Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Lietuviškas kinas

Go down 
+8
naktibalda
Ditė.
mintyse
WaWa
Karštas šokoladas
Plieninė magnolija
ramona
konstanta
12 posters
AutoriusPranešimas
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptyŠt. 10 09, 2010 11:13 pm

Pasidalinkime įpsūdžiai paie mūsų neįkanojamąjį didžiųjų ekranų meną. Kokius lietuviškus filmus žiūrėjote, kokios nuomonės apie juos?

Aš pati, neseniai su mokykla, Pasakoje, žiūrėjau vieną naujausių lietuviškų filmų - Anarchija Žirmūnuose, ir nusivyliau. Nelabai supratau apie ką tiksliai jis buvo, na, tiksliau, neįkritau pagrininės minties. O ir filmas pastatytas baisiai. Pusės ką šneka negirdėjau, o vazidas toks, lyg filmuota buitine kamera.

Seni, nespalvoti lietuviški filmai man paliko daug didesnį įspūdį nei dabartiniai,
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptyŠt. 10 09, 2010 11:41 pm

apskritai šiandien kino industrijos kokybė taip žemai kritus, kad aš jau net ir nieko nebesitikiu iš naujų filmų. ir šiaip, man labiau patinka seni filmai. kažkaip kūrėjai tada sumislydavo kažką naujo ir tikrai originalaus.
man labai labai patinka 'riešutų duona' ir 'mažoji išpažintis'.
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptySk. 10 10, 2010 7:08 pm

O man patinka lietuvių filmai, nes jie kitokie, nei tos eilinės holivudinės seilės, kurias mums kasdieną bruką per tv ir kurių pilni kino teatrai. Nežinau, galbūt čia mano perdėta meilė savam produktui grindžia tokį mano pažiūrį, aš kas, tačiau man patinka lietuviški filmai. Čia keli labiausiai įstrigę.

Nereikalingi žmonės,(rež. Maris Martinsons) man patiko, šiaip tą filmą labai reikia suprasti į jį įsigilinti, nes žiūrint "ant durniaus" nieko ten nesuprasi ir tikrai nepatiks

Nuodėmės užkalbėjimas, (rež. Algimantas Puipa) šis filmas sukurtas remiantis J. Ivanauskaitės romano Ragana ir lietus motyvais, kas matė žino apie ką jis net nesakysiu ;D bet kaip bebuvo man patiko, ir tos visos scenos kurios kitiems kėlė šlykštulį tikrai nebuvau jau tokios gėdingos, toks gyvenimas, susitaikyti su tuo reikia...

Prieš parskrendant į žemę, (rež. Arūnas Matelis) žiūrėjau jį jau seniau, tačiau kažkaip ta sergančiųjų onkologinėmis ligomis žmonių realybe buvo kažkur toli nuo manęs, kai pati susidūriau su tuo pamenu dar kartą peržiūrėjau šį filmą ir supratau, jog jis iš tiesų vertas tų visų apdovanojimų ir ta realybė yra šalia mūsų, tik mes to nepastebimia.

Šokis dykumoje (rež. Agnė Marcinkevičiūtė) Filmas, pristatantis rašytojos Jurgos Ivanauskaitės gyvenimą, kūrybą ir visuomeninę veiklą. Filmo siužetą sąlygoja Jurgos gyvenimo svarbiausių laikotarpių rekonstrukcija.
Asmeniškai man labai patiko šis filmas, viskas labai įdomiai perteikta, tie meniniai intarpai, kuriuose buvo skaitoma jos poezija bei ištraukos iš tekstų labai pagyvino filmą. Ir nors jis buvo baigtas kurti J. Ivanauskaitei jau mirus, mirties tema labai pateikta subtiliai, apie ją mažai užsimenama.
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptySk. 10 10, 2010 8:24 pm

Konkrečiai apie Prieš parskrendant į žemę turiu amseninę nuomonę, kuri labai skiriasi nuo apskritai visų mačiusių šį filmą. Kadangi pati viską mačiau iš tos pusės, apie kurią filmas buvo pastatytas, drįsčiau teigti, kad jis neperteikė to, ką galėjo, ką turėjo. Ir be viso to jis buvo labiau dokumentinis, turbūt dėl to ir nepasiekė mano širdies, kai žinojau visa tai daug geriau. Tiesiog tikėjausi kažko daugiau.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Karštas šokoladas
W. Šekspyras
W. Šekspyras
Karštas šokoladas


Pranešimų skaičius : 183
Prisijungė : 2011-01-05
Miestas : Kaunas

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptySk. 01 30, 2011 3:21 pm

O man labai patinka pažiobsoti tuos nespalvotus lietuviškus filmus. Ir pritariu kas čia rašė, jog tai daug geresni filmai nei dabartiniai .
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptySk. 04 10, 2011 10:02 pm

Mačiusi nedaug, tačiau kiek mačiau, susidariau nuomonę, kad lietuvių filmai dažnai būna slegiantys, liūdni, pilni melancholiškumo.

* Balkonas
* Vilniaus getas
* Zero 2
* Velnio nuotaka
...
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptyKv. 08 04, 2011 10:53 pm

Žiūrėjus esu tik kelis filmus: balkonas, knygnešys, zero dvi dalys. Pirmi du patiko- paprasti, bet su mintimis, su praeities gyvenimu. O zero nepatiko dėl to cenzūros nebuvimo, kurios ir taip kiekvieną dieną į valias prisiklausai.
Atgal į viršų Go down
Ditė.
Ezopas
Ezopas
Ditė.


Pranešimų skaičius : 43
Prisijungė : 2011-08-06
Amžius : 31

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptyŠt. 08 06, 2011 10:07 pm

Aš tai visiška lietuviškų filmų fanė, ką jau čia bepridursi :D Mano mėgstamiausias, fantastiškas ir labai labai geras filmas "Kolekcionierė". Tikrai, jo nemačius maniau, jog lietuviškas kinas nėra itin profesionalus, ar pakankamai įdomus, bet po šito filmo mano požiūris visiškai pasikeitė.
Dar man patiko "Balkonas", "Elzė iš Gilijos", "Aš esi tu", visi tikrai gilūs ir prasmingi.
Atgal į viršų Go down
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptySk. 01 22, 2012 7:18 pm

Kine žiūrėjau „Miegančių drugelių tvirtovė“, pagal Ivanauskaitės knygą. Paliko įspūdį. Tikrai labai geras filmas.
Atgal į viršų Go down
DrawThePain
Dantė
Dantė
DrawThePain


Pranešimų skaičius : 128
Prisijungė : 2012-10-29

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptyTr. 10 31, 2012 10:16 pm

Esu mačius "Riešutų duona" ir "Miegančių drugelių tvirtovė" pastarasis paliko tikrai neišdildomą įspūdį. Tikrai rekomenduočiau kiekvienam jį pažiūrėti.
Atgal į viršų Go down
Piktas Pūkis ~
Jane Austen
Jane Austen
Piktas Pūkis ~


Pranešimų skaičius : 312
Prisijungė : 2010-08-31
Amžius : 30
Miestas : Marijos Žemės Sostinė
Tikras vardas : Mily

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptyAntr. 11 20, 2012 9:12 pm

Na filmų yra nemažai lietuviškų, tik gaila, kad daugelis jų su "gilia mintim" ar kokie super duper meniniai. Na suprantat ką turiu omenyje. Tą lietuvių "meniškumą".
Bet nesakau, kad visi filmai yra blogi. Yra net labai gražių ir daug emocijų sukeliančių filmų, tokių kaip: "Nuodėmės užkalbėjimas", "Balkonas", "Dievų miškas", "Vaikai iš Amerikos viežbučio", "Velnio Nuotaka", "Paskutiniai Bremeno muzikantai", "Kolekcionierė" (kiek nuobodus), "Miegančių drugelių tvirtovė", "Anarchija Žirmūnuose" ir t.t.
Atgal į viršų Go down
http://hogas.huhohi.com/forum.htm
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptyPen. 11 30, 2012 6:01 pm

Manau, jog lietuviški filmai yra gėris. Žinoma, ne visi. Bet daugelis.
Pati esu mačiusi "Riešutų duoną" (per kažkurį kanalą Kūčių metu kiekvienais metais rodo). Be galo noriu pažiūrėti "Balkonas", bet vis neprisiruošiu... Bet gal kaip nors.
Atgal į viršų Go down
Piktas Pūkis ~
Jane Austen
Jane Austen
Piktas Pūkis ~


Pranešimų skaičius : 312
Prisijungė : 2010-08-31
Amžius : 30
Miestas : Marijos Žemės Sostinė
Tikras vardas : Mily

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptyPen. 11 30, 2012 6:43 pm

Gal kas žinot, kur galima būtų pažiūrėti "Anarchija Žirmūnuose"?
Atgal į viršų Go down
http://hogas.huhohi.com/forum.htm
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptyPen. 11 30, 2012 7:00 pm

Linkomanijoje nėra? :)
Atgal į viršų Go down
Piktas Pūkis ~
Jane Austen
Jane Austen
Piktas Pūkis ~


Pranešimų skaičius : 312
Prisijungė : 2010-08-31
Amžius : 30
Miestas : Marijos Žemės Sostinė
Tikras vardas : Mily

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptyŠt. 12 01, 2012 3:51 pm

Niekur nėra. >_<
Atgal į viršų Go down
http://hogas.huhohi.com/forum.htm
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas EmptySk. 12 02, 2012 6:30 pm

naktibalda rašo:
Kine žiūrėjau „Miegančių drugelių tvirtovė“, pagal Ivanauskaitės knygą. Paliko įspūdį. Tikrai labai geras filmas.

Man taip pat šis filmas patiko.
"Velnio nuotaka", trumpametražis "Knygnešys" ir net "Tada Blinda: pradžia".
Lietuviškas kinas tikrai nėra blogas ir nesu nusistačiusi prieš jį. Kaip sakoma "Pirk prekę lietuvišką".
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Sponsored content





Lietuviškas kinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškas kinas   Lietuviškas kinas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Lietuviškas kinas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Kinas-
Pereiti į: