Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Dažniausiai bijau korėtų objektų.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Gee
Ezopas
Ezopas
Gee


Pranešimų skaičius : 19
Prisijungė : 2010-12-14

Dažniausiai bijau korėtų objektų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dažniausiai bijau korėtų objektų.   Dažniausiai bijau korėtų objektų. EmptySk. 06 24, 2012 9:59 pm

Sveiki!

Aprašymų rašyt nemoku, todėl dažniausiai būna taip, jog prirašau nesąmonių kurių niekas neskaito. Arba tiesiog būna per daug ir pavargsti skaityti. TL;DR happens.

Vadinti galit mane ir Dante ir Andante; šiam forume kažkodėl pasivadinau Gee. Kažkodėl. Nežinau kodėl. Patiko. Galbūt. Draugės slapyvardis ant „Skype“. Ir dainos pavadinimas. Taip vat.

Kas daugiau? Nežinau ko noriu iš gyvenimo, ir stresuoju apie egzaminus. Nors tiesą sakant dabar lyg ir nieko nebijau, mat jau viskas parašyta ir kažin ar pakeisi. Kitais metais pasistengsiu labiau (gal). Tikiuosi gerų pažymių, kaip ir visi. Anglų kalboje man sekasi geriau nei lietuvių kalboje, tad tikiuosi jog per daug klaidų nepadarau. Taisykit ir priminkit taisykles kai skyrybos ženklus ne ten naudosiu. Ar nosines raides ne ten užkabinsiu.

„Pain is inevitable. Suffering is optional.“ Tikriausiai mano mėgstamiausia citata, bent jau dabar. Murakamio knygoj („What I Talk About When I Talk About Running“) perskaityta. Knyga jo autiobiografinė ir žinoma apie bėgiojimą. Pati nesu didelė sportininkė, mat vos pakrutu. Sunku man su sportais; bjaurus pažymys išeina. Kad ir kaip – vienas iš mano tikslų yra sustiprinti savo išvermę ir šiaip sustiprėti iki tokio lygio, jog galėčiau nubėgti pusmaratonį (ar kaip jis ten vadinasi lietuviškai).

Gan pasinešusi esu ant Azijos šalių; ypatingai traukia mane Pietų Korėja. Apskritai norėčiau visą Aziją ir dar daugiau pamatyti. Noriu keliauti. Greičiausiai dėl to, jog, tiesą pasakius, nesu keliavus niekur. Bijočiau keliaut viena (kalbos barjeras, ir šiaip bijau aš žmonių), todėl reiktų draugų keliaujant. Bet draugų neturiu – tik kelis internetinius – todėl teks pratintis pačiai viską daryt. Baisiai nesavarankiška dėl to esu.

Ką daugiau pasakyti? Manau užteks ir šių pastraipų kurias parašiau. Jeigu klausimų yra – klauskit. Atsakysiu, ar bent jau pabandysiu.
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Dažniausiai bijau korėtų objektų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dažniausiai bijau korėtų objektų.   Dažniausiai bijau korėtų objektų. EmptyPir. 06 25, 2012 10:55 am

Labas, nu tai pradžia banali, kiek metukų, kiek rankų turi?
Atgal į viršų Go down
Gee
Ezopas
Ezopas
Gee


Pranešimų skaičius : 19
Prisijungė : 2010-12-14

Dažniausiai bijau korėtų objektų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dažniausiai bijau korėtų objektų.   Dažniausiai bijau korėtų objektų. EmptyAntr. 06 26, 2012 6:51 pm

Metų šešiolika vos. Rankas tik dvi turiu, bet užtenka. (◕‿◕✿)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dažniausiai bijau korėtų objektų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dažniausiai bijau korėtų objektų.   Dažniausiai bijau korėtų objektų. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Dažniausiai bijau korėtų objektų.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: