Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 365

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
*Invisible
Ezopas
Ezopas
*Invisible


Pranešimų skaičius : 3
Prisijungė : 2013-07-21

365 Empty
RašytiTemos pavadinimas: 365   365 EmptyPir. 07 22, 2013 12:54 am



Hey :)
Taigi toks easy naujokės romaniūkšis. Kažkodėl labai norėjau su kažkuo pasidalinti savo keistomis fantazijos kupinomis mintimis ir kažkaip užklydau į šį forumą, tai galvoju pabandysiu čia jį ir įmesti, taigi per galvą niekas neduos tiesa? :D
Žinau, kad greičiausiai per daug susidomėjimo nepritrauksiu - žinot, naujokė, ir taip pirmą dieną iš karto prie reikalo, o dar ir kūrinys toks nerimtas, pilnas visokiausių klaidų ir viso kito... Na, bet kas nerizikuoja tas negeria šampano :)
Taigi jūsų teismui, arba ne, štai mano rašliavos :)
365
Kiss or Kill.


Girdėjau esi žaidėjas, tiesa?
Tai pažaiskim žaidimą:

  • Kalbėkime vienas su kitu švelniai.
  • Apsimeskime, kad pykstamės dėl smulkmenų.
  • Kalbėkime dvidešimt keturias valandas per parą septynes dienas per savaitę.
  • Kiekvieną rytą pasisveikinkime "Labas rytas", o kiekvieną vakarą palinkėkime "Labos nakties".
  • Kartu išeikime pasivaikščioti. 
  • Sugalvokime vienas kitam mielas pravardes.
  • Supažindinkime ir bendraukime su vienas kito draugais.
  • Vaikščiokime į pasimatymus drauge.
  • Kalbėkime telefonu kiauras naktis.
  • Būkime vienas kito glėbyje.
  • Be baimės apsikabinkime ir pabučiuokime vienas kitą.

Klausi, kuris pralaimės šiame žaidime?
Tas, kuris pirmas įsimylės!


Pirmas skyrius.

Didelis ir šviesus, bet tuščias kambarys. Keturios sienos, du dideli langai, vienerios durys ir... Ir tamsiaplaukės merginos kūnas gulintis prie sienos. Kambarys, kurį buvo užvaldžiusi kurtinanti tyla, kurią kartkartėmis sudrumsdavo tik gilus merginos kvėpavimas. Tiesa, šis gilus kvėpavimas netrukus po truputi pradėjo dažnėti...
Iš štai ilgai netrukus į jos akis plieskiantys saulės spinduliai privertė ją praplėšti apsunkusias blakstienas. Prabėgo keletas sekundžių kol vaizdas prieš jos akis susifokusavo ir ji suvokė, kad ji buvo ne savo lovoje, ne savo kambaryje ir net ne savo namuose. Situacijos negerino ir veržiantis spaudimas ties jos rankų riešais ir kojomis, bei burną rišanti skarelė, kuri buvo prisigėrusi keistai pykinančio kvapo.
Kelias sekundes apsvarsčiusi nepavydėtiną situaciją, ji galiausiai sunkiai atsisėdo savo vietoje ir nugara atsirėmusi į šaltą nutrupėjusią sieną nužvelgė savo kūną, tiksliau tą dalį, kurią galėjo matyti. Akimirkai nudžiugusi, kad be galvos skausmo ant jos kūno nebuvo jokių prievartos ženklų ji sunkiai atsiduso ir pradėjo svarstyti savo galimybes. Kurių, deja, nebuvo daug. Nei rėkti, nei bėgti ji kol kas negalėjo, taigi liko tik... LAUKTI. Ko ilgai daryti irgi nereikėjo...
Vos po kelių minučių prasivėrė sunkios juodos kambario durys ir jų tarpduryje pasirodė aukštas šviesiaplaukis vaikinas.
- O, pabudai... – šyptelėjo nužvelgęs merginą nuo galvos iki kojų – Džiugu, kad nereikėjo naudoti šito. – pripažino ir pastatė stiklinę sklidina vandens ant žemės – Tai kaip išsimiegojai? – pašaipiai paklausė, kai tuo tarpu mergina tuščiu žvilgsniu žvelgė tiesiai į jo rudas akis. – Tu supranti, kad didelio išsigelbėjimo iš čia nėra, nebent tu taikiai su manimi kalbėsi, taigi... – priėjo arčiau lygiai taip pat žvelgdamas tiesiai į jos ryškiai mėlynas akis – Aš tau atrišiu burna, tačiau rėkdama irgi nieko gero nepasieksi, nes mes čia vieni. Tave girdės tik benamiai šunys ir vaikinai stovintys už durų, kuriems nelabai rūpi, kad tu čia. Tiesa pasakius, jie tave man ir atvežė, taigi... Tikiuosi tu mane supratai. – šyptelėjo ir pritūpęs nurišo skarelę nuo burnos.
Mergina nė nekrustelėjo. Leido jam daryti tai ko jis čia ir atėjo. Ji tiesiog sėdėjo ir toliau tuščiu žvilgsniu sekė nuo jos nutolstantį vaikiną, kuris laikydamas rankose skarelę žengė prie didžiulio šviesos šaltinio šiame kambaryje.
- Taip gaila, kad tokia žavi mergina šitaip neišnaudoja savo privalumų. – pradėjo vaikinas žvelgdamas tiesiai per didžiulį langą – Galėtum būti kokia manekenė ar aktorė, o dabar...
- Na, ne kiekvienam mėlynas dangus... – atsidususi atrėmė galvą į sieną, tačiau jo vis dar nepaleido iš akių – O ir iki manekenės man trūksta ūgio, o iki aktorės... Aktorinių sugebėjimų. – šaltai nukirto įdėmiai stebėdama kiekvieną jo judesį – Kodėl aš čia? – apsimesdama, kad nieko nesupranta paklausė ir pagavo, kaip vaikino lūpas sekundei perkreipė keistas šypsnys.
- Pati žinai... – atsiduso sekundei žvilgtelėdamas į ją.
- To ir bijojau... – atsiduso – Tik nesuprantu, kam laukti kol pabusiu? Galėjai išprievartauti, kai buvau ir be sąmonės. Nebūtų tekę visu tuo reikalu šlykštėtis. – šyptelėjo -  Tai greičiau pradedam šį reikalą. – pareiškė kviečiamai mostelėdama galva.
- O tu šmaikšti... – šaltai pripažino – Bet puikiai žinai, kad tu ne dėl to čia, o ir aš ne prievartautojas.
- Visi jūs taip sakot... – sunkiai iškvėpė stengdamasi išvalyti dulkes iš savo plaučių – „Aš ne prievartautojas“, „Aš tau nieko blogo nedarysiu“, „Nebijok ir aš bijau“, „Prisiglausk arčiau - bus saugiau“ ir taip toliau... Nereikia čia man sekti pasakų...
- Juokinga, kol juokinga. – šaltai nukirto – Bet tas pats anekdotas po kelių kartų pabosta. - pastebėjo - Taigi rėžk, kur jis?
- Tikiu kad pas tave kelnėse. – vis dar tęsė savo, nors ir puikiai suprato, kad jis kalbėjo apie tai kas su seksu turėjo tiek pat bendro, kaip ir dykuma su vandenynu. Tiesa pasakius, net pastarieji dalykai turėjo daugiau bendro.
- Klausyk, Amelija, mano kantrybė senka. Tiksliai žinau, kad saugotojas jo nebeturi ir kad tu buvai paskutinis žmogus buvęs šalia saugotojo...
- Tai? Aš susitikinėju su tuzinu vaikinu ir tai, kad tu vieną iš jų vadini saugotoju man nieko nesako. Aš nuoširdžiai neturiu žalio supratimo, ko tu iš manęs nori. – melavo per sukąstus dantis. Ji puikiai suprato apie ką jis kalba ir puikiai žinojo, kur tai yra. Daugiau. Tai buvo kur kas arčiau nei jis manė. – Tai arba mane nužudyk dabar ir čia, arba paleisk. Man tas pats, ką tu pasirinksi, vis tiek niekas manęs nepasiges. – sunkiai atsidususi pripažino.
- Na jau... Manau, kad pasiges... – nutęsė ir visu kūnu pasisukęs į ją žengė artyn – Kaip jo vardas? Kajus, tiesa? Paskui tavo žavioji sesutė. Žinai visada jaučiau didelę trauką blondinėms...  – pareiškė šyptelėdamas vos tik išvydo kaip Amelijos žandikaulis sekundei susirakina – O kur dar tavo draugai, kurie po tavo tėvelių mirties tapo vienintele tavo šeima? – perklausė – Melage tu melage. Ar gražu taip?
- Na, kad ir kas už tave atliko namų darbus, juos padarė klaidingai. – nukirto – Kajus ir aš neturim nieko bendro, mes tik kartu leidžiam laiką, kai mums nuobodu. Mano sesuo... – pradėjo, tačiau sekundei nutilo. Aišku ne todėl, kad neturėtų, ką pasakyti, o todėl, kad už durų išgirdo keista šurmulį, kurio prieš tai negirdėjo. Ar bent jau manė jį išgirdusi, nes šviesiaplaukis vaikinas akivaizdžiai nesureagavo. - Na, mes po tėvų mirties tapom tarsi du nepažįstami žmonės. O draugai... Kaip pasirodo nėra tikri draugai. Nes jeigu būtų tikri draugai jie jau būtų...
Deja, ji savo minties taip ir neužbaigė. Netrukus per duris įsiveržė auštas tamsiaplaukis vaikinas, kuris tarsi saulės šviesa po siaubingos nakties nušvietė merginos širdį. Jis buvo jos viltis, kuri turėjo ją išgelbėti. Šviesiaplaukis vaikinas akimirkai sutriko, tačiau vos tik suvokęs, kas čia vyksta šoko prie įsibrovėlio.
Turėjo būti įtempta kova. Abu sportiški ir stiprus vaikinai. Skirtumas tik tas, kad vienas buvo pasiruošęs, kitas ne. Galbūt tai ir lėmė greitą kovos baigti... Tamsiaplaukis vaikinas šviesiaplaukiui trenkė vos kelis kartus ir šis jau krito ant žemės. Dar du smūgiai ir jis jau gulėjo be sąmonės.
- Čia už Ameliją. – trenkęs pirmą kartą pargriautam vaikinui paaiškino tamsiaplaukis – O čia už mano marškinius. – trenkęs antrą ir lemiamą smūgį pareiškė. Tai buvo smūgis laikinai atėmęs iš vaikino sąmonę. Galiausiai paleidęs jo atlapus jis pažvelgė į surištą ir ramiai sėdinčią merginą – Mano mėgstamiausi marškiniai... – sunkiai atsiduso – Tu juos man padovanojai... Aš taigi taip puikiai su jais atrodau, tiesa? - atsistodamas šyptelėjo žiūrėdamas tiesiai į merginą - O jis juos iškruvino... – tarsi tikrai supykęs dar sekundei nuleido akis į kraujo dėmes buvusias ant jo marškinių – Asilas...- atsiduso ir vėl pakėlė akis į Ameliją - Kaip tu? – nuoširdžiai susirūpinęs paklausė ir žengė link jos.
- Dabar jau geriau. – pripažino – Kaip mane radai? – nesuprato.
- Komercinė paslaptis. – mirktelėjo ir pritūpęs aistringai ją pabučiavo.
Amelijai taip šito reikėjo. Tai lyg stebuklingi vaistai numušė visą skausmą. Jai staiga nustojo skaudėti tvirtai surištas rankas ir kojas, nebesvaigo galva.
Dabar ji ir vėl galėjo jaustis saugi. Tik glėbyje šito žmogaus ji jautėsi saugi. Tik jis, po jos tėvų mirties, sugebėjo ją priversti ir vėl jausti. Bent kažką.
Netrukus pajutusi, kaip jo ranka pradėjo slysti jos koja aukštyn ji tik dar labiau atsipalaidavo. Jis buvo tarsi demonas, kurio bučiniai sugebėjo taip deginti, tačiau prisilietimai taip virpinti kūną. Aišku ilgai ši laimė netruko. Vos po kelių sekundžių jis jau laikė raktelį, kuris iki šiol saugiai buvo paslėptas po jos suknelę. Prisegtas mažu dirželiu prie šlaunies.
Daikto dėl kurio ir vyko visas šis maskaradas. Daikto dėl kurio kovojo visi šioje kovoje dalyvaujantys žmonės. Daikto, dėl kurio kariavo ir Kajus, ir Amelija, ir dar daugelis kitų žmonių, kurių jie galbūt niekada nematė arba kurie jiems yra patys artimiausi.
- Mieloji, vogti iš savų negražu. – pastebėjo šyptelėdamas tamsiaplaukis pamojęs prieš jos akis rakteliu – Kas mano, tas ne tavo. – pastebėjo ir pakštelėjo į jos lūpas – Susimatysim. – šyptelėjo ir atsistojęs patraukė prie durų, kur stovėjo dar trys vaikinai kantriai laukdami Kajaus.
- Kajau! – susinervinusi riktelėjo ir privertė jį dar sekundei atsisukti į ją ir pergalingai kilstelėti abu antakius – Negi mane čia taip ir paliksi? – nesupratusi paklausė, kai šis nekreipdamas dėmesio į jos žodžius mestelėjo raktelį vienam iš vaikinų ir ramiai patraukė lauk - Idiotas! – dar suriko pavymui, deja, jis nekreipė į tai dėmesio.
Kajus lygiai taip pat kaip ir Amelija žinojo, kad meilėje ir kare viskas galima. Jis žinojo, galbūt net geriau nei pati Amelija, kad ji išsilaisvins. Ji buvo stipriausias ir kovingiausias jam pažįstamas žmogus. Įskaitant ir vyriškąją lytį. Ir tai kas čia vyko dabar buvo visai nesusiję su jų santykiais. Kad ir kokie ji bebūtų... Kad ir kaip jie buvo pametę vienas dėl kito galvas, tai kas vyko čia, vyko dėl skirtingų priežasčių ir jie turėdavo stoti vienas prieš kita.
Amelijai tai buvo karas dėl pinigų ir jos šeimos gerovės, kuriame ji pridarė visko – tiek gero tiek blogo.
Kajui tai buvo karas dėl Amelijos, tiesa, ji šito nežinojo. Ne kiek dėl pačios jos, kaip merginos, kiek dėl jos ir Selvinos gerovės. Jis žinojo apie Amelijos praeitį viską. Galbūt net daugiau nei ji to norėjo. Ir tai vertė jį kariauti prieš ją. Vertė jį elgtis kvailai ir neapgalvotai, tačiau kažkodėl visada veiksmingai.
Jų keliai amžiais susikirsdavo tokiose situacijose. Ir lygiai taip pat kaip dabar pasielgė Kajus buvo pasielgusi ir Amelija. Ji nėra nuskriaustoji. Niekada ir nebuvo. Tiesa pasakius, ji turbūt taip buvo pasielgusi gal dešimtis kartų daugiau. Tai tiesiog buvo smagus ir kartu skausmingas žaidimas, kuris ne tik gelbėjo juos, bet ir stiprino jų santykius.  Vis tik dienos pabaigoje jie kovojo dėl to paties, kad ir kokios skirtingos buvo jų pradinės taktikos...
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

365 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 365   365 EmptyPir. 07 22, 2013 2:59 pm

Tekstas sudomino, daug paslapties, neaiškių detalių, siužetas turėtų būti įtraukiantis. ;>

Dėl klaidelių, kaip ir pati minėjai, jų yra. Labai daug nesigilinau, nes norėjau labiau susipažinti su pačiu tekstu, bet labai į akis pirmiausia krito nosinių raidžių trūkumas. Reiktų atidžiai viską peržiūrėti.

Keistai kol kas nesisieja tos žaidimo taisyklės ir pats tekstas. Aišku, aš suprantu, kad čia toks būdas sudominti. Tiesiog perskaičiusi pradžią tikėjausi kažko panašaus į istoriją lengvai romantinei komedijai, o radau tikrą trilerį. Sunku ką nors pasakyti, nes kūrinio forma ir siužetas dar tik mezgasi, bet svarbu laikytis kurios nors krypties: rimtesnės ar lengvesnės, kad viskas nesusimaišytų.

Tekstas sudomino, tikiuosi pamatyti tęsinį. Turiu pasakyti, labai džiaugiuosi matydama, kad dar yra naujų žmogučių, kurie ateina į forumą ir netgi kelia istorijas. ;>
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
*Invisible
Ezopas
Ezopas
*Invisible


Pranešimų skaičius : 3
Prisijungė : 2013-07-21

365 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 365   365 EmptyAntr. 07 30, 2013 11:36 pm

Uhu... happy 
Bent vienas skaitantis žmogeliukas :)
Na, manau, kad čia viskas į lengvesnę pusę suskis, nes esu toks žmogus, kuris sunkumų kilnoti nemėgsta. Tiesa pasakius ir nemoka. Matai, kadangi esu rašyboje žalias žmogutis, ta prasme, viešame rašyme, nes sau tai aš rašau kas karta kai kas tik užplaukia į mintis, tai nemanau, kad čia gausis sudėtingas kūrinys... Nors neperšokęs per griovį nesakyk "op". Kūrinys dar tik važiuoja į savo vėžes, taigi koks jis išeis manau bus mums abiems staigmena :D
Anyway, ačiū, kad skaitai party time 
Atgal į viršų Go down
*Invisible
Ezopas
Ezopas
*Invisible


Pranešimų skaičius : 3
Prisijungė : 2013-07-21

365 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 365   365 EmptyAntr. 07 30, 2013 11:42 pm

Antras skyrius.

Amelija ilgai netruko kol išsilaisvino iš pančių. Ji buvo pratusi kovoti pati už save. O kas kitas tai padarys, jeigu ne ji pati? Tiesa, dabartinėje situacijoje gelbėjo ir tas nežmoniškas pyktis, kurį ji jautė Kajui. Tiksliau, tai ir buvo pagrindinis ją varantis varikliukas.
Greičiau nei bet kada anksčiau perkėlusi savo rankas į priekį atsirišo tvirtai surištas kojas ir net įveikė sunkiąją dalį – rankas juosiančią virvę. Turint vienintelį įrankį - tik savo dantis - tai visada buvo sunkiausioji išsilaisvinimo dalis, tačiau šį kartą ji tai padarė žaibišku greičiu. Gal todėl, kad vis dar troško pagauti Kajų?
Greitai atsirišusi kojas ir rankas ji pasileido link durų, tačiau netrukus sustojo ir pažvelgė į gulintį šviesiaplaukį. Ne, jai jo nepagailo. Iki gailesčio čia buvo dar toli. Tiesiog ji žinojo, kad jis turėjo turėti jos telefoną. Tiksliau to tikėjosi. Deja apieškojusi jo kišenes telefono nerado. Tada pradėjusi klaidžioti nuo kambario prie kambario, kuriose gulėjo tai po viena, tai po du, vaikinus, kurie buvo be sąmonės, ieškojo savo rankinės. Blogiausia buvo tai, kad čia ji ir sugaišo daugiausiai tokio brangaus laiko. Mat rankinę rado pačiame paskutiniame kambaryje. Tiesa pasakius tai net nebuvo kambarys. Tai buvo koridorius vedantis tiesiai link laukinių durų.
Aišku ji neleido, kad tai ją sustabdytų. Amelija nesigilino į nieką. Net netikrino ar visi daiktai buvo savo vietose. Ji tiesiog pagriebė rankinę ir neaišku kodėl, nes jau girdėjo, kaip kažkokia mašina, tiksliau dvi, nuvažiavo. Tačiau tas kvailas instinktas vytis, kuris buvo ją užvaldęs, vertė ją bėgte išbėgti laukan. Į gatvę.
Deja, ten Amelija, kaip ir reikėjo tikėtis, neberado nieko. Tyliai nusikeikusi ir akimis nusekusi nuvažiuojančias nepažįstamas mašinas ji greitai rankinėje susirado telefoną ir paskambino vieninteliam žmogui, kuriam ji galėjo gyvybę atiduoti. Tiksliau, kuriam ji ir buvo skolinga savo gyvybę.
-  Sveika, saulute, - šyptelėjo tarsi telefone atsiliepęs balsas būtų galėjęs tai matyti – Ką darai? – paklausė nužiūrėdama didelį apleistą namą iš kurio išbėgo.
-  Pusryčiauju. O ką tu?
-  Ai tik bėgioju. – vėl šyptelėjo supratusi kaip juokingai tai nuskambėjo. Nors realybėje juoko buvo maža. Tik dabar ji suvokė, kokia tai keista vieta – didelis mūrinis namas, keli langai apačioje išdaužyti, jį juosė didžiulė taip pat mūrinė tvora, kuriai trūko tik vartų, aplinkui kiekvieną namo kampą buvo matyti kyšantis laidai, galimai buvusių kamerų laidai – Klausyk, turim bėda... – nutęsė stebėdama kiekvieną namo sienos lopinėlį.
-  Kajus? – prunkštelėjo merginos balsas ragelyje.
-  Kaip atspėjai? – sarkastiškai perklausė – Garbė žodis aš jį užmušiu! – piktai nurėžė – Nieko nesakau, kai jis kišasi į kitus mano reikalus, man net patiko jaustis saugomai, bet dabar... Dabar jis tikrai perlenkė lazdą. Mane jau erzina, kai jis ima rodyti savo didvyriškumą ne ten kur reikia... Aš buvau taip arti tiesos... Trūko tiek nedaug...
-  Tik nesakyk, kad jis iš tavęs pavogė raktelį?
-  O kaip tau atrodo? Savam stiliui, kaip visada. – nervingai perbraukė ranka per plaukus ir nužvelgė į tolį vedančią gatvę – Klausyk, pažiūrėk kur aš esu? Nes dabar neturiu žalio supratimo kur link traukti. – paprašė galiausiai giliai atsidususi.
-  Gerai. Tuoj pat... – nutęsė ir Amelija galėjo girdėti, kaip mergina ragelyje įsijungia savo kompiuterį – Oh, tu šventas... – atsiduso – Tu prie Didžiosios Uolos. – nesupratusi nutęsė – Kaip tu ten atsidūrei?
-  Ilga istorija... – atsiduso ir sekundei susimąsčiusi pirštais suspaudė savo tarpuakį – Gerai. Tai žiūrėk, kai grįšiu į Sielas aš tau paskambinsiu, gerai? – perklausė, tačiau nelaukdama atsakymo tęsė toliau – O tu per tą laiką surask, kur tas gražuolis. Aš jį surasiu ir nudėsiu, garbė žodis. Tebūnie jis bus pirmas žmogus, kurį nužudysiu, bet tikrai bus to vertas...
-  Gerai. – patikino – Tu tik ten būk atsargi ir per daug nesikarščiuok, žinai, kad tame yra daugiau istorijos, nei dabar atrodo. – priminė priversdama Amelija sekundę patylėti – Girdi?
-  Aha. Girdžiu. Gerai. Pasistengsiu. O dabar matau atvažiuojant kažkokią mašiną, palinkėk man sėkmės. – šyptelėjo ir galėjo kirsti lažybų kad girdėjo kaip merginos telefono ragelyje lūpų kampučiai pakyla.
-  Neprarask savo nekaltybės. – prunkštelėjo ir po kelių sekundžių padėjo ragelį.
Kol Amelija susistabdė mašiną, jos laimei vairuojama moters su mažu vaiku, žavi ryškiai raudonų plaukų mergina buvusi kita pus telefono ragelio užvertė kompiuterio ekraną ir patraukė prie durų į kurias lyg tyčia kažkas pasibeldė.
-  Sveika, - nieko nelaukęs vos tik prasivėrė durys įsiveržė Kajus.
-  Labas, labas... Prašau užeik. Gal kavos ar arbatos? Jauskis kaip namie.... – nusekusi jį akimis iki sofos ant kurios jis atsisėdo sarkastiškai pasiūlė.
-  Tik nepradėk. – nukirto numodamas ranka – Nėra laiko juokams. – priminė – Tai ką man dabar daryti su šituo? – paklausė padėdamas raktelį ant kavos staliuko.
-  Nežinau. – truktelėjo pečiais pasiimdama kavos puodelį nuo spintelės – Žinai Amelija įsiutusi. – lyg tarp kitko pastebėjo.
-  Numanau...
-  Sakė ji tave užmuš...
- Na jau tik nereikia... – pasipūtusiai šyptelėjo – Ji, šitam, - ranka parodė į save – Negali atsispirti. – sekundei sumerkė akis supratęs kaip tai kvailai nuskambėjo. Teisingai, bet kvailai. Jis jautėsi kaip paskutinis bukagalvis taip pasakęs – Vienintelis dalykas, ką ji padarys, tai gal, ir tik gal, nekalbės su manimi. O visa kita bus po senovei... – numojo ranka ir vėl pažvelgė į rudas raudonplaukės akis -  Bet rimtai, kas dabar?
-  Tikrai nežinau. Žinojau tik tiek, kad tai labai svarbu Amelijai. Kažkas kas susiję su jos šeima, bet... Bet aš bijau, kad tai tik žiaurus kažkieno pokštas. Baisu, kad ji tiesiog nori įžiūrėti savo tėvų mirtyje, daugiau nei iš tikrųjų ten yra ir kad kažkas tai mato ir verčia ją įsisukti į šį nesąmonių liūną... – piktai atsiduso supratusi, kad truputi per daug įsivažiavo - Aš nenoriu ir vėl matyti kaip ji kenčia. - galiausiai kiek ramiau priminė - Trūksta tik, kad ir vėl prasidėtų tas pats vargas...
-  Tai ką dabar ir vėl atsidūrėm akligatvyje? - puikiai suprasdamas, ką raudonplaukė turėjo galvoje pasiteiravo Kajus.
-  Ne visai.... – nutęsė ir vėl nuėjo prie kompiuterio – Mes dabar įlindom į didžiulį paieškų tunelį – pataisė. - Apšviesta tunelį. - šyptelėjo, tarsi tai būtų iš tiesų gera žinia  - Tu jį palik pas mane, aš kažkur paslėpsiu. Pats žinai, kad tai kas arčiausiai sunkiausiai matoma. – priminė pagavusi įtariai ją stebintį Kajaus žvilgsnį  – O kol kas mes turim sužinoti kam priklauso tas raktas. Kai sužinosim tai, sužinosim ir kur ieškoti spynos, kurią jis atrakina... – lyg tarp kitko tarė stebėdama, kur link juda Amelija.
- Ir kaip tu tai ruošiesi sužinoti, jeigu vienintelis žmogus, kuris žino, kas jai tai davė ir yra Amelija? – nesupratęs paklausė ir nuėjo prie raudonplaukės.
-  Žmogau, - pažiūrėjo į jį savo didžiulėmis akimis – Taigi čia aš, Elita, superinė Amelijos draugė ir dar geresnė kompiuterių draugė. Dėl to tu jau leisk man rūpintis. – šyptelėjo ir vėl nusuko akis į kompiuterio ekraną – Man tik reikia surasti proga kaip prieiti prie Amelijos kompiuterio... – susimasčiusi atsiduso ir staiga pasisuko į Kajų – Taigi tavo misija bus dabar sutvarkyti visus reikalus su Amelija. Nepaleisk jos iš savo miegamojo kelias dienas. – paliepė.
-  Atsiprašau? – kiek nesupratęs pažvelgė į ją Kajus – Nuo kada tu davei sau teise įsakinėti kaip man elgtis su Amelija? – akivaizdžiai pyktelėjęs paklausė – Negi manai, kad dabar dėl tavęs imsiu ir kažką keisiu mūsų santykiuose? Pradėsiu kontroliuoti kiekviena jos žingsnį ir versiu būti su manimi?
-  Ne. Jokiu būdu. Taip ji tikrai supras, kad kažkas negerai. Tokių drastiškų pakeitimų tai nereikia...
- Klausyk, Elita, - pradėjo – aš tave gerbiu kaip Amelijos draugę ir lendu į tavo nesąmones tik dėl to, kad nenoriu jog Amelija prisidarytų dar daugiau problemų, jau ir taip, dėl suprantamų priežasčių, mes negalim kaip normalūs žmonės rodytis viešai ir turim susitikinėti šešėliuos, bet to jau per daug. Aš niekada neslėpiau, kad tavimi nepasitikiu ir nesiruošiu to  pakeisti, kol tu man neįrodysi kitaip. Pati tai žinai. Nieko nesakau dėl Amelijos ir net jai pačiai, nes žinau, kad ji jaučiasi tau skolinga, bet... Bet patikėk manimi, kad mano atžvilgiu, tai... – parodė ranka į tarpą buvusį tarp jų, turėdamas galvoje jų „bendradarbiavimą“ – nekeičia nieko. Aš vis dar tavimi nepasitikiu ir vis dar netikiu tavo meile Amelijai, taigi nemanyk, kad ši situacija tau leidžia nurodinėti, kaip ir kada man susitikinėti ir kaip taisyti mūsų nesklandumus. Mano ir Amelijos santykiai – mūsų reikalas, taigi čia jau tu taikaisi prie mūsų, o ne mes prie tavęs.
-  O dieve... – pavartė akis – Gerai, jau, gerai. Nereikia čia tokių monologų man skelti. Supratau. Aš vis dar nepatinku tau, o tu man. Viskas čia paprasta.
-  Džiaugiuosi, kad mes vienas kita supratom. – linktelėjo ir užmetė akį į kompiuterį – Gerai. Važiuoju. Matau, Amelija jau prie namų. Susisieksiu su tavimi, kai atsiras kokių naujienų. – patikino ir patraukė link išėjimo.
-  Kajau, - dar sekundei į jį kreipėsi, tačiau vos tik išvydusi, kad jis į tai sureagavo nutilo ir pažvelgė į sekundei pasimetusias jo akis – atsiprašau? – tarsi klausdama, tarsi teigdama atsiprašė.
Kajus į tai nesureagavo. Tiesiog atidarė duris ir patraukė lauk.
Jis netikėjo nė vienu Elitos žodžiu. Kuo toliau, tuo labiau... Jam akivaizdžiai trūko įrodymų, kad ji tai daro dėl Amelijos, o Kajus buvo toks žmogus, kuris netikėjo tuo ko negalėdavo matyti savo akimis, todėl... Todėl visas tas rūpestis jam atrodė keistai netikras.
Jam nepatiko mintis, kad Elita turi priėjimą prie Amelijos. Nepatiko, kad ji buvo vienintelis žmogus, kuris apie Amelija žinojo, turbūt, daugiau nei pati Amelija. Nepatiko, kad Amelija pasitiki ja labiau nei pačia savimi. Apskritai Elita jam nekėlė didelio pasitikėjimo ir tai turėjo baigtis. Tas jų "bendradarbiavimas" turėjo baigtis... Gal todėl, Kajus ir nepaliko to raktelio? Gal todėl jis dabar sėdėdamas savo mašinoje įdėmiai apžiūrinėjo tarp jo pirštų besisukantį raktelį tikėdamasis, kad tai įpūs kokių nors šviežių minčių? Įkvėps atsakymus į nesibaigiančius klausimus...
Kam jis reikalingas? Kodėl jis toks svarbus Amelijai? Kas už jo slypi? Kur jį paslėpti? Ir svarbiausia, nuo ko pradėti?

Atgal į viršų Go down
Izolda
Herodotas
Herodotas
Izolda


Pranešimų skaičius : 58
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 29
Miestas : Trakai
Tikras vardas : Eglė

365 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 365   365 EmptyAntr. 09 24, 2013 12:00 pm

Labai patiko. Noriu dar. Greitai. Kas neaišku? o.O :D
Atgal į viršų Go down
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

365 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 365   365 EmptySk. 11 10, 2013 1:08 pm

Įžanga visiškai neįsipaišo į kontekstą. Atrodo lyg iš kitos knygos būtų nurašyta tik dėl to, jog gražiai skamba. Taip pat ramybės nedavė jausmas, jog kažkur tai jau skaičiau. Ir buvau teisi, tavo įžanga yra tiesiog į lietuvių kalbą išverstos kito autoriaus mintys.
Spoiler:

 "Neskanu" taip daryti ir tai iškart nuteikė neigiamai... Bet turiu pripažinti, jog sekanti dalis atkreipė dėmesį. Toks lengvas, nerūpestingas, paaugliškas tekstas. Be įsipareigojimų, detektyvų, tiesiog skaitai ir mėgaujiesi, nes stilius tvarkingas ir rišlus. Man patiko. Tačiau įžangą tikrai rekomenduoju pakeisti kažkuo originaliu ir savo, kažkuo, kas nuo pirmos minutės prikaustytų ir būtų aktualu kūriniui. Patarimas - įžangą išnaudok lyg priešistorę, netiesiogiai paaiškink apie ką bus kūrinys, nukreipk tam tikra linkme. :)
Tikiuosi sulaukti tęsinių.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





365 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 365   365 Empty

Atgal į viršų Go down
 
365
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Proza :: Romanai-
Pereiti į: