Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Postcrossing

Go down 
+7
BATWOMAN
Plunksna
rašanti.
liga
Moniccutia
fake magic
wanderlust
11 posters
AutoriusPranešimas
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Postcrossing   Postcrossing EmptyPen. 08 06, 2010 2:23 pm

Postcrossing - tai smagus būdas susisiekti su pasauliu ir jame esančiais žmonėmis. Trumpai tariant, užsiregistruoji tinklalapyje [You must be registered and logged in to see this link.] ir užsiprašai žmogaus, kuriam tu turi siųsti atvirlaiškį. Tau parodo to žmogaus profilį, kur jis turėtų būti parašęs, kokias atvirutes mėgsta, kokie jo pomėgiai ir panašiai - kitaip tariant, tai jums užuomina, kokį atvirlaiškį nupirkti. Gaunate adresą ir sukurpę kažką šmaikštaus arba tik pasisveikinę, nusiunčiate atvirlaiškį su gražiu vaizdu tam žmogui. Jis gauna, užregistruoja atvirlaiškį ir tuomet jau laukit savo pašto dėžutėje staigmenos, nes kažkas pasaulyje gauna jūsų profilį ir adresą ir ieško jums atvirlaiškio.

Taigi, ar kas nors iš forumo tuo užsiima? Kokie įspūdžiai? (:

Asmeniškai aš pradėjau domėtis tuo visai neseniai. Anksčiau galvojau, kad tai brangus malonumas, tačiau pamačius, jog vienam atvirlaiškiui (su visom markutėm ir kitais dalykėliais) neišleidžiu daugiau 5lt, nusprendžiau pabandyti. Gavau vaikiną iš Vokietijos Sebastianą. Jis gavo, padėkojo ir aš gyvenau toliau, visai užmiršusi tai, kad kažkas, tikriausiai, siunčia man. O kai šiandien pravėriau pašto dėžutę - maloniai nustebau. Gavau atvirlaiškį iš Vokietijos nuo moters vardu Christa (matyt mane myli Vokietija, kad ją meta) ir esu labai patenkinta. :} Taigi, share your postcrossing stories. Haha.
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptyKv. 08 12, 2010 12:25 pm

Šiaip laikau tai įdomiu dalyku:) Bet ar kada maniau pati išbandyti postcrossingą? Ne;D Tokiam dalykui kaip laiškai ar atvirukai, reikia turėti pastovią gyvenamą vietą, kurios niekada neturėjau;D Tad bijojau ir pradėti. Manau, kad niekada ir neteks išbandyti, nes sėslaus gyvenimo neketinu pradėti.:)
Bet žaviuosi tuo, kad jaunimas šiais laikais atranda laiko išsiųsti atviruką nepažįstamam žmogui. nod
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptyKv. 08 12, 2010 12:37 pm

Na, tiek jau čia to sėslumo ir reikia. (: Galima adresą keisti dažnai.
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptyKv. 08 12, 2010 1:07 pm

Tai jo, bet jeigu tau išsiųs atviruką kokiu nors adresu, o tu imsi ir persikraustysi?;D nebegausi jo! man būtų per daug apmaudu cry ;D
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptyKv. 08 12, 2010 1:11 pm

O tai tu keiti gyvenamąją vietą kas mėnesį? ;o
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptyKv. 08 12, 2010 2:29 pm

kadangi šiuo metu aš iš vis neturiu tokios, tai nėra net ką kalbėti...:D
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptyKv. 08 12, 2010 2:46 pm

: DD Na taip, tada viskas aišku.
Atgal į viršų Go down
Moniccutia
W. Šekspyras
W. Šekspyras
Moniccutia


Pranešimų skaičius : 174
Prisijungė : 2010-10-06
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Meda

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptySk. 04 24, 2011 8:45 pm

Šiandien užsiregistravau postcossing.com, užsiprašiau žmogaus, kuriam siųsiu atviruką, gavau vokietį. :>
Tik iškilo klausimas dėl to ID kodo- ar jis reikalingas tik tam, kad jį užrašyčiau ant atviruko, o gavęs žmogus to kodo kodo pagalba galėtų gautąjį atviruką užreistruoti svetainėje?
Atgal į viršų Go down
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptyAntr. 05 10, 2011 4:50 pm

ewigkeit rašo:
Gavau vaikiną iš Vokietijos Sebastianą.
Gražiausias vardas pasaulyje.:DDD Kad man postrossingas tokį išrinktų siųsti...:DDDD

Nerealus dalykas tas postcrossingas! Irgi neseniai susidomėjau, bet dabar toks entuziazmas pagavo, taip norisi griebti iškart penkis adresus ir tą pačią dieną nulėkt į paštą atvirukus išsiųsti.:D Aišku atvirukų stygius pas mane, tai pakolkas esu išsiuntusi tik vieną atviruką į Kiniją, dar laukia vienas pensininkei į Bavariją bei dar vienas į... Kiniją.:DD Et, reikės nueiti į profilį ir nuimti varnelę ties "send to repeated countries", nes visos Kinijos nesiruošiu apsiuntinėti.:DDD Ai, beje, o tai močiutei Bavarei tai mėginsiu vokiškai pašraibint.:D
Štai dabar jau dvi savaites kas rytą tikrinu pašto dėžutę, bet kažkas labai pritingi man atviruką išsiųsti.:D

Moniccutia, aha, ID tik tam reikalingas.:D
Atgal į viršų Go down
rašanti.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
rašanti.


Pranešimų skaičius : 226
Prisijungė : 2011-06-03
Amžius : 29
Miestas : in your dreams.
Tikras vardas : Šarlotė ^^

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptyŠt. 06 11, 2011 1:59 pm

katik užsiregistravau ir gavau amerikietę ^^. labai džiaugiuosi kad prisirgistravau !!man labai patinka rašyti atvirukus ((:
Atgal į viršų Go down
Plunksna
M. Mažvydas
M. Mažvydas
Plunksna


Pranešimų skaičius : 244
Prisijungė : 2011-04-19
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Agnė

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptyPen. 06 17, 2011 7:50 pm

Aš gal prieš mėnesį prisijungiau ir jau turiu šešias atvirutes happy O šiaip dar rekomenduoju į forumą postcrossing`o užsukti. Ten yra tokie tag`ai ir galima, nusiuntus dovanėlę kitam, pačiam gauti ką nors mielo iš kitos šalies, o dar keliaujančios užrašų knygutės... Tikrai įdomu :)))
Atgal į viršų Go down
BATWOMAN
M. Mažvydas
M. Mažvydas
BATWOMAN


Pranešimų skaičius : 249
Prisijungė : 2011-03-09
Amžius : 29
Tikras vardas : Justina

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptyTr. 08 17, 2011 12:31 pm

Šiandien labaaai nudžiugau, pamačius savo el.pašte, kad panelė iš Kinijos gavo mano PIRMĄ laišką! Nukeliavo jis per 20 dienų. Galvojau bus blogiau. Dabar laaabai lauksiu laiškučio iš KAŽKUR (:
Atgal į viršų Go down
darom bangą~
Ezopas
Ezopas
darom bangą~


Pranešimų skaičius : 29
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Kristina.

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptyTr. 08 17, 2011 11:33 pm

Postcrossing'e esu jau virš metų, bet nelabai aktyviai jame dalyvauju. Išsiunčiau tik 14 atvirlaiškių, o gavau 15. Pati didžiausia bėda, manau, yra tame, kad Lietuvoje (na bent jau asmeniškai man, tai - Klaipėdoje) nėra jokios parduotuvės, kurioje būtų parduodami atvirlaiškiai nevaizduojantys Klaipėdos ar panašaus turistinio... stuff (žymūs pastatai, jūra, miesto vaizdai, etc.). Labai apsidžiaugiau, kai prieš porą dienų „Pinoky“ radau stovą pilną mielų atvirlaiškių, už 10 ct, kurie vaizduoja kažkokius animacinius vaizdus, pieštus katinus, Vokietijoj leisti.
Atgal į viršų Go down
http://filmaiknygos.wordpress.com/
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptyKv. 08 18, 2011 6:31 pm

Vakar užsiregistravau, Brigita padėjo suprast visą tą sistemą (taip, aš tau labai dėkinga) ir gavau Ukrainietę. Taigi labai džiaugiuosi ir pradėsiu atvirukų paieškas, nes labai jau kartais sudėtingas tematikas susigalvoja. O Palangoje nieko doro bene nėra. :)
Bet tikiuosi, kad viskas bus gerai ir šiaip. Jau gana seniai norėjau tai išbandyti ^^.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptySk. 08 28, 2011 11:42 am

Buvau Nidoj, prisipirkau atvirukų. Dabar siųsiu juos ir laiminga įsivaizduosiu, kaip jie ,pamatę tokius gražius vaizdus, krausis daiktus ir važiuos į Neringą.
Atgal į viršų Go down
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptyPir. 09 26, 2011 4:18 pm

Oooh yes, tai nuostabus dalykas! christmas dance
Buvau seniau užsiregistravusi, pasiėmiau 5 adresus ir kažkaip sutingau viską daryti ten..
Dabar vėl planuoju užsiregistruoti, bet šį kartą nesutingti :D

Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing EmptyKv. 12 06, 2012 7:43 am

Koks fantastiškas dalykas yra tas postcrossingas!
Susipažinau su nerealiais žmonėmis ir dabar bendrauju laiškais už postcrossingo ribų, taip sakant.
Gerbiu viso šio projekto sumanytoją, jis tikrai šaunuolis!
Apskritai, man patinka viskas, kas susiję su laiškų(atvirlaiškių) rašymu ir siuntimu!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Postcrossing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Postcrossing   Postcrossing Empty

Atgal į viršų Go down
 
Postcrossing
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: