Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 gruodžio šešta

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

gruodžio šešta Empty
RašytiTemos pavadinimas: gruodžio šešta   gruodžio šešta EmptyKv. 12 06, 2012 10:57 pm

gruodžio šešta B4URh
Kaip keista, kad savo dienoraštyje talpinu įrašus tik tuomet, kada ko nors netenku..
Šį kartą netekau taip pat svarbios ir mylimos draugės. Atleiskit, pasitaisau - geriausios draugės. Tai nebuvo jokia draugė iš Vilniaus ar iš Klaipėdos.. Tai buvo ta būtybė, kurisrudomis meilės kupinomis akimis stebėjo mano pirmuosius žingsnius. Dar vienas mano augimą stebėjęs ir jame dalyvavęs organizmas.. Šuo. Ištikimiausias žmogaus draugas, daugumos mūsų vadinamas. O visai neveltui. Dora buvo tarsi didelė, pūkuota ir šilta kempinė, kuri sugerdavo visas mano ašaras, iš pykčio mesteltus žodžius ir žinoma, meilę. Ir ji nieko nesakydavo, niekuomet man nepriekaištaudavo. Net nesiskųsdavo, kuomet kaip didelis meškinas paguldydavau savo galvą ant šiltos jos krūtinės. Ji buvo vienetinis šuo, tikrai ne toks kaip kiti.. Ji buvo aktyvumo ir meilės pripumpuotas kamuolys, kuris geras emocijas ir šilumą skleidė visiems. Tačiau tik aš turėjau su ja kažką ypatingo, kažką, kas leisdavo jai mane suprasti iš menkiausio atodūsio. Stipresnio ryšio dar su niekuo per visą gyvenimą nesu turėjusi, todėl šitaip negaliu susitaikyti, kad ją praradau. Kad nebeliko mano durų skambučio, kuris visada pranešdavo apie menkiausią krebštelėjimą, kuris savo ilga uodega risnodavo per didelius ir plačius laukus.. Myliu ir mylėsiu ją, pasižadėjau sau, vos tik įsupę į baltą drobę ją palaidojom, kad niekuomet jos nepamiršiu ir nesvarbu, kas benutiktų, visuomet palaikyti ugnį virš jos kapo.. Kad menka žvakės liepsnelė rusentų ir skleistų bent dalelę tos šilumos, kiek sugebėjo skleisti JI. Negaliu.. Vėl apsiašarajojau.. Tas skausmas taip smarkiai raižo širdį.. Negaliu patikėti, kad nuostabiausia ir pati geriausia draugė mane paliko...
Atgal į viršų Go down
Dream.
Dantė
Dantė
Dream.


Pranešimų skaičius : 143
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 26

gruodžio šešta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gruodžio šešta   gruodžio šešta EmptyŠt. 12 08, 2012 12:52 pm

Galiu tik pasakyti ,,Laikykis.'' Pati esu tai patyrusi ir žinau kaip sunku, kad ir kaip būtų banalu, vis dėlto man laikas padėjo, tikiu, kad padės ir tau gruodžio šešta 118852
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

gruodžio šešta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gruodžio šešta   gruodžio šešta EmptyŠt. 12 08, 2012 1:40 pm

Didelis ir šiltas ačiū, Urte! hug
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

gruodžio šešta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gruodžio šešta   gruodžio šešta EmptySk. 12 09, 2012 11:59 pm

Didžiulė užuojauta tau, Simona! gruodžio šešta 598443 Laikykis... gruodžio šešta 118852 Laikas gydo žaizdas, pamatysi, po kiek laiko palengvės. gruodžio šešta 102736
Atgal į viršų Go down
Piktas Pūkis ~
Jane Austen
Jane Austen
Piktas Pūkis ~


Pranešimų skaičius : 312
Prisijungė : 2010-08-31
Amžius : 30
Miestas : Marijos Žemės Sostinė
Tikras vardas : Mily

gruodžio šešta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gruodžio šešta   gruodžio šešta EmptyPen. 12 14, 2012 11:09 pm

*hug* aplanuoji pasiimti naują šuniuką?
Atgal į viršų Go down
http://hogas.huhohi.com/forum.htm
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

gruodžio šešta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gruodžio šešta   gruodžio šešta EmptyŠt. 12 15, 2012 12:28 am

Dėkoju, man tai tikrai labai daug reiškia! Visgi, pati savo kailiu įsitikinau, kad laikas gydo žaizdas. Arigatō!:)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





gruodžio šešta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gruodžio šešta   gruodžio šešta Empty

Atgal į viršų Go down
 
gruodžio šešta
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» gruodžio šešiolikta

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime :: Rudeniniai lietūs dienoraštis-
Pereiti į: