Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gatvės muzika

Go down 
+7
Hellis
Whita
Evergreen
Lempoškė
K.
fake magic
Plieninė magnolija
11 posters
AutoriusPranešimas
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Gatvės muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gatvės muzika   Gatvės muzika EmptyKv. 08 12, 2010 6:03 pm

Ką apie ją manote? Gal
grojate patys?
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Gatvės muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvės muzika   Gatvės muzika EmptyKv. 08 12, 2010 6:12 pm

Žavinga, kai einant Vilniaus senamiesčiu, tave palydi muzikos garsai:) Man tai atrodo beveik magiška, nukelia mintis į praeitus amžius... Aš tikrai už gatvės muziką.
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Gatvės muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvės muzika   Gatvės muzika EmptyKv. 08 26, 2010 5:29 pm

Man pačiai yra teke groti gatvėje pora kartų, jausmas nuostabus, kai groji, o nepažystamas praeivis praeidamas stapteli pasiklausyti tavo muzikos. Aišku, iš to, bent jau Šiauliuose neuždirbsi nebent kokius 5lt ;DD bet emocijos atperka viską.
Atgal į viršų Go down
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

Gatvės muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvės muzika   Gatvės muzika EmptyKv. 08 26, 2010 5:33 pm

Jėga.
Aš užskaitau gatvės muziką, nieko nėr gražiau už gitaros skambesį ir kokį prikimusį balsą... [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Lempoškė
Herodotas
Herodotas
Lempoškė


Pranešimų skaičius : 64
Prisijungė : 2010-07-27
Tikras vardas : Monika Cecilija

Gatvės muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvės muzika   Gatvės muzika EmptyKv. 08 26, 2010 6:12 pm

iš tikrųjų žavu, kai einant gatve girdi gražų balsą, gražią melodiją. Žinoma, maloniausia ausiai, ir šiaip žaviausia, kai muzikantas nenusidainuoja. Kažkada girdėjau gitara brazdinantį vaikinuką, kuris turi visai neblogą balsą, na, bet žemina, tai siaubingai. Mane tai pradėjo erzinti ir šiuo atveju stebgiausi praeiti kuo greičiau pro tą vietą.
Bet žinoma, girdint švarų dainavimą ( ar tik šiek tiek netikslų ) būna žavu, kartais ramina, priverčia nusišypsoti, užmegzti kažkokį ryšį su grojančiuoju ar akių kontaktą. Bent jau man taip yra buvę ir tai iš tiesų smagu.
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Gatvės muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvės muzika   Gatvės muzika EmptyKv. 08 26, 2010 10:01 pm

Gražu, jeigu gražiai dainuoja ir dar su gitara :) bet man labai nepatinka, kai kas nors su kokiu akordeonu plėšia užkimusiu balsu vidury gatves. Brr.
Atgal į viršų Go down
Whita
Ezopas
Ezopas
Whita


Pranešimų skaičius : 43
Prisijungė : 2011-07-13
Amžius : 27
Miestas : Debesies kraštas, iliuzijų pasaulio pakraštys...
Tikras vardas : Vita

Gatvės muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvės muzika   Gatvės muzika EmptyTr. 07 13, 2011 8:50 pm

Teko pora kartų pačiai pagrot. Na dar su drauge buvom. Kažkaip daugiau nebesusiorganizuojam. O jausmas tai išties neįtikėtinas. Nelieka nieko, tarsi tampi gatvės dalimi, paleidi emocijas skristi tolyn, telieka muzika, miestas, kurį stipriau nei kada ankščiau jauti esant gyva būtybe ir žmonės aplink....
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Gatvės muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvės muzika   Gatvės muzika EmptyŠt. 09 10, 2011 3:06 pm

iš pradžių tik sedėdavau šalia nes pats gitara nemokėjau, bet truputį pramokau tai bent pritart galiu. šiaip smagu, o ir užsikalt kažko įmanoma.
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Gatvės muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvės muzika   Gatvės muzika EmptyŠt. 09 10, 2011 3:35 pm

aš už gatvės muzika. tai kažkas nuostabaus. man labai patinka, kuomet sėdi ant suoliuko koks vaikinukas ir plėšia kokius prancūziškus kūrinius akordeonu.. pasaka! taip pat patinka kai su gitara pagroja, o išvis geriausia jei dar ir balsu kokį kūrinį plėšia!
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Gatvės muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvės muzika   Gatvės muzika EmptySk. 09 11, 2011 4:25 pm

Nesu bandžiusi, bet galbūt būtų visai smagu.
Pritariu visoms išsakytoms nuomonėms apie gerus balsus ^^.
Kai buvau Vokietijoje, Berlyne vienas operos solistas išėjęs galbūt iš darbo dainavo nuostabiai ir dar dabar negaliu to pamiršti. Tai nėra gatvės muzika, gal trumpas pasirodymas prie aikštės. (Tai viena priežasčių, kodėl man Vokietija vis dar patinka, nepaisant ką Greta sako :D).
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
DISPLAYNAME
Ezopas
Ezopas
DISPLAYNAME


Pranešimų skaičius : 22
Prisijungė : 2010-11-06
Amžius : 30

Gatvės muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvės muzika   Gatvės muzika EmptySk. 09 18, 2011 9:48 pm

Gėris! Labai patinka. Ypač kai jauni žmonės turintys gražius balsus ir mokantys groti išeina į gatves pasidalinti savo muzika su aplinkiniais! Mane labai sužavėjo gatvės muzikantai Barselonoje. Vakare, po darbo iš kažin kur visi jie išlenda ir groja visur kur tik įmanoma ir yra žmonių! Važiuoji metro, vienoje stotelėje įlipa vyrukas su gitara, padainuoja, kitoje stotelėje susirenka pinigus į kepurę ir išlipa... Heh!
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Gatvės muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvės muzika   Gatvės muzika EmptyPir. 08 06, 2012 2:28 am

užprofėjau su šituo 8)
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Gatvės muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvės muzika   Gatvės muzika EmptyPir. 10 29, 2012 10:04 pm

Visai smagiai atrodo, norėčiau pabandyti pagroti gatvėje. Tik kad pas mane tų gatvių nėra, o ir grot nemoku. Reikės laukti iki studentės amžiaus.
Man patinka gatvės muzika. Dievinu, kai koks vyrukas arba mergina su gitara groja. Ir dar kai gražų balsą turi, tai išvis...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gatvės muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvės muzika   Gatvės muzika Empty

Atgal į viršų Go down
 
Gatvės muzika
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Vaikystės muzika

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Muzika-
Pereiti į: