Tikriausiai kiekviena mokykla turi vieną ar net kelis "išskirtinius" mokytojus, kurių pasakytas frazes klasėje palydi triukšmingas juokas. Pasidalinkime mūsų mokytojų auksiniais perliukais ;}
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptyPir. 04 11, 2011 9:12 pm

Lietuvininkė:
"Dainiau kas per nutukes cepelininis mastymas?"
"Kvailos pelės"
"- Proto išeiginės, sūnau?
- Ne linksmadienis
- Ai tavo linksmakotis jaučia pavasarį."
"Darėt mankštą ryte? Nu aišku, kad ne darėt, juk geriausias sportas naktį po kaldra"

Istorikas:
"Na taip, taip aš kvailas tu protingas pakalbėsiu su savim" (auksinė jo frazė)
"Nu Mantai vėl su senovės graikijos dievais bendrauji?"
"Uždaryk duris iš kitos pusės." (kai varo iš klasės)

Geografikė: (čia ji taip taria)
"Stokys ir plauk pri žymėlapę"
"Tū esį labai bluogas žmuogus"
"Pasliepk telefuona ką tu ZAIZI visa pamoka tuoj keliausi"

Matematikė:
"Tu man čia nesišypsok, aš tau ne bernas koks"
"give me your paperį"
"jokių goingų lauk"

Atgal į viršų Go down
rašanti.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
rašanti.


Pranešimų skaičius : 226
Prisijungė : 2011-06-03
Amžius : 29
Miestas : in your dreams.
Tikras vardas : Šarlotė ^^

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptySk. 06 05, 2011 7:01 pm

Plienine_magnolija - obą, negalvojau kad mokytojos gali pusiau angliškai pusiau lietuviškai kalbėt :DD. matyt jauna ji yra? ((;
Matematikos mokytoja:
"Aš esu pusiau rusė, pusiau lenkė, biškutį vokietė, truputį lietuvės kraujo turiu, ir norvegės kraujo turiu." (kiek man žinoma, tai ji vietinė čia su savo gimnėm gyvena :DD)

Atgal į viršų Go down
rašanti.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
rašanti.


Pranešimų skaičius : 226
Prisijungė : 2011-06-03
Amžius : 29
Miestas : in your dreams.
Tikras vardas : Šarlotė ^^

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptySk. 06 05, 2011 7:22 pm

Lietuvių kalbos mokytoja:
Klasiokui susuko pilvą, o ji sako: "Mariau, tau ką, mėnesinės prasidėjo?"

Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptyPir. 06 06, 2011 11:35 am

Oj nee nė viena iš čia minėtų mokytojų nėra jauna, o matematikei, kuri dažnai mėgsta taip "paprikolint" angliškai, jau net penkiasdešimt :D

Prisiminiau senos anglų mokytojos auksinę frazę: "Pradėk mokytis, jaunuoli, nes geras žmogus ne profesija"

Fizikas: "Apsinuogink gerbiamoji"

O čia mano laidos testamentas - filmukas, kuriame parodijuojami gimnazijos mokytojai ir jų auksinės frazės.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
rašanti.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
rašanti.


Pranešimų skaičius : 226
Prisijungė : 2011-06-03
Amžius : 29
Miestas : in your dreams.
Tikras vardas : Šarlotė ^^

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptyPir. 06 06, 2011 3:04 pm

patiko :DD
Atgal į viršų Go down
Tania
Dantė
Dantė
Tania


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-04-26
Amžius : 30

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptyAntr. 06 14, 2011 7:09 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
PatikoxDDDD
Atgal į viršų Go down
DISPLAYNAME
Ezopas
Ezopas
DISPLAYNAME


Pranešimų skaičius : 22
Prisijungė : 2010-11-06
Amžius : 30

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptyKv. 09 22, 2011 11:28 pm

Lietuvių mokytoja:
"Skubėti dera tik gaudant blusas"
"Jeigu joji į pragarą - jok ant gero arklio" (rūkančiam klasiokui;p)
"Ko vėluoji mažuti?"
"Dėmesio, bnimanie, achtum gachtum, attention!"
"Aš be tavęs kaip pijokas be stiklelio degtinės."
myliu savo lietuvių mokytoją ♥
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptyKv. 09 22, 2011 11:44 pm

"Jei gersi kas antrą dieną, pijoku netapsi." - chemijos mokytoja
"Septyniasdešimt procentų vaikų būna tik užgaidos" - ekonomikos mokytojas
"Nevirinto vandens iš sodų šulinių gerti nepatartina, nes dirvožemyje yra augalų, gyvūnų ir žmonių liekanų." "Kas tave ten pagaidino?" - biologijos mokytoja
"Vaikučiai zuikučiai, nebūkit čiukčios. Kodėl per kontrolinius skaičiuojat kaip indėnai - vienas, du ir daug?" - fizikos mokytojas
"Nori pačiulpt?" *ištraukia saldainį* - istorijos mokytojas
"Burundukai - tai tokia bulvių rūšis..." - lietuvių mokytoja

Rašydavaus į paraštes, bet sąsiuviniai liko Lietuvoj :) šituos prisiminsiu iki žilos senatvės...
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptyPen. 09 23, 2011 5:32 pm

Biologijos mokytoja
"Skyyyyyyrių. Skyyyyyyyyrių. Skyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyrių."*bando paaiškint, kad reikia atsiverst titulinį skyriaus puslapį.*
"Šiaip aš esu geras ir ramus žmuogus, bet kai laba supykstu y visas tas pyktys kunkliout ima vo čia pečiuos, tada žinokit, būna laba bluoga." (jin pusiau žemaitiškai, pusiau normaliai šneka :DDD)

Buv. matematikos mokytoja:
"Nori meškos per kerpes????"
"Kindziuliai, jūs, kindziuliai...."
"Amen Juzi.."
"Turit va šitą visą mokėt kaip Tėve mūsų."

6 klasės gamtos mokytojas:
"Tai tu šikna, o ausimis klausyk...."
"Nu gimdyk, gimdyk..."*kai žmogus atsakymą bando išstenėt*
"Nepoteriauk gi tu čia!!!!"*ypač vienai klasiokei taikydavo*

Istorijos mokytojas:
"Nori sprigto?? A? Nori? Nori??"
"O Luko ir Gabijos (tipo Luko ir mano) vaikai bus vardais Afroditė, Arėjas, Artemdė ir Hefaistas"
Kaip kniiiisa tada
"O dabar visos mergaitės numirs nuo to keliautojo vardo gražumo!!!... Bartalomėjus Diasas toks buvo..."

Anglų mokytoja:
"Tai jau baigsi gal kada svajot apie dangiškus migdolus??? Ne?"



Dar žinojau, bet va... Ilgas plaukas = trumpas protas
Atgal į viršų Go down
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptyPen. 09 30, 2011 9:02 pm

Anglų mokytoja: -Romai, tau ką čia pirmas kartas?
Atgal į viršų Go down
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptyPen. 09 30, 2011 11:20 pm

Matematika.
Klasiokas:

- Mokytoja, man šis kontrolinis per sunkus
- Mariau, pageidavimų koncertas sekmadienį ryte.

Istorija.
Klasiokas:

- Laba diena. Gražiai atrodot, mokytoja.
- Ačiū, ačiū. Tu taip pat, bet būtum dar gražesnis, jei žinių būtų. Bet tik būtum.. :D

Lietuvių kalba.
Klasiokas po suolu telefoną laiko, žaidžia.

Mokytoja:

- Valentinai, labai įdomu ką tu ten darai po suolu. Trauk rankas pasmirdusias, metas užsiimti lietuvių kalba. :DD

Chemija.
Klasiokas visą pamoką kalba su kitu klasioku, visais neklauso mokytojos. Mokytoja sako, jog nedera tokia dideliam vaikinui elgtis kaip vaikui, kad turi suaugti, ir ves pas direktorių.
Kitas klasiokas juokaudamas sako:

- Mokytoja, kaip gerai, padarysit Luką tikru vyru.
- Taip, taip, padarysiu. Jis žino kur eisim. :D


Atgal į viršų Go down
Dream.
Dantė
Dantė
Dream.


Pranešimų skaičius : 143
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 26

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptyPen. 02 17, 2012 7:26 pm

Lietuvių mokytoja:
,,Slėpk telefoną, o tai bus apklausėlė vienetui.''

Matematikos mokytoja:
,,Oh, my love'' [dar kai ji pasako, tai žiauriai skamba]

Fizikos mokytojas:
,,Tik nepiešiam kryžių į sąsiuvinius.''
,,Dabar atsakinėt eina tas, langų draugas.'' [kai dar nežinojo mūsų vardų]

Muzikos mokytoja:
,,Katinukai jūs mano.''
,,Aš esu senas žmogus, atsilikęs.''
,,Šiandien mokysimės apie Dvarį Balioną.''

Anglų mokytoja:
,,Tai arba poruojatės, arba atskirai rašot.'' [Kai reikėjo referatą rašyt, tai leido tik dviese arba po vieną...]

Daugiau mano galva neišneša, bet sąsiuvinių paraštėse kažkur esu daugiau susirašius.
Atgal į viršų Go down
La Fleur
Ezopas
Ezopas



Pranešimų skaičius : 1
Prisijungė : 2012-03-08

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptyPen. 03 09, 2012 2:09 pm

Lietuvininkė:

" Gretute ir Livetute, mielosios mano, ką jūs ten plepate? Ar nenorit su mumis pasidalyti? "
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptyPen. 03 16, 2012 12:05 am

kažkada filmų dėstytojas pasakojo apie skirtingus būdus, kuriais galima iš vienos scenos pereiti į kitą, ir pavyzdžiu ėmė kažkokį filmą, kuriame žudikas iššaudė visą šeimą ir kai nutaikė ginklą į mažą berniuką, jis scenos pabaigoj klykė iš siaubo, tada iškart vaizdas pasikeitė į traukinių stotį, kurioje kažkoks tai švilpukas skleidė tokį patį garsą, kaip berniuko priešmirtinis šauksmas. šitai nupasakojęs dėstytojas taip kažkaip maloniai nusišypsojo, įsmeigė kažkur svajingą žvilgsnį ir po kelių sekundžių tylos sako "it was such a lovely movie". nežinau, tada mane žiauriai sujuokino.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptyAntr. 03 27, 2012 7:22 pm

Kadangi pas mus bernai dar kai kurie žaidžia su telefonais visokius dauniškus žaidimus, tai anglų mokytojas juos perspėja šitaip "Aparačiukus susikiškit giliai giliai." Anglų mokytojas tai toks mėgstantis paprikolint.
Mūsų nauja Biologijos mokytoja turi tokia savo VIP išraiška, kuria stebi aplinką. Ji su akiniais, ir turbūt laaabai stipriais, nes kai rašo kažką į dienyną, po to kelią galvą, tuo metu tokia išraiška... Snukis kaip paršo. Taip susiraukia, kad nosis užsiriečia :D Būna, įeina į klasę su ta savo išraiška. Mes su drauge sėdim - lūžtam iš juoko, ta klausia visad "Kažkas nepatinka?" o kad ji žinotų kad juokiamės tai iš jos... Bandžiau kartą tą išraišką nufotkint, bet nepavyko.
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptyŠt. 05 12, 2012 8:57 pm

Oj, mūsų darbų mokytojas Freitakas, tai perliukų laidytojas :DDDD Jo pamokos atlygina visas rusų pamokas :DDDD Štai keletas jo sparnuotų frazių:

*[Rašomės saugaus darbo taisykles, diktuoja kokią penktą] -Dabar rašom "Klausant aiškinimo draudžiama dirbti pašalinį darbą - dirbti tik tai, ką nurodo Dievas". Nu tai čia aš. Skliauseliuose pasirašot mokytojas.
*-O dabar į šitą langelį rašot "Mokytojas", nes aš bijau, kad su savo dailyraščiais mano pavardę subjaurosit galutinai..
*-Šitoj pamokoj jums reikės chalatų, nes mes dulkinsimės, dulkinsimės [ir feisas toks svajingas :DDDD]
*[Suskamba jo telefonas. Melodija - Olialia Pupytės "Išpildyk mano norus"]-O, kažkas mano norus išpildyt panoro...
*[Bendraklasiai per pamoką paleido savo dainų. Na, be žodžių, tik vos ne metalas už kadro :DDD] Mokytojas - "Geros tos jūsų dainos, tik peu peu peu peu peu peu peu... Peu peu peu peu peu peu peu.."[ir tada kokį pusvalandį kartoja]...
*[Viena bendraklasė (iš kitos grupės), nesuprato, ką reiški mąstelis 2:1]Mokytojas: -Tai tu atsivesk dar ką nors ir aš tau parodysiu, ką reiškia du prie vieno..

Daug tu jo perliukų, pusės nebepamenu, bet tai neesmė :DDD
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai EmptyTr. 08 01, 2012 1:05 am

Mano fizikos mokytojas, aš jį vadinu dėde Raštikiu, tai toks gerulis, jį reik pamatyt, nes aprašyt neįmanoma. Tie jo bajeriai tokie, kad uh. 'D Išskirtinis žmogus, matos labai dailei prijaučiantis, nes kai parašo kokį ženklą lentoj, visuomet prideda kojytes, rankytes ir akytes. Ir šiaip ką nors iš mokytojavimo metų papasakoja. O geografijos mokytoja tai per pamoką tik šneka šneka kol galutinai nusišneka, tai aš su drauge, visur tyliausios pradedam tiek įsišėlt, kad net berniukai piktinasi. Muzikos mokytojas su vienu adaptuotu mano klasioku irgi bajerius paskaldo. Sako: "Kuris yra muzikos instrumentas - gitara ar rozetė?" Atsakymas: "E... E... Rozetė?" 'DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mokytojų perliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokytojų perliukai   Mokytojų perliukai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mokytojų perliukai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: