Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Flood'o kambarys

Go down 
+38
Raudonasis Liūtas
pūkius
Dita
naktibalda
fake magic
BATWOMAN
Plunksna
Maybe
nebūtina galvoti
Hellis
mintyse
Rudeniniai lietūs.
Diamond
Linulka
Lapė.
Karštas šokoladas
Tania
rašanti.
Ji
Varlytė
M.
Ita Irisas
laurac
liga
spirit
ramona
konstanta
cloudmaker
Šokanti Geiša
WaWa
Evergreen
laba diena
endi
K.
Sabrina
wanderlust
Plieninė magnolija
Piktas Pūkis ~
42 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next
AutoriusPranešimas
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyŠt. 09 01, 2012 8:26 pm

Kadangi ne moksleivė esu, tai praleidau ją bevaikščiojant po miestą su mama. Universitete rugsėjo pirmoji, a la, bus pirmadienį, bet ir tada, jei esi ne pirmakursis, nėra ten ko eiti.
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyŠt. 09 01, 2012 8:55 pm

Na, man tai į mokyklą reikia eiti pirmadienį, tai dar nieko ypatingo nepatyriau. :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Pė'—
Ezopas
Ezopas
Pė'—


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2012-08-04
Amžius : 29
Tikras vardas : Tėvų duotas ir užtušuotas

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyŠt. 09 01, 2012 9:09 pm

wanderlust rašo:
Kadangi ne moksleivė esu, tai praleidau ją bevaikščiojant po miestą su mama. Universitete rugsėjo pirmoji, a la, bus pirmadienį, bet ir tada, jei esi ne pirmakursis, nėra ten ko eiti.
Et. Smagu. Praleidai tą "šventės" šurmulį ir nelabai reikalingą pačią šventę. Hm. :)
Beje aš vakar vaikštinėjau su mama. Keistas dalykas, bet dabar man labai patinka leisti laiką su ja. Daug pažįstamų draugių vaikštinėja su mamom į parduotuves ir pan. Hm, gal žmonės labai stipriai gręžiojasi į šeimą, ar tik aš per daug filosofuoju?
Atrodė, kad mamos buvo šie tiek ne madoj, nors ir negražiai skamba.

Lape, ak, taip. Jums gerai, gi savaitė sutrumpės. :)
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyŠt. 09 01, 2012 9:22 pm

Paulina, kad prisitaikyčiau prie bet kokios situacijos. Neturiu teisės pakreipti vadovybės įstatymų savo nuožiūra, o beje, tai ir nebūtina.

Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Pė'—
Ezopas
Ezopas
Pė'—


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2012-08-04
Amžius : 29
Tikras vardas : Tėvų duotas ir užtušuotas

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyŠt. 09 01, 2012 9:35 pm

Lapė. rašo:
Paulina, kad prisitaikyčiau prie bet kokios situacijos. Neturiu teisės pakreipti vadovybės įstatymų savo nuožiūra, o beje, tai ir nebūtina.


Lape, jei čia man rašei, tai mano vardas tiesiog Paula. Toks jau yra ir pase parašytas.
Hm, keistai čia nuskambėjo tas pasakymas. Na, neturi tu teisės kažko keisti, čia juk faktas, o aš, atrodo, nesakiau, kad tavo situacija kažkuo bloga.
Sutrumpėjusi savaitė man atrodo labai gerai. Tokia jau esu, kad nemėgstu mokyklos (mokytis, beje, mėgstu). O tau, matyt, patinka. Gerai.
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyŠt. 09 01, 2012 9:39 pm

Atsiprašau labai.
Mokykla, kaip įstaiga man nepatinka, nors mokytis kartais būna įdomu. Ypač jei kai kurie dalykai patraukia mano dėmesį. Praeitais metais labai susidomėjau matematika ir per plauką neatsidūriau olimpiadoje, o šiais metais ruošiuosi istorijos olimpiadai ir tikiuosi grįžti su garbinga vieta. Taigi, kaip jau supratai mokytis man taipogi patinka. :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Pė'—
Ezopas
Ezopas
Pė'—


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2012-08-04
Amžius : 29
Tikras vardas : Tėvų duotas ir užtušuotas

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyŠt. 09 01, 2012 10:06 pm

Oi, juk matosi, kad mokytis tau patinka. Rašai taisyklingai, o ir forumo pasirinkimas daug byloja apie tave pačią. RAŠANTIEMS. :)
Daug telpa šitam žody.
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyŠt. 09 01, 2012 10:10 pm

Na, kai sportas nelabai domina... Nors krepšinį ar futbolą žaist man visai patinka, nors per kai kurias rungtynes mieliau pasiėmu knygą, o vėliau pažiūriu rezultatą. Kartais gaila švaistomo laiko, nors internete ir taip per daug jo išsvaistau. Kažkada ir aš rašiau, dabar likau tik su savo neviešinamais eilėraščiais.
Beje, man iš tiesų patinka tavo novelės. :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyTr. 10 10, 2012 4:59 pm

Kad jūs žinotumėt, kokia XXI amžiaus auka jaučiuosi. Porą mėnesių namuos nebuvo interneto, ir viskas - rankos surištos. Nei reikalų tvarkyt, nei mokytis kažko, nei muzikos, nei draugų, kurie liko Lietuvoj... Varge.
Kokios mes vis dėlto marionetės. Vienokiu ar kitokiu atveju, niekad nebūsim laisvi žmonės. [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyTr. 10 10, 2012 5:31 pm

Norėčiau paprieštarauti, bet galiu tik sutikti su tuo. Iš tiesų be interneto beveik visuose gyvenimo atvejuose kaip be rankų [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyTr. 10 10, 2012 10:58 pm

Jo, kai pasako: "įsivaizduokite, nebėra telefonų, intiko... Va taip gyveno žmonės seniau.." tai užsimušt galiu. x[
Ėj, kur dingo mano 1 šyptelėjimas?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyTr. 10 10, 2012 11:28 pm

Na užsimušti tikrai dėl to nereikia, nes kartais pagyventi bent dieną be telefonų ir interneto iš tiesų labai sveika ;)
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyKv. 10 11, 2012 1:21 am

O dar sveikiau atrasti pusiausvyrą tarp vieno ir kito. Na, juk mes vis dėlto esam mes, kurie gyvena čia ir dabar, kurie vis juda į priekį. Atsigręžt ir pažiūrėt į praeitį yra gerai tada, kada pasitikrini save ar teisingu keliu eini, ar mokaisi iš praeities (neapsiribokime vien savo) klaidų. Interneto platybės atidaro galybę durų, kurių be technologijų net neprieitume, ką jau kalbėti apie žingsniavimą toliau.
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptySk. 10 14, 2012 12:37 pm

Kai paskaitau jūsų pranešimus tai po to galvoju: "fatawak, ką jos čia parašė?" 'DDD Bet tada perskaitau antrą kartą ir jau galvoju: "aaa... bet vistiek fatawak?" 'DDD
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptySk. 10 14, 2012 7:04 pm

Lieka tik skaityti, kol suprasi, kito kelio nėra. [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyPir. 10 15, 2012 10:49 pm

Jo... Vargas man. 'DDD
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyPen. 10 26, 2012 8:09 pm

Hey, pypolai!!
Su atostogų (kad ir gana trumpučių) pradžia!!
Ką veikiat? :))
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyPen. 10 26, 2012 9:39 pm

Planuoju savo atostogos!
Šeštadienis - party
Sekmadienis - tvarkymasis
Pirmadienis - darbas
Antradienis - darbas
Trečiadienis - party
Ketvirtadienis - vakarėlio aptarimas
Penktadienis - darbas
Šeštadienis, sekmadienis - n.d. ruošimui. :D

Ką kiti veikia? Kokios jūsų atostogos?
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyPen. 10 26, 2012 10:23 pm

Smagus tavo planas!!!! Neskaitant antrojo šeštadienio bei sekmadienio ir šiek tiek pirmadienio bei antradienio :DDD
Aš tai žadu jau eit miegot... Nors ir atostogos, miegot vis vien norisi.
O šiaip... Tikiuosi, kad atostogos nepraeis vėjai ir nudirbsiu, ką suplanavau. T.y. nuvyksiu į kokią parduotuvę atsinaujint garderobą, tada į karoliukų parduotuvę, tada kalnus auskarų prisidaryt, po to pasimatyt su pussesere ([You must be registered and logged in to see this image.]), tada pasidaryt tą kvailą papjė mašė ir pagaliau baigti dailės darbą. Uhh...
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyPen. 10 26, 2012 10:58 pm

kokios dar atostogos? čia vokietijoj net lapkričio pirma bus darbo diena. ech.
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptySk. 10 28, 2012 12:44 am

Gez, wanderlustei nepasisekė... 'DD Man tai viskas čiotkai, prieš 10 dienų jau išėjau į atostogas. Gi variau į užsienį, tai jėgelė... Bet kai grįžau namo tai pratrydau nuo to nesveiko moldavų maisto... 'DD Teko triest kaip briedžiui griovy kažkokiam, o tada dar snigo, tai išvis šudungą nušalau... 'DD
Atgal į viršų Go down
DrawThePain
Dantė
Dantė
DrawThePain


Pranešimų skaičius : 128
Prisijungė : 2012-10-29

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyAntr. 10 30, 2012 12:11 pm

Jetus kokia aš netikus... ėjau per temas ir šitos enpastebėjus kitą sukūriau.. shit...
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyAntr. 10 30, 2012 12:25 pm

Kai pamirštu išlyginti cheminių reakcijų lygtis, mano chemijos mokytoja taip pat sako "Nuo žioplumo vaistų nėra". Shit happens.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
DrawThePain
Dantė
Dantė
DrawThePain


Pranešimų skaičius : 128
Prisijungė : 2012-10-29

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyAntr. 10 30, 2012 1:27 pm

O taip, tikra tiesa:D
Kaip gyvenat? kažkokie apmirę ;//
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 EmptyAntr. 10 30, 2012 1:34 pm

Forumai vegetuoja. Atsiradus facebook'ui pradėjo kurtis naujos grupės, puslapiai ir t.t. Forumai tiesiog pasidaro nebereikalingi ir daug žmonių tiesiog nebesilanko, "nešvaisto" savo laiko čia, kai gali jį švaistyti kitose platybėse. Žinoma, gali būti (ir yra) kitokių priežasčių, bet mano nuomone, ši viena iš svarbesnių.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Sponsored content





Flood'o kambarys - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 24 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Flood'o kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 2434Pereiti prie : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: