Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Veikėjų vizijos.

Go down 
+2
wanderlust
Skraidantis Delfinas
6 posters
AutoriusPranešimas
Skraidantis Delfinas
Ezopas
Ezopas
Skraidantis Delfinas


Pranešimų skaičius : 38
Prisijungė : 2012-04-18
Tikras vardas : Augustina-Marija.

Veikėjų vizijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Veikėjų vizijos.   Veikėjų vizijos. EmptyTr. 05 02, 2012 6:18 pm

Vis daugiau ir daugiau rašliava užsiimančių žmonių į savo blog'us prie istorijos prideda dar ir veikėjų nuotraukas (kažkokių aktorių,dainininkų ir t.t.),kad maždaug galėtum įsivaizduoti,kaip tas veikėjas atrodo.
Kaip jums šitai? Kaip vertinate? O gal ir patys taip darote? :)
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Veikėjų vizijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų vizijos.   Veikėjų vizijos. EmptyTr. 05 02, 2012 7:52 pm

Pati to nedarau ir nelabai mėgstu, kai taip daroma, nes veikėjus mėgstu įsivaizduoti pati, juos sutapatinti su man pažįstamais žmonėmis, nes tuomet taip geriau "susijungiama" su istorija ir jos mintimi, veikėjų būsenomis, gyvenimu.
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Veikėjų vizijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų vizijos.   Veikėjų vizijos. EmptyPen. 05 04, 2012 10:05 pm

Nei darau, nei žinau tokių žmogų, kurie taip daro.
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Veikėjų vizijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų vizijos.   Veikėjų vizijos. EmptyKv. 05 10, 2012 8:09 pm

Mano veikėjai man tarytum gyvi asmenys, nes jie gyvena gyvenimą mano mintyse. Kiekvienas mano istorijos veikėjas turi dalelę manęs ir yra man artimas. Rašydama istoriją viską įsivaizduoju lyg žiūrėdama filmą. Kartais net per daug įsijaučiu ir pati susitapatinu su savo herojais, matyt vis dar jaučiasi teatro padaryta įtaka. Kartais tai net sukelia sunkumų rašant, nes istorijas įsivaizduoju, kaip filmus ar serialus, o ne rašytinę kūrybą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Veikėjų vizijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų vizijos.   Veikėjų vizijos. EmptyTr. 10 24, 2012 2:29 pm

Mano veikėjai - ne įžymybės


Paskutinį kartą redagavo ?, Sk. 06 09, 2013 2:13 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Veikėjų vizijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų vizijos.   Veikėjų vizijos. EmptyPen. 10 26, 2012 7:22 pm

Aš įsivaizduoju savo veikėjus. Vieną kartą net susapnavau savo knygos viršelį. Ji buvo tokia violetiniai žalia, apačioj tokia mergaitė raudonais išsidraikiusiais plaukais, o aukščiau ant uolos riaumojantis liūtas. Virš jo didelės raidės - "Raudonasis Liūtas".
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Veikėjų vizijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų vizijos.   Veikėjų vizijos. EmptyPen. 10 26, 2012 7:42 pm

Visada įsivaizduoju savo veikėjus, dažniausiai net juos sumąstau pagal pažįstamus ar kelių pažįstamų savybes.. Kažkada buvau susapnavusi veikėjus, siužetą, bet nebeužsirašiau :/
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Veikėjų vizijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų vizijos.   Veikėjų vizijos. EmptyPen. 10 26, 2012 7:47 pm

Gaila, būtų įdomu sužinoti ką sapnuoja Gabija. 'DDD
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Veikėjų vizijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų vizijos.   Veikėjų vizijos. EmptyPen. 10 26, 2012 8:04 pm

Tau geriau nežinot ;DDDD
Ne, šiaip juokauju. Bet labai laukiu tavo sapno aprašymo :))
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Veikėjų vizijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų vizijos.   Veikėjų vizijos. EmptySk. 10 28, 2012 12:18 am

Tau geriau nelaukt... 'DDD Greitai įkelsiu [gal], nes jau tik pabaiga reik sugalvot. Ir reikėjo mane pažadint įdomiausioj vietoj... Jau ir taip ten pusę prifantazavau... 'DD
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Veikėjų vizijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų vizijos.   Veikėjų vizijos. EmptyTr. 07 02, 2014 6:25 pm

Esu mačiusi, kai žmonės savo tinklaraščiuose prideda net po keletą nuotraukų, kurios atima visą tą skaitymo-įsivaizdavimo malonumą. Dažnai pastebiu iš keliamų nuotraukų, kad ir patys personažai tikriausiai arti tobulybės, visi gražučiai, beveik be trūkumų. Mane, jei atvirai, tai iškart atbaido nuo tolesnio gilinimosi į istoriją, po kiek laiko pastebiu, kad net ir tekste veikėjai aprašomi be silpnų savybių. Kažkaip norisi pamatyti personažą iš visų pusių - tiek stipriųjų, tiek silpnųjų, net ir knygose visiškai nuostabių negali būti. Aišku, mano nusivylimas šiuo moderniu rašymo būdu negalioja visoms skaitytoms istorijoms, tačiau dauguma jų, deja, tačiau būtent yra jaunų paauglių įsivaizduojamo pasaulio aprašymai (su meksikietiškomis dramomis bei visuomet laimingomis pabaigomis), tad tikriausiai nėra ko ir tikėtis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Veikėjų vizijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų vizijos.   Veikėjų vizijos. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Veikėjų vizijos.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Pagrindinių veikėjų tikslai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Kūrybos dirbtuvės :: Personažų vystymas-
Pereiti į: