Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)

Go down 
+2
ramona
cloudmaker
6 posters
AutoriusPranešimas
cloudmaker
Herodotas
Herodotas
cloudmaker


Pranešimų skaičius : 70
Prisijungė : 2010-10-09
Amžius : 31
Miestas : Wonder land...
Tikras vardas : Beata

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptyŠt. 10 09, 2010 10:27 pm

Sveiki :) netyčia užklydau į jūsų forumą ir nusprendžiau prisijungti. Šį bei tą rašinėju ir norėčiau, kad įvertintumėt, bet prieš tai šis tas apie mane mirkt

Vardas: Beata
Gyvenamoji vieta: Wonder land. :>
Zodiakas: mergelė
Gimimo diena: rugsėjo 15d.
Amžius: 18m.
Broliai/sesės: jaunesnė sesė
Mokausi: 12a klasėje :>
Dievinu: Depeche Mode, svajoti, kurti, miegoti, pienišką šokoladą, avietes, laiką, kai gali išreikšti save.
Nekenčiu: melo, rūkymo, žmonėmis, kurie bijo parodyti save ar tiesiog pasakyti savo nuomonę...
Muzika, kuri patinka: country, jazz, techno, dance :}
Aktoriai: Jim Carey, Robert Pattison, Kristen Stewart, Ben Barnes.
Atlikėjai: Katie Melua, Norah Jones, Nelly Furtado, James Blunt ir daug kitų.

Tai va tiek :) jei ko nepaminėjau, galit paklausti chuckle Būtų malonu
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptyŠt. 10 09, 2010 11:35 pm

nori pasakyt, niekada niekada niekada nemeluoji?
Atgal į viršų Go down
cloudmaker
Herodotas
Herodotas
cloudmaker


Pranešimų skaičius : 70
Prisijungė : 2010-10-09
Amžius : 31
Miestas : Wonder land...
Tikras vardas : Beata

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptySk. 10 10, 2010 10:41 am

Turėjau omeny "juodą" melą. Kai specialiai meluojama. "Baltas" melas - pateisinamas :) dar klausimų.
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptySk. 10 10, 2010 1:15 pm

Sveika atvykusi!
Aš tai norėčiau paklaussti ar neketini atskleisti tikrosios gyvenamosios vietos?

O šiaip, kaip supratau iš aprašymo, nemėgsti žmonių, negalinčių išsakyti savo nuomonės ir šiaip jos netrinčių.;DD Tai va, radau tokį esminį mūsų charakterių panašumą.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptySk. 10 10, 2010 1:21 pm

tai taip išeina, atsiprašau, jūs abi diskriminuojate drovius žmones?
Atgal į viršų Go down
cloudmaker
Herodotas
Herodotas
cloudmaker


Pranešimų skaičius : 70
Prisijungė : 2010-10-09
Amžius : 31
Miestas : Wonder land...
Tikras vardas : Beata

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptySk. 10 10, 2010 1:54 pm

Konstanta> wonder land tik šiaip parašiau :) iš tikro tai Panevėžy gyvenu :) smagu :>
bob dylan> jokiu būdu. Turiu omeny tuos žmones, kurie nieko gyvenime neveikia, niekur nedalyvauja, su niekuom nebendrauja :) drovumas - dorybė smile ir tai tikrai nėra blogai. :}
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptySk. 10 10, 2010 1:57 pm

ne, tikrai, ne. man yra trys žmonių grupės. Kurie atvirai rėžia viską akis, tie, kurių charakteris neleidžia to daryti ir tie kurie nesako ką galvoja dėl to, kad bijo prarasti visada besišypsančiųjų statusą. Tai aš nemėgstu trečiųjų, o drovius žmones priskiriu antrai grupei.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptySk. 10 10, 2010 5:34 pm

Sveika Beata, man iš kart kyla klausimas ar džiaugiesi savo vardu? ;D Parašei, jog gyveni wonderland, tik, kaip sakei "šiaip", ar galbūt turi kokį savo svajonių pasaulėlį ar kažkas panašaus?

Btw prisijungsiu prie diskusijos, nes pritariu bob dylan.

"Turiu omeny tuos žmones, kurie nieko gyvenime neveikia, niekur nedalyvauja, su niekuom nebendrauja" – Gyvena žmogus, kuris nemėgsta dalyvauti renginiuose,varžybose, organizuojamuose vakarėliuose, koncertuose, meetuose, nemėgsta didelių susibūrimų, draugų ratų. Mažai bendrauja, neturi draugų, linkęs būti vienas, skaityti kokią knygiūkštę, dar kažką veikt susigalvojęs. Tokio žmogaus tu, cituojant, nekenti?

Konstanta - "kurių charakteris neleidžia to daryti ". Pagal tave drovus žmogus, tai žmogus, kurio charakteris neleidžia atvirai rėžti viską į akis. Ir pagal tavo žmonių suskirstimą atrodo, kad žmonės vien tik blogi ;DD Nes visi tipai, nu kaip bepasižiūrėtum, neigiami ;D Atvirai rėžiantys viską į akis - tiesmukieji, bijantys pasakyti - drovūs, nedrasūs, "tie kurie nesako ką galvoja dėl to, kad bijo prarasti visada besišypsančiųjų statusą" - prisitaikėliai, siekantys padidinti ir išlaikyti reputaciją. O kitokių žmogų nebėra? ;D


Paskutinį kartą redagavo WaWa, Sk. 10 10, 2010 7:12 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
cloudmaker
Herodotas
Herodotas
cloudmaker


Pranešimų skaičius : 70
Prisijungė : 2010-10-09
Amžius : 31
Miestas : Wonder land...
Tikras vardas : Beata

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptySk. 10 10, 2010 6:49 pm

Labas, WaWa. Aišku džiaugiuosi. :) geras vardas ;D
Aš tiesiog kartais nuklystu į tą savo susikurtą "Wonder land". Kai nieko nesinori, užsidarau kambary ir klausausi muzikos arba skaitau.

Jūs nelabai pagaunat ką noriu pasakyt ;D. Negalėčiau teigti, kad nekenčiu žmonių, kurie mėgsta būti vieni ar turi mažai draugų. Be to, rašiau, kad man nepatinka tokie, kurie neturi savo nuomonės ir savęs neišreiškia. Ta prasme, neturi jokių pomėgių, jei gauna kokį pasiūlymą arba jį iškart atmeta arba atvirkščiai - su viskuo sutinka ir negali pasakyti, ko nori iš tiesų. Neturiu ką su tokiais aptarinėti.
Jei žmogus mėgsta būti vienas, puiku :) aš ir pati mėgstu dažnai pabūti viena, pamąstyti, pasvajoti.
Aš pati turiu nemažai draugų, bet tikrus draugus galiu suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. :)
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptySk. 10 10, 2010 8:19 pm

Juk ne visi žmonė priskiriami vien prie vienos grupės ir yra visapusiškai tokie, kokius apbūdinau. Šiaip ar taip šiuo metu filosofavimus man turbūt reiktų palikti ramybėje, nes per daug švieži nutikimai, susiję su būtent su šia tema.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptySk. 10 10, 2010 8:45 pm

Labas, Beata.
Smagu, kad prisijungei.
P.s.: nepasiduok piktom provokacijom. :))
Atgal į viršų Go down
cloudmaker
Herodotas
Herodotas
cloudmaker


Pranešimų skaičius : 70
Prisijungė : 2010-10-09
Amžius : 31
Miestas : Wonder land...
Tikras vardas : Beata

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptyPir. 10 11, 2010 8:27 am

Sveika, Šokanti Geiša :)
Tikrai ne ;D
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptyPir. 10 11, 2010 3:47 pm

Sveika, malonu, kad prisijungei!
Aš Paula, bet vadink kaip nori, gali ir Endi :)
Ką veiki laisvalaikiu? ;p
Atgal į viršų Go down
cloudmaker
Herodotas
Herodotas
cloudmaker


Pranešimų skaičius : 70
Prisijungė : 2010-10-09
Amžius : 31
Miestas : Wonder land...
Tikras vardas : Beata

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptyPir. 10 11, 2010 8:10 pm

Sveika, Paula :) Aš taip pat džiaugiuosi čia prisijungus.
Kuriu, daug skaitau, klausausi muzikos :}
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptyPir. 10 11, 2010 8:14 pm

Ką skaitai? :)
Atgal į viršų Go down
cloudmaker
Herodotas
Herodotas
cloudmaker


Pranešimų skaičius : 70
Prisijungė : 2010-10-09
Amžius : 31
Miestas : Wonder land...
Tikras vardas : Beata

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptyAntr. 10 12, 2010 3:40 pm

Šiaip daug ką. Mėgstu psichologines knygas, siaubiakai patinka, fantastikos irgi nevengiu :) Rašyojai, kurie yra mano idealas: S.King (už nepaprastą fantaziją), Jodi Picoult (už kūrinių psichologiškumą ir puikias įžvalgas vaikų ir paauglių mąstyme), A.Christi (už puikias žmogžudysčių mįsles, Dan Brown (už lakią vaizduotę ir siužetą) ir dar daaug kitų :)
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptyAntr. 10 12, 2010 3:44 pm

Ooo. Jodi Picoult mano favoritė :)
Atgal į viršų Go down
cloudmaker
Herodotas
Herodotas
cloudmaker


Pranešimų skaičius : 70
Prisijungė : 2010-10-09
Amžius : 31
Miestas : Wonder land...
Tikras vardas : Beata

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptyAntr. 10 12, 2010 3:46 pm

Aš skaičius jos "Devyniolika minučių", "Dešimtasis ratas". :)
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptyAntr. 10 12, 2010 3:48 pm

Aš irgi šias skaičiau, dar skaičiau 'Mano sesers globėją', 'Nykstantys pavidalai'. (neturėjau progos pabaigt, nes knyga ne mano buvo.) :)
Atgal į viršų Go down
cloudmaker
Herodotas
Herodotas
cloudmaker


Pranešimų skaičius : 70
Prisijungė : 2010-10-09
Amžius : 31
Miestas : Wonder land...
Tikras vardas : Beata

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptyAntr. 10 12, 2010 5:23 pm

Jo, pastarąją mano mama skaitė :) bet kadangi ne jos buvo, tai man neteko perskaityt
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptyAntr. 10 12, 2010 6:07 pm

gal puse tik spėjau perskaityt, bet gausiu iš bibliotekos :D
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptyPir. 10 18, 2010 9:01 pm

Atsiprašau, kad taip vėlai atrašau, bet tokie jau tie mano dažniai xD

Tai reiškia, kad tau patinka neprasti, reti vardai? Nes taviškis, drįsčiau pasakyti, toks ;}

Aš į savo pasaulius nuklystu daug dažniau negu norėčiau, arba to reikėtų. Gerai, kai moki atsiriboti ir nusikelti, tik tada kai tai netrukdo. Buvo toks atsitikimas, kad sėdžiu svečiuose ir manęs klausia "Kokios arbatos gersi?". Aš absoliučiai nereaguoju, sėdžiu nusikėlus į savo pasaulį ir toliau vystau istoriją. Paskui suvokiu, kad kažko manęs klausia ir pakėlus galvą, išsiblaškiusiu žvilgsniu, "Ką sakėt?" ;DD
O prie to pačio, tai ką geriau renkiesi sėdėjimą kažką veikiant (mezgant, piešiant, darant bet ką, kas reikalauja sėdimosios padėties xD) su muzika ar darant tai tyloje?

"Jūs nelabai pagaunat ką noriu pasakyt ;D." Ne jūs, o aš. Kalbu tik už save ;} Žinai, ilgai mąsčiau apie nuomonės (ne)turėjimą ir susidariau negalutinę išvadą, kad neįmanoma neturėti nuomonės. Sunku remtis pavyzdžiais, bet paprasčiausias "Ne, aš to nedarysiu, nes nenoriu. Bijau pasirodyti viešumoje. Tikrai ne." - tai ne žmogaus nuomonė, tiksliau požiūris? Manau kiekvienas turime nuomonę, bet ne visada norime, galime arba išdrįstame ją išreikšti. Visi kurie turi daug draugų, tikrųjų draugų arba iš vis neturi, arba tik keletą.

Konstanta - "Šiaip ar taip šiuo metu filosofavimus man turbūt reiktų palikti ramybėje, nes per daug švieži nutikimai, susiję su būtent su šia tema." Labai sudominai, gal gali papasakot? ;D Negražiai aš čia taip svetimoj temoj tau rašau, atrašyk man į pm arba mano temoj xD
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
cloudmaker
Herodotas
Herodotas
cloudmaker


Pranešimų skaičius : 70
Prisijungė : 2010-10-09
Amžius : 31
Miestas : Wonder land...
Tikras vardas : Beata

Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) EmptyAntr. 10 19, 2010 8:31 pm

Jo, mano vardas tikrai retas :)
Ačiū už pastebėjimus, matau, kad esi rimtas žmogus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)   Cloudmaker arba tiesiog Beata ;) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Cloudmaker arba tiesiog Beata ;)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Dabar arba niekada
» Post Scriptum arba Vienkartinės mintys
» 2012-06-07 arba,kai pagaliau atsitokėjau,kur nusiritau

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Bendradarbiavimas :: Nebesilankančių meriečių aprašymai-
Pereiti į: