Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Rytoj bus geriau

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Viskozė
Ezopas
Ezopas
Viskozė


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2010-07-28
Miestas : Kaunas
Tikras vardas : Emilija

Rytoj bus geriau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rytoj bus geriau   Rytoj bus geriau EmptySk. 08 01, 2010 6:30 am

Nežinau ar šiandien ta diena. Diena dar vienam aprašymui.
Kai pagalvoji nebuvo tų aprašymų tiek ir daug, gal kokie šeši, tačiau kiekvieną vis kurdavau naują. Ir kiekvienu likdavau nepatenkinta. Matyt, kitaip negaliu:)
Nė vienas mano aprašymas neprasidėjo tradicine fraze 'labas, mano vardas toks ir toks, aš toks ir toks kurmis, gyvenu tokioj ir tokioj pekloj ir pan.', prieš tai bent įžangėlė būdavo. Bet vis vien nejaučiu noro ja naudotis. Tiek to, pabandysiu bent nenusišnekėti per daug, gal pradžiai tiek užteks:)

Galiu valandų valandas šnekėti apie nieką. na gal per daug giriuosi, bet taip gaunasi savaime. Vat šiandien/vakar ir visą mįslingąjį tarpą tarp to ir to jaučiu norą šnekėti ir šnekėti, o, tiksliau, rašyti ir rašyti be perstojo:) Jaučiu norą dėlioti po krūvą daugtaškių kurių šiaip, blaiviai mąstydama (vadinasi labai retai) negaliu pakęsti...

Negaliu susikaupti, o taip noriu lietis. Viešai. Muahahaha

UŽSIČIAUPIU IR SUSIKAUPIU


Sveiki visi, kam dar nenusibodo manęs klausytis. Esu nesveika. Beprotė feministė:)

Ir ką čia bepridursi...

_____________________________



Prisiminiau, kad norėjau ką nors parašyti apie mano rašymą. Sutinku, keistai skamba, bet.
Tai va, kai kurie rašydami galvoja apie tai ką rašo (na ko gera beveik visi;DD), kai kurie apie žmones kurie skaitys tai ką jie parašė. Aš rašydama stengiuosi negalvoti apie nieką, tad dažniausiai mano rašliavos išplaukusios iš pačios manęs (tiksliau paaiškint nė nebandysiu) pašalinio žmogaus nepasiekia. Priežastis aiški: perskaitęs mano paistalus pašalietis gautų rimtą įrodymą, jog mane reikia skubiai evakuoti į artimiausią pamišėlių prieglaudą...
Kartais man pavyksta savo nesąmones sudėlioti į vietas ir paversti daugiau mažiau suprantamu tekstu. Bet tik kartais:) Ko gera, veltui čia užsiregistravau.


Paskutinį kartą redagavo Viskozė, Sk. 08 01, 2010 2:07 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Viskozė
Ezopas
Ezopas
Viskozė


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2010-07-28
Miestas : Kaunas
Tikras vardas : Emilija

Rytoj bus geriau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytoj bus geriau   Rytoj bus geriau EmptySk. 08 01, 2010 6:55 am

Aš gal visiškai durna, bet nerandu kur ištrinti. Kažkaip, arba būdavo toks susitraukęs kryželiukas dešiniam viršutiniam kampe, arba funkcija apačioj, bet kažkaip nei to nei to nematau, tad gal...


Paskutinį kartą redagavo Viskozė, Sk. 08 01, 2010 2:09 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Rytoj bus geriau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytoj bus geriau   Rytoj bus geriau EmptySk. 08 01, 2010 12:00 pm

Sveikutė:) Jėtau, Viskoze;D pati sakei, kad rašydama negalvoji apie NIEKĄ. Jei negalvoji apie skaitytojus, tai ir negalvok kokius jausmus ar mintis jiems sukelsi... svarbiausia procesas, o ne rezultatas.
Žodžiu, kūrybos niekas negali apibrėžti. Už ją tavęs nepavadins beprote, nes visi menininkai kažkuo yra nesveiki.:) O tuo labiau šiame forume, niekas nepaiso standartų.
Ir aš tikiuosi gauti kuo daugiau tavo rašliavų, nes esi įdomus žmogus ir rašai taip pat ĮDOMIAI.;D nejau nežinojai, šiais laikais orginalumas yra didžiausia vertybė.:)

P.S. Kaip administratorė turiu pridurti, kad paeditintum savo pirmąjį postą ir ištrintum antrąjį;D
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
Viskozė
Ezopas
Ezopas
Viskozė


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2010-07-28
Miestas : Kaunas
Tikras vardas : Emilija

Rytoj bus geriau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytoj bus geriau   Rytoj bus geriau EmptySk. 08 01, 2010 2:23 pm

Sveika,
malonu, kad kažkas apsireiškė.
Pirma, mane jau vadina beprote:) Naa, žinoma, nepiktai, ar nelabai rimtai, bet vadina. O tai jau kažką reiškia.
Antra, kaip jau sakiau, nežinau ar man verta čia būti.
Kol kas aš pasiskaitysiu kitų keliamus tekstus, o pati liksiu nuošalyje. Jei nieko prieš... (???)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rytoj bus geriau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytoj bus geriau   Rytoj bus geriau Empty

Atgal į viršų Go down
 
Rytoj bus geriau
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Geriau
»  Susipažinkim geriau.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Bendradarbiavimas :: Nebesilankančių meriečių aprašymai-
Pereiti į: