Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu...

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Gerik
Ezopas
Ezopas
Gerik


Pranešimų skaičius : 10
Prisijungė : 2010-10-24

HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu...   HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... EmptySk. 10 24, 2010 10:41 pm

Sveikučiai visi čia gyvenantys rašytojai! ;D Esu Urtė "Čily". Dievinu rašymą ir negaliu nekurti nė dienos. Man 16, tikra paauglystė. Kaip nebūtų keista meniškos sielos asmenybėms, nepritampu prie bendraamžių aplinkinių tiek savo požiūriu, tiek kitais dalykais. Gimtadienį švenčiu kovo 2-ąją, kaip ir Džonas Irvingas, bei tuo labai didžiuojuos.
Esu pradedančioji bardė, tad gitara kartu su eilėmis man nesvetima.
Gyvenu atšiaurioje Lietuvos provincijoje, atostogas leidžiu Rokiškyje, kur tebėra visi mano giminės bei artimieji.
Kadangi forumas kūrybos, ir pakalbėti noriu apie ją. Rašau daug ką ir įvairiai. Fan Fictions, novelės, vienas kitas romanas, poezija, poemos.
Fan Fictions. Tai mano "arkliukas". Tokio tipo rašliavonių turbūt daugiausia mano kompiuteryje bei sąsiuvinuose. Knygos ar filmai, pagal kuriuos rašau, dažniausiai priklauso mano favoritų sąrašams: Harry Potter, Avatar, Phantom of the Opera, House MD, Brokeback Mountain, Dirty Dancing ir kiti.
Novelės. Pirmoji kryptis, su kuria pradėjau "rašytojos" karjerą. Viena pirmųjų - "Kai kelią pastoja tas vienintelis" susilaukė pripažinimo įvairiuose forumuose.
Romanai. Įdėjų jiems semiuosi iš realaus gyvenimo, perteikdama ją "tarp eilučių".
Eilės. Kaip bardė, turiu sukaupusi nemažą kiekį dainuojamosios poezijos. Taip pat rašau sonetus, utas bei poemas. Viena mano mėgstamiausių "Juokdario galas".
*
Mėgstu romantišką literatūrą, perpintą su skaudžiais išgyvenimais, emociniais antplūdžiais ir kt.
Jei kas domina, klauskit...
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu...   HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... EmptySk. 10 24, 2010 10:52 pm

Labas, aš Paula.
Sveikinu prisijungus! :)
Taigi, tu tikrai mėgsti kurti. :)
buvau sužavėta skaitant aprašymą, kiek daug tu kuri. :)
tad, sėkmės toliau kūryboj.
o šiaip, ką mėgsti? kokią muziką? :)
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu...   HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... EmptySk. 10 24, 2010 10:54 pm

Oh, labai sudominai. Dabar prašysiu tavo kūrybos ir daug. Iš fan fiction skilties būtų įdomu Phantom of the Opera. O šiaip laukiam daug. Juk tam mes čia ir susirinkom. :}}

Ou, aš Miglė, sveika atvykus į forumą. Jei ko reikės, kreipkis. :}}
Atgal į viršų Go down
Gerik
Ezopas
Ezopas
Gerik


Pranešimų skaičius : 10
Prisijungė : 2010-10-24

HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu...   HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... EmptySk. 10 24, 2010 10:56 pm

Muzika patinka įvairi. Nuo Mocarto iki Rammstein *gilus atodūsis* Šiaip, dažniausiai mėgstu dainas su gerais tekstais. Vokiečiai tai sugeba *dar kartą atsidūsta* Patinka 8, 9 dešimtmečio muzika.
*
P.S. Tind, pažadu, fantomą tikrai gausi. Beje, labukas abiem ;D
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu...   HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... EmptySk. 10 24, 2010 11:01 pm

M, mėgsti vokišką muziką? Tuomet gal klausai Bakkushan? :}
Atgal į viršų Go down
Gerik
Ezopas
Ezopas
Gerik


Pranešimų skaičius : 10
Prisijungė : 2010-10-24

HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu...   HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... EmptySk. 10 24, 2010 11:05 pm

Bak'ą klausau, bet retais atvejais. Kai reikia rašyt rašinius mokykloj.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu...   HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... EmptySk. 10 24, 2010 11:11 pm

O kuo Bakkušanai su rašiniais susiję? :]]]
Atgal į viršų Go down
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu...   HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... EmptyPir. 10 25, 2010 11:33 am

Labutis.
Sveika atvykusi, aš Pyfa, kitaip Kornelija.
Malonu. (hug)
Mmm, sudominai labai savo kūryba.
P.S.: Labai laukiu tavo eilių. :P
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu...   HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... EmptyPir. 10 25, 2010 3:37 pm

hmm. aišku :))
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu...   HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu... Empty

Atgal į viršų Go down
 
HALLO visems. Prisistato žmogysta vardu...
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Vardų žaidimas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Bendradarbiavimas :: Nebesilankančių meriečių aprašymai-
Pereiti į: