Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.

Go down 
+2
wanderlust
Maybe
6 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyKv. 01 06, 2011 4:00 pm

Nusprendžiau, jog jau laikas pakeisti savo aprašymą. Nežinau, kodėl taip sumąsčiau, bet kad jau taip, tai ir vykdom. :)

Kaip manau visi jau žinot, mano vardas Gabija. Beveik niekada jo nemėgau... Ir tik dabar supratau, kad jis labai atitinka mano charakterį - aš begalybiškai greitai galiu užsiplieksti (o Gabija buvo (gal ir tebėra.. :D) namų židinio ir duonos deivė), tačiau labai vertinu šeimą ir ypač mamos patarimus. Įsivaizduokime, jog jūs nežinot, kad tų patarimų retai teklausau.
Man 13 metų. Klasėj esu beveik jauniausia :) Bet man netrugdo. Pagaliau :DD Einu į 8 klasę, lankau vieną Klaipėdos mokyklą ;DD Mokytis man patinka, tačiau nesekmės (pažymiai, pastabos ir pan.) mane labai žlugdo viduje ir tuo metu nebepasitikiu savimi, norisi viską mesti ir užsidaryti vienumoje.
Laisvalaikiu kuriu (kitaip nebučiau MeRoj), dainuoju, šoku (šiandien taip patūpinėjau, kad iki šiol raumenis maudžia, o tik po šokio laiptais nulipti nebuvo įmanoma.. :D), užsiimu rankdarbiais :) Dažniausiai (tiksliau visada) gaminu auskarus, kadangi pati juos be galo dievinu. Taip pat pamėgau fotografiją. Šiandien labai apsidžiaugiau, kai pagaliau spėjau nufotografuoti šalną.. Laimė, jog dabar gyvenu kaime (anksčiau apie kokį nors gamtos įamžinimą mieste galėjau tik pasvajoti) ir ten žymiai daugiau fotografavimo galimybių. Tėra vienintelė problema - mano fotoaparatas labai buitinis, o tėvų visą laiką skolintis nenoriu... Svajoju kada nors padaryti fotosesiją. Būčiau tai įvykdžiusi ir šią vasarą, bet beveik paskutinę akimirką mano modelis nepareiškė noro būti fotografuojamas ir teko tiesiog valkiotis (koks geras žodis :DD) po Navidansko parką. Dar labai noriu [You must be registered and logged in to see this link.] ir greitu laiku ją nusipirksiu!!!
Taaaaaigi.. Kas dar? Tiesa, nepaminėjau, jog mėgstu skaityti. Tik labai ilgai užtrunku, kol prisiverčiu skaityti naują knygą. Būtent dėl šios priežasties visos Hario Poterio dalys bent po 7 kartus perskaitytos ir beveik mintinai išmoktos. Bijau tik to, kad neperimčiau J.K.Rowling rašymo stiliaus...
Muzika mano gyvenime turi didelę reikšmę. Net rašant mintyse skamba ši daina:

Klausausi visko, pradedant ABBA ar A-Ha ir baigiant Cheryl Cole. 1D ar Justino Bieberio mano grojaraštyje nerasite. Tiesa, prieš juos nieko blogo nesakau. Tiesiog tokia muzika man nepatinka.
Buvau sumaniusi prirašyti daug, gaila, jog viską pamiršau.. :// Bet žmogus atsiskleidžia savo kalboje (ar rašyme), tad mane dar tikrai daugiau pažinsite.
Jei yra klausimų, būtinai juos užduokite.



Myliu,
Gabija :*


Paskutinį kartą redagavo Maybe, Pir. 10 29, 2012 5:46 pm. Redaguota 7 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyKv. 01 06, 2011 6:07 pm

Ką labiausiai patinka mokytis? :}
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyKv. 01 06, 2011 7:52 pm

Sveika Gabija, aš irgi iš Klaipėdos. Minėjai šokius - gal lankai kokį klubą?
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPen. 01 07, 2011 2:53 pm

Migle (tind) --> hm... daug maž viską, tačiau labiausiai lietuvių kalbą... Arčiausiai prie širdies. ;)
Agne (WaWa) -->Labas :) Malonu matyti bendramiesčių ;DD Ne, jokių klubų nelankau. Tik mokykloje tautinius (šokių klasė esam) ir namie strakalioju ;DDD
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPen. 01 07, 2011 5:00 pm

Žinau, kad esi dar jauna, bet gal esi numačius kokių ateities planų? Pavyzdžiui specialybę, į kurią norėtum stoti? (:
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPen. 01 07, 2011 5:32 pm

Norėčiau būti mokytoja (lietuvių kalbos), tačiau visi mane bando atkalbėt. Nesekmingai ;DDD
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyŠt. 01 08, 2011 12:45 am

Sveikinuosi ir aš :)
Taip pat Klaipėdietė ;]
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPen. 01 14, 2011 7:03 pm

O, kiek klaipėdiečių!!!! ;DDD
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPir. 08 29, 2011 3:37 pm

Šiek tiek papildytas aprašymas :)
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPir. 08 29, 2011 3:46 pm

Vis raginu save užsukti į šią temą, bet niekad taip ir neužsuku. Noriu pasakyt kai ką.

Kiek sekiau tave forume (iš tikrųjų nesekiau, tik kaip ir visų kitų postus daug kur skaičiau) tai tu iš tiesų man pasirodei protinga. Ta prasme, kai aš buvau dvylikos, man atrodo, mąsčiau daug naiviau. Ateityje tu iš vis turėtum pasidaryti intelektuali, jei ir toliau domiesiesi mokslu, o akivaizdu, kad taip ir bus ;} Tai va, dėl to įdomi pasidarei, man labai patinka, kad MeRa turi tokį narį kaip tu.

Ir dar baisiai knietėjo visąlaik paklaust - o kur tu Klaipėdoj gyveni arba į kokią mokyklą eini?
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPir. 08 29, 2011 3:51 pm

O! Aww.. Miela išgirst tokius žodžius :)

Einu aš į Gedminų pagrindinę. O gyvenu ten visai netoli. Vos ne priešais :)
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPir. 08 29, 2011 4:00 pm

Gal ir blogai, kad 2 post'ai iš eilės, bet tebūnie...

Kažkaip man keista, kad daugelis pavadina mane rimta, protinga, subrendusia. Pati jaučiuosi kaip penkiametė, nesubrendėlė, pastoviai iš visko "bežvengianti"... Bet turbūt, jei daugelis tai rašo, vadinasi kažkiek yra tiesos... :)
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPir. 08 29, 2011 4:02 pm

Gedminuose? Gal kartais Naujakiemio arba pačioj Gedminų gatvėj ir gyveni? Aš anksčiau Naujakiemio gyvenau ;} Buvo galimybė, kad prieš 6 metus būtų tekę eiti į Gedminus, bet persikrausčiau...

Aš ir iš viso šūdų žvengiu, tad čia nieko tokio. O žinai, tas protinga gali turėti daug reikšmių. Gali būti iš savęs protinga, gali būti išsimokslinusi, gali būti protinga gyvenimiškos patirties atžvilgiu... O tuo tarpu kituose dalykuose jaustis visiška kvaile. Man tai normalu, nes pati gyvenimiškos patirties srity jaučiuosi totali višta.
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPir. 08 29, 2011 4:21 pm

Nee... Ne Naujakiemio ir ne Gedminų... O tai kokioj dabar gyveni?

Na, gal ir taip. Sutinku su tavo pasakymu :))
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPir. 08 29, 2011 4:38 pm

Bet žinai Naujakiemio gatvę ar ne? Ji priešais Vėtrungę, o Vėtrungė prie Gedminų so... O beje po Gedminų, eisi į Vėtrungės gimnaziją ar į tipo geresnės reputacijos miesto centre kurią nors?

Aš dabar gyvenu visai kitam miesto gale, prie Klaipėdos ligoninės. ir labai tuo džiaugiuosi ;}

Ūgiu esi kaip 14 metų, o klasėj žemiausia. Tai pas jumis ten visi tokie milžinai?? ;D
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPir. 08 29, 2011 4:41 pm

Žinau :) Į Vetrungę, Vetrungę. Ten mama mano dirba, visi saviakai :D Ir nepasakyčiau, kad tai prastos reputacijos mokykla.. Tiesiog kitos (Ažuolynas, Vytautinė) tokios išpūstos... Nenorėčiau į kokią kitą :)
Tai čia išeitų netoli Kalotės? O tai tada į kokią mokyklą eini? Kiek žinau, ten jokios mokyklos arti nėra? Ar aš ne į tą galą žiūriu :DDDD
Ne žemiausia, beveik jauniausia... O milžinų nedaug. Visi kažkokie nykštukai :DDDD


Paskutinį kartą redagavo Maybe, Tr. 08 31, 2011 2:34 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPir. 08 29, 2011 4:49 pm

Labas! Myliu! ^^
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPir. 08 29, 2011 4:50 pm

Labas :)
Aš irgi :) ^^ Meow!
:D
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPir. 08 29, 2011 4:58 pm

Mama dirba? O.. O ką dėsto? Ar ne mokytoja? „Ir nepasakyčiau, kad tai prastos reputacijos mokykla.. “ Dėl to ir parašiau tipo, nes čia tik žmonių išmislas. Tiesiog į Vėtrungę priimami visi kas iš Gedminų, dėl to atseit ir mokyklos lygis krinta, o vat į Ąžuolyną, VDG atrenka pagal pažymius... Bet aš ir tuo nesivadovauju. Kiekvienoje mokykloje yra ir geresnių, ir blogesnių mokytojų, o mokymasis priklauso ir nuo tavęs pačio, ne tik nuo tariamo mokyklos lygio.
O apie Vytautinę, tai sakoma, kad ten visi pasikėlę... Bet vėlgi gandai. O jais tikėti ne visada galima.

Oj Kalotė šiek tiek toliau, jau iš vis už miesto ribų, o aš dar ribose gyvenu. Studlendas, Miško kvartalas, Mažasis Kaimelis ir tada prie ligoninės Dragūnų kvartalas. Tokie spalvoti namai, jei esi šitam gale buvus. Tada Plytinė, ir tik tada Kalotė, kur tevažiuoja vienintelis 15 mikriukas ;D Einu Į Žemynos gimnaziją, ji nėra labai toli, 5 stotelės nuo namų ;}

Aj jauniausia ;D Aš, kai parašei mažiausia, apie ūgį pagalvojau ;D Tai pala kelintokė tu dabar būsi?
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyPir. 08 29, 2011 5:08 pm

Mokytoja ir direktoriaus pavaduotoja. Lotynų ir lietuvių :) A, na taip.. Tie gandai. Jau taip erzina :D Apie viską iš eilės..

Aa.. Man rodos, esu tuos namus mačius. Gal ir žinau :) Žemyna? Kažkada, gal 5 klasėj norėjau ten, bet paskui vėl grįžo noras į Vėtrungę :)

:DD Septintokė :) O kas?
Atgal į viršų Go down
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyAntr. 08 30, 2011 1:31 am

labas : ) man pasirodei tokia.. normali! :D ir tai gerai. o, aš tavo išvardintas knygas irgi mėgau, šiek tiek anksčiau :>
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyAntr. 08 30, 2011 9:56 am

Vėtrungėj lotynų dėstoma?? Nustebinai ;D
Tai va aš juose randuosi ;D O kodėl norėjai į Žemyną, juk ji visiškai kitam miesto gale, negu tu gyveni?
Jei septintokė, tai mokyklą pradėjai lankyti būdama šešių, tiesa?
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyAntr. 08 30, 2011 10:39 am

Edita --> Labas :) O! Tai malonu :) Nes pastaruoju metu jaučiuso tikrai ne normali :DD

Agne --> Nežinojai? Hm... :)
Mes žadėjom kraustytis į namą, tai galvojau, kad jei tam gale, būtų labai šaunu... Bet paskui vėl pasikeitė viskas... Kaip visada... :DD
Aha. 6-erių. Ir nedidelį kompleksą įsigijau... Na, ne visai dėl to, kad beveik jauniausia, bet dėl to, kad daugelis sako: "Jauniausia klasėj, o čia proto bokštas, vien dešimtukai, devintukai.." Ir jau kaip užknisa!!!! Negaliu nei aštuoneto, nei septyneto gaut, nes tada jau metų įvykis būna!! :DDD Ir kiek vieną dieną tas pats.. Sakau, kad reikia pradėt mokytis vien 5, tada jau nieks dėmesio nebekreips :)

[Jei kam nors tai pasirodė pasigyrimas, jūs suklydot... Bet ką jau padarysi...]
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyAntr. 08 30, 2011 10:45 am

10ukai gerai.
Ir mokymosi lygis visiškai nepriklauso, nuo to kiek tau metų.
Aš pati ėjau 6erių į mokyklą. Ir kas mane siutina labiausiai, tai, kad, kai visiems bus 16, man tik 15 -.- .
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. EmptyAntr. 08 30, 2011 11:25 am

Gerai gerai... Jau dėl to visai nesiginčysiu :)
Mano klasiokams atrodo visiškai kitaip...
Va va, mane tas irgi erzina... Jie 13-os - aš 12-os, jie 14-os - aš 13-os. Kaip kokia atsilikėlė jaučiuos tam reikale..
Bet taip būti jaunesniai nėra labai jau blogai.. Net jaučiuso protingesnė už savo klasiokus... :DDD Nes juk, jei aš nepatemčiau krūvio, manęs nebūtų išleidę 6-erių mokytis... Arba būtų palikę kurioj nors klasėj antrus metus. :)
Neduok tu Dieve, taip :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.   Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Organizmas, kuris kvėpuoja, maitinasi ir... perkuria lietuviškus žodžius.
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: