Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 29.08.2012

Go down 
AutoriusPranešimas
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

29.08.2012 Empty
RašytiTemos pavadinimas: 29.08.2012   29.08.2012 EmptyTr. 08 29, 2012 11:08 pm

Dešimt dienų tai buvo mano namai. Stoglangiai virš galvų, kūrybinis rašymas, Juknaitė, kava, pašnekesiai su kitomis filologėmis ir tas (k)artumas. :

Akimirka iš didžiojo žygio po Nidos apylinkes. Nuėjome 28 km. Tą dieną galiu apibūdinti šitaip: "nejaučiau, kad nejaučiu kojų". Buvo be galo linksma. :

Turėjome sesijoje ryžą istoriką. Jis buvo fainas ir vis vien šitos nuotraukos nenori matyti. :

Kad ir kokia Nida - vis vien spalvinga.:

Ar nesakiau, kad spalvinga? :

Čia truputis manęs sesijos metu. Kiek susiraukus. Sesija artėjo link pabaigos. :

NMA choro ir muzikos sekcijos mokinių koncertas. Lauke lijo, o viduj buvo šviesu ir jauku. Muzika daug gali. :

Ant Parnidžio kopos pasitikome paskutinį saulėtekį. Buvo šalta, kiek norėjos miego, tačiau iš marių nerianti saulė buvo dieviško grožio. O vos nulipus nuo kopos apsiniaukė. :

Daug šnekėti nenoriu. Įspūdžiai tikrai neišblėso, bet nerandu žodžių jiems aprašyti. Per visą vasarą tai buvo nuostabiausios dešimt dienų. Jos atpirko visas atostogas su kaupu. Aš džiaugiuosi, kad buvau sesijoje. Vertinu, kad apskritai mokausi NMA. Akademija man davė šitiek daug! Iš filologijos sekcijos šulinio pasisėmiau ne tik vertingų žinių, bet ir pakantumo, kantrumo, geranoriškumo visai nepažįstamiems. Iš kitų akademikų gavau tiek šilumos, jaukumo, šypsenų, apkabinimų, gerų žodžių, galėčiau vardinti ir vardinti...
Čia susirinko nuostabūs žmonės. Jie užpildė gėriu visą Nidą. Pasisveikindavo su Maximos kasininke, padėkodavo už gražą ir atsisveikindavo. Nusišypsodavo ir linktelėdavo juos per perėją praleidusiam vairuotojui. Kiekvieną dieną su šypsenomis veiduose eidavo pirkti eklerų į kepyklėlę ir iš tos meilės jai nusipirkdavo dar ką nors. Dainuodavo sėdėdami prie marių. Dovanojo koncertus, poezijos skaitymus.
Myliu Nacionalinę Moksleivių Akademiją.
Atgal į viršų Go down
 
29.08.2012
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» 09.01.2012
» 02.01.2012
» 2012-05-06
» 2012 - 04 - 25
» 15.08.2012

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime :: ligos dienoraštis-
Pereiti į: