Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. EmptyKv. 08 26, 2010 10:45 pm

Sveikučiai :3
na vasara jau baigiasi, orai visai subjuro, pagalvojau, kad reikia kokį forumiuką susirasti, tai štai aš ir čia x)

Mano vardas Auksė (taip,žinau, kad rašo ten šone xD), man 17 (taiiip, žinau, kad ir šitai ten pat rašo xDD). Šiaip turiu daug pomėgių, bet visi tokie nerimti. Parašau, papiešiu, pafotografuoju, paphotoshop'inu, pasportuoju ir pa'darau visko po trputį xD man viskas suuuper greitai atsibosta, todėl daug ką greitai metu vos tik įsibėgėju... matyt, esu tiesiog labai nepastovus žmogus.

Hmmm...kas dar...? Na, aš mėgstu vasarą, nekenčiu žiemos ir sniego ir šalčių ir ledo ir viso to gero, kas ateina su žiema (net Kalėdų nelabai mėgstu). Žiauriai mėgstu garsiai klausytis muzikos ir taip nervinti savo tėvus >:D Prieš porą metų atradau korėjietišką muziką ir dabar turiu dar vieną obssession :3

Seniau labai mėgau skaityti, bet tai buvo seniaiii... pastaruoju metu skaitau tik visokius veikalus internete ir fan-fiction, o knygą į rankas paemu retai ir tai nebent anglišką xD Naujausia mano fav knyga- Vampire Academy (į lietuvių kalbą neišversta). Pavadinimas skamba nekaip, bet knyga gera ;P

taigi.... turbūt viskas xD

Klausau::::: Eat You Up by BoA



Paskutinį kartą redagavo rašommošar, Kv. 08 26, 2010 11:24 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Moljeras
Moljeras
Sabrina


Pranešimų skaičius : 265
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 37
Miestas : Crawley, UK
Tikras vardas : Dalia

Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. EmptyKv. 08 26, 2010 10:51 pm


Laba;]
Būsiu Dalia. Ooo, o aš kaip tik žiemos, na gal ne žiemos, bet rudens ir pavasario vaikas:D Negaliu, kai per šalta ir tragedija, kai per karšta.
Atgal į viršų Go down
http://epigone-candid.blogspot.com
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. EmptyKv. 08 26, 2010 11:02 pm

Sveika.
Aš Kornelija, malonu (hug)
Gražus tavo vardas labai ♥
Kaip sekasi?
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. EmptyKv. 08 26, 2010 11:08 pm

Sveikutė.
Aš Paula, malonu, kad prisijungei ;)
O aš taip pat nelabai žiemos mėgėja;D

Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. EmptyKv. 08 26, 2010 11:11 pm

Sveikos, sveikos :3

@Sabrina: na aš prieš pavasarį ir rudenį nieko prieš neturiu, tai ,manau, sutarsim kuo puikiausiai ;D Atrodo, abi sutinkam, kad blogai, kai šalta ;D

@Pyfa: man taip pat malonu *hug hug* :)
Ačiū. Man tavo vardas irgi gražus (tiesą sakant gražesnis nei mano) :)
Sekasi neblogai taip... kažkaip įkvėpimas photoshop'inti apėmė šiandien, todėl dabar visai patenkinta žiūriu paveikslėlius, kurious pavyko patvarkyt xD O kaipgi sekasi tau? ;D

@endi: man irgi malonu, kad prisijungiau ;D ir valio, dar daugiau žiemos nemėgėjų (jei yra toks žodis) :DDD
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Moljeras
Moljeras
Sabrina


Pranešimų skaičius : 265
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 37
Miestas : Crawley, UK
Tikras vardas : Dalia

Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. EmptyKv. 08 26, 2010 11:18 pm


Aš taikus žmogėnas:D kol man nekanda:DD
Ką mokslo sezonu veiki? Mokais ar gal studijuoti pradėsi?
Atgal į viršų Go down
http://epigone-candid.blogspot.com
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. EmptyKv. 08 26, 2010 11:21 pm

Oj, ačiū. Nors man tai taviškis labiau patinka. :P
Sekasi puikiai. Ir šiaip viskas ok, tik tiek, kad mažiau nei savaitė liko...;/
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. EmptyPen. 08 27, 2010 12:08 am

Yra toks žodis, manau;D
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. EmptyPen. 08 27, 2010 8:25 pm

@Sabrina: na kadangi kandžiotis nesiruošiu (šiaip mėgstu, bet nesiruošiu ;P) viskas bus gerai :D
Aš mokinuosi. Šiais metais į 11kl. eisiu. Labai nesinori... Jau pripratau prie miegojimo iki popietės, bus sunkuuu.... xD O ką pati darai? Studijuoji ar jau dirbi? :)

@Pyfa: Na, o man taviškis ;P Turbūt taip jau yra, kad visada nori to, ko negali gauti :D
Brr... net neprimink. Tu net neįsivaizduoji, kaip nenoriu ten atgal disappointment((( ar į 10kl. šiais metais eisi?

@endi: na gerai jei yra, o jei nėra, vadinas, aš sėkmingai būsiu jį sukūrus xDDD
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Moljeras
Moljeras
Sabrina


Pranešimų skaičius : 265
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 37
Miestas : Crawley, UK
Tikras vardas : Dalia

Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. EmptyPen. 08 27, 2010 10:33 pm


Cha, prie gero greitai priprantama;) aš visą vasarą ariau be jokių atostogų - dirbu jau...
Atgal į viršų Go down
http://epigone-candid.blogspot.com
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. EmptyPen. 08 27, 2010 10:49 pm

Sveikutė :)
Jungiuos į žiemos "nemėgėjų" klubą xD
Pė.es.: mano mylimiausios lietuvių kalbos mokytojos vardas taip pat Auksė. flirt
Atgal į viršų Go down
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. EmptyPen. 08 27, 2010 11:39 pm

Tai jau taip, turbūt visad taip...;DDD
Ne, į 3 gimnazinę, tu?
Matai mano gimtadienis rudenį, tad man jau greit 17 ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. EmptyPir. 09 06, 2010 5:57 pm

Jėėėh, kaip man tavo pavadinimas temos patikti ;D
Šveika.
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. EmptyPir. 09 06, 2010 8:04 pm

Ahh...kaip seniai čia buvau :D taigi, čiau, vasara... ;((((((

@Sabrina:
Ohh...dirbi... Tai negavai atostogų vasara...? ;( na bet vistiek vėliau galėsi paatostogauti kai visi kiti ars, ar ne? x)

@Šokanti Geiša
Labas, labas. kuo daugiau narių Žiemos nemėgėjų klube (nuo šiol- ŽNK xDD) tuo geriau :)
Labai gražus tavo nick'as beje ;D
Ir wow, na džiaugiuos, kad ji tavo mėgstama mokytoja, o ne kokia ragana :D matyt toks jau vardas, kad blogų Auksių nebūna, cho cho cho XDDD

@Pyfa
Ooo, aš irgi. 3 gimn klasė... brr, kaip man šietie metai mokykloj nepatinka. Daug naujų keistų (X.X) mokytojų gavau :/
Ir kada gi tiksliai tavo gimtadienis? :3

@t e a
Laaabas :D
man irgi tas pavadinimas patikti (if i do say so myself xD) :))
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. EmptySk. 01 08, 2012 11:13 am

Ei, aš dar lankausi Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. 865973
Na bet tiek to... Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. 21901
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.   Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ei,tu! Ne, ne tu! Taip, tu! Ateik čia.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Bendradarbiavimas :: Nebesilankančių meriečių aprašymai-
Pereiti į: