Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pė'—

Go down 
+3
Hellis
K.
Pė'—
7 posters
AutoriusPranešimas
Pė'—
Ezopas
Ezopas
Pė'—


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2012-08-04
Amžius : 28
Tikras vardas : Tėvų duotas ir užtušuotas

Pė'— Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pė'—   Pė'— EmptyŠt. 08 04, 2012 12:38 pm

Laba. Laba diena. Laba.


Tėvai mane pavadino Paula, bet pasilikau tik P, o vėliau liko Ė.
Niekas nemėgsta kalbėti apie save. Žinau, atrodo, kad mėgsta, tačiau, kai gauni tuščią lapą ir, atrodo, jau pilsi, tai pilsi iš širdies, visos mintys kažkur išsibėgioja. Gal lapas per didelis ir per baisus, o tavo aprašymas per menkas ir per nuobodus. Toks nuobodus, kad lapas — am — ir praryja. Tave arba aprašymą. Nežinau.

Būtų labai pagyrūniška, jei sakyčiau, kad rašau, tai geriau pasakysiu, kad aš bandau rašyti. Dažniausiai prozą, tačiau labiau žaviuosi poezija. Proza tiksli, nuobodi, skirta tiems, kurie nemoka rašyti poezijos. O poezija... Reikia talento, kad rašytum, reikia talento, kad suprastum.

Mėgstu kavą. Nekomentuosiu.

Skaitau. Žinau, kad skaitot ir jūs. Gerai.

Muzika ir filmai. Mažai duomenų, bet informacijos gausėja. Muzikoj sparčiau, filmuose lėčiau.

Mėgstu valgį. Tiek gaminti, tiek ragauti.

Italija ir Prancūzija. Nemanau, kad reikia komentuoti, bet Italija dėl vyrų ir maisto, Prancūzija dėl juodos.

Kartais skaitau, žiūriu ir valgau šlamštą.

Ai, turbūt turėčiau pasakyti, tik nepykit. Esu vegetarė ir daugiau nekomentuosiu.

P.S viskas panašu į tiesą, bet nepriimkit visiškai rimtai.


Malonu susipažinti,
Pė' [You must be registered and logged in to see this image.]


Atgal į viršų Go down
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

Pė'— Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pė'—   Pė'— EmptyŠt. 08 04, 2012 2:17 pm

Sveika.
Aš Kornelija (: Malonu susipažinti
Įdomus aprašymas. Toks tikslus ir aiškus :D
Be to, aš taip pat vegetarė ;)
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Pė'— Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pė'—   Pė'— EmptyŠt. 08 04, 2012 2:36 pm

kaip visada mane sudomina amžius. tai kiek tau?
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Pė'— Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pė'—   Pė'— EmptyŠt. 08 04, 2012 3:43 pm

Gražus aprašymas. Sveika :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Pė'— Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pė'—   Pė'— EmptyŠt. 08 04, 2012 4:41 pm

Malonu susipažinti, P!
Nesutikčiau tik su tuo, jog proza yra kažkoks "mažesnis" kūrybos žanros nei poezija. Proza taip pat gali būti poetiška ir ne visuomet ją yra lengviau parašyti nei eilėraštį. Be to, negalima lyginti ugnies su vandeniu - tai du nepalyginami dalykai. :)
Atgal į viršų Go down
Pė'—
Ezopas
Ezopas
Pė'—


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2012-08-04
Amžius : 28
Tikras vardas : Tėvų duotas ir užtušuotas

Pė'— Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pė'—   Pė'— EmptyŠt. 08 04, 2012 5:48 pm

K. — tada labai labai labai gerai. Čia dėl to, kad malonu tau susipažint, nes ir man malonu. O dėl vegetarizmo, tai užjaučiu, jeigu aplink tave kvailiai. Jeigu ne kvailiai, tada labai tave sveikinu. Kiek laiko?:)

Hellis — pasas sako, kad septyniolika. O kiek sako ne pasas, nežinau. Ei, o tau kiek?

Lapė — dėkui. Rašiau trumpai, tai ir surašiau tokiais brūkštelėjimais.

Big bad wolf — kodėl toks slapyvardis?:) Beje, labai džiaugiuosi, kad
taip parašei. Ir aš visiškai taip nemanau, dėl to ir parašiau tą tekstą
prie P.S



[You must be registered and logged in to see this image.] š— šitie mielučiai, ką?:)
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Pė'— Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pė'—   Pė'— EmptyŠt. 08 04, 2012 6:13 pm

Hey,

Sveika prisijungusi prie mūsų būrio :))
Nesunku Lietuvoje būti vegetare?
Atgal į viršų Go down
Pė'—
Ezopas
Ezopas
Pė'—


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2012-08-04
Amžius : 28
Tikras vardas : Tėvų duotas ir užtušuotas

Pė'— Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pė'—   Pė'— EmptyŠt. 08 04, 2012 6:28 pm

Sveikut, Plienine (tikrai plieninė?:)) magnolija. Hm, sunku tik kavinėse ir netgi (gal ypač) restoranuose.
O namie... Nė kiek. Žinoma, atrodo, žiemą jau neturėsiu, ką valgyti ir panašiai, tačiau ne. Aš viską valgau, išskyrus mėsą, dėl to turiu laaaaabai daug pasirinkimų.

Gal fantazijos virtuvėj padaugėja, kai mėsos atsisakai? Nežinau. :)
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Pė'— Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pė'—   Pė'— EmptyŠt. 08 04, 2012 6:38 pm

Galbūt ir Plieninė, o galbūt ne, niekada dėl to neapsispręndžiau :) Klausiau, nes turiu draugę portugalę, kuri nuolat skundžiasi, jog Lietuvoje neturi ką valgyti, nes yra vegetarė :D Bet žinoma, virtuvėje kaip ir gyvenime galima eksperimentuoti ir fantazuoti ;)
Atgal į viršų Go down
Pė'—
Ezopas
Ezopas
Pė'—


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2012-08-04
Amžius : 28
Tikras vardas : Tėvų duotas ir užtušuotas

Pė'— Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pė'—   Pė'— EmptyŠt. 08 04, 2012 11:09 pm

Et, jei aš gyvenčiau Portugalijoj, kur šviežių daržovių ten oho oho, tai ir aš skųsčiausi.:) Bet kadangi gimiau Lietuvoj, tai tiesiog prisitaikiau. Šiaip faktas, kad šalyse, kuriose šilčiau, vegetarizmas yra labiau įmanomas. Arba tiesiog tose šalyse vegetarų racionas įvairesnis.
Beje, šaunuolė tavo draugė, kad, nors ir skundžiasi, vis tiek yra vegetarė.:)
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Pė'— Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pė'—   Pė'— EmptySk. 08 05, 2012 12:07 am

Na mano nuomone vegetarizmui reikia turėti valios, o pas ją jos per akis atvirkščiai nei pas mane bet žinoma vienur tai iš tiesų lengviau nei kitur :D
Atgal į viršų Go down
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

Pė'— Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pė'—   Pė'— EmptyPir. 08 06, 2012 6:58 pm

Naaa, iš pradžių buvo sunku „pakelti“ aplinkinius, bet numojau į juos ranka. :DD kai atsisakiau mėsos, supratau, kokio siauro akiračiu visi žvelgia. Todėl kai koks nesusipratėlis paklausia: „O TAI KĄ TU VALGAI? :O“, atsakau: „viską! Išskyrus mėsą.“ :DD
Tai va, gyvenu taip šviežiai ir lengvai jau pustrečių metų (: o tu kiek laiko, jei nepaslaptis?

Brigita, dėl valios gal visiems skirtingai, bet man tai jos nereikia. Pačioje pradžioje tiesiog buvo sunku atsirinkti ir suprasti, ka valgyti, o ko ne, bet kai susigyveni su tuo reikalu, tai net galvos po to sukti nereikia :P
Atgal į viršų Go down
Pė'—
Ezopas
Ezopas
Pė'—


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2012-08-04
Amžius : 28
Tikras vardas : Tėvų duotas ir užtušuotas

Pė'— Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pė'—   Pė'— EmptyPir. 08 06, 2012 7:06 pm

K. — čia tai geras! Aš sakau lyyyygiai tą patį: "Viską! Išskyrus mėsą!". Gal čia koks vegetarų šūkis?:) O šiaip pradėjau mažiau komentuoti savo valgymo ypatumus ir tiesiog nutyliu, kai kalba pakrypsta apie mano racioną. Be to, dažnai vengio ir žodžio "vegetaras", nes į jį kai kurie reguoja ypač skausmingai, tad dažnai tiesiog sakau: "Aš nevalgau mėsos". Ramiau reaguoja. :D
Ir, taip, ne vegetarų mąstymas virtuvėje gerokai siauresnis (žinoma, yra ir išimčių), nes jie visur gali matyti tik mėsą. Jei sumuštinis, tai mėsa, jei sriuba, tai su mėsa, jei makaronai, tai su mėsa, jei salotos, tai su MĖSA. Kartais net juokinga. :)
O dabar jau metus esu vegetarė, tad turiu tokių slaptų (nors visai ne:D) receptėlių, su kuriais išgyvenu ir Lietuvoje.
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Pė'— Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pė'—   Pė'— EmptySk. 09 09, 2012 2:07 pm

Pė'— rašo:
K. — čia tai geras! Aš sakau lyyyygiai tą patį: "Viską! Išskyrus mėsą!". Gal čia koks vegetarų šūkis?:) O šiaip pradėjau mažiau komentuoti savo valgymo ypatumus ir tiesiog nutyliu, kai kalba pakrypsta apie mano racioną. Be to, dažnai vengio ir žodžio "vegetaras", nes į jį kai kurie reguoja ypač skausmingai, tad dažnai tiesiog sakau: "Aš nevalgau mėsos". Ramiau reaguoja. :D
Ir, taip, ne vegetarų mąstymas virtuvėje gerokai siauresnis (žinoma, yra ir išimčių), nes jie visur gali matyti tik mėsą. Jei sumuštinis, tai mėsa, jei sriuba, tai su mėsa, jei makaronai, tai su mėsa, jei salotos, tai su MĖSA. Kartais net juokinga. :)
O dabar jau metus esu vegetarė, tad turiu tokių slaptų (nors visai ne:D) receptėlių, su kuriais išgyvenu ir Lietuvoje.

Sorry, kad skaitau svetimus pokalbius, bet visgi čia vieša erdvė tai turbūt atleidžiama meow
Tik labai knietėjo pasisakyti, kad čia tikrai vegetarų šūkis, tenka kartoti visose šalyse. Sunku būt vegetarų Lietuvoje? Ach, ne ką lengviau ir Vokietijoje (išskyrus tai, kad McDonalde yra Veggie Burger giggle ). Ir net toj pačioj USA, nors visada maniau, kad ten tai visiškai įprasta. Conclusion - žmonės yra vegetarofobai.
P.S. Sveika atvykus!
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
Sponsored content





Pė'— Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pė'—   Pė'— Empty

Atgal į viršų Go down
 
Pė'—
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: