Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Dovilė.@ as here

Go down 
+2
wanderlust
Dovilė.@
6 posters
AutoriusPranešimas
Dovilė.@
Herodotas
Herodotas
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 54
Prisijungė : 2010-09-22

Dovilė.@ as here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dovilė.@ as here   Dovilė.@ as here EmptyŠt. 10 09, 2010 10:27 am

ZdarOwa!

Tai vat..Mano vardelis yra Dovilė. Man greit bus 14 metukų. Gymiau tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimt šeštaisiais metais spalio aštuonioliktą dieną . Gyvenu savo laifą Panevėžyje ir esu tremiama į 7klasę.
O , tai čia dar reikia pasakyti kokia esu ane? Nu ok ok.. Tai va , esu nedrąsi , savikritiška labai.. Nelaimėlė ir pan. Dar gan linskam , blogaja prasme užsispyrus ir nenuspėjama moteriškė ;D Galiu būt draugiška galiu ir ne. Visada galiu išklausyti patarti ir paguosti so rašykit man :D
Mėgstu saldumynuus , daaaaug sladumynų , fotografuoti , kartais ką nors parašinėti , piešti , keliauti , gamtą , gaminti , klausytis muzikos ir labai labai šokti. Ypač kai niex nemato. Bet šiaip lankau šokiu - šiuolaikinius. Būtų įdomu susižinoti ko nemėgstu. O nemėgstu pasikėlusių ir veidmainių žmonių , nemėgstu lašinių , nemėgstu lievos muzikos,nemėgstu baleto , nemėgstu visų tų kurios nuprotėjusios dėl twillight'o ir justino byberiausko. Nekenčiu rusų pamokos ir anglų bei kūncės mokytojų. Šiaip daug ko nemėgstu , bet ir daug ką mėgstu.
Ai jo gal kam įdomu bus kiek sveriu ir mano ūgis.
Tai vat:
Ūgis - 175cm
Svoris - 46 kg
Nebežinaaau ką rašyti. Gyvūnėlio neturiu , nudvėsė grožis vasarą ; ( Turiu broliuką 17 metukų , pasimušam pasipykstam ir toliau bendraujam.
Žodžiu užspaudžiam šias makliavones ir tariam :

Davai!
If there are questions please ask me ;D

With nothing Dovilė.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Dovilė.@ as here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ as here   Dovilė.@ as here EmptyŠt. 10 09, 2010 6:34 pm

Sveika atvykus. :}}
Ir tavo tikrai toks ūgis ir svoris? Jei taip, tai labai nesveika..
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

Dovilė.@ as here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ as here   Dovilė.@ as here EmptyŠt. 10 09, 2010 7:09 pm

sveika. :)
malonu, kad prisijungei ;p
aš noriu to pat paklaust kaip ir tind.
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
Herodotas
Herodotas
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 54
Prisijungė : 2010-09-22

Dovilė.@ as here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ as here   Dovilė.@ as here EmptyŠt. 10 09, 2010 7:55 pm

Sveikos , na taip , bet aš ne anoreksikė ir taip neatrodau , tiesiog toks sudėjimas , neina maistas į kūną. ; )
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

Dovilė.@ as here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ as here   Dovilė.@ as here EmptyŠt. 10 09, 2010 8:02 pm

aišku :)
kaip čia atsiradai? :)
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Dovilė.@ as here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ as here   Dovilė.@ as here EmptyŠt. 10 09, 2010 8:17 pm

Labas.
Man patinka tavo avataras :D
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Dovilė.@ as here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ as here   Dovilė.@ as here EmptyŠt. 10 09, 2010 11:43 pm

"neina maistas į kūną"? tau trylika. aišku, kad neina. tavo organizmas dar nėra subrendęs taip, kad galėtų maisto medžiagas naudot kažkam kitam.
o kas pagal tave yra "lieva muzika"? ir kas tada ne lieva?
Atgal į viršų Go down
cloudmaker
Herodotas
Herodotas
cloudmaker


Pranešimų skaičius : 70
Prisijungė : 2010-10-09
Amžius : 31
Miestas : Wonder land...
Tikras vardas : Beata

Dovilė.@ as here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ as here   Dovilė.@ as here EmptySk. 10 10, 2010 10:42 am

Sveika :) Gražus avas :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dovilė.@ as here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dovilė.@ as here   Dovilė.@ as here Empty

Atgal į viršų Go down
 
Dovilė.@ as here
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Bendradarbiavimas :: Nebesilankančių meriečių aprašymai-
Pereiti į: