Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mistika

Go down 
+8
spirit
endi
Dovilė.@
WaWa
konstanta
Plieninė magnolija
wanderlust
fake magic
12 posters
AutoriusPranešimas
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mistika   Mistika EmptyŠt. 07 31, 2010 7:58 pm

Pakalbėkim apie vaiduoklius ir dvasias. Tikite jais? Gal kada bandėte kviestis dvasias? O gal jums buvo nutikę kas nors, ko logiškai neįmanoma paaiškinti? Pasidalinkit.:)
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyŠt. 07 31, 2010 8:11 pm

Iki kol man sukako ketveri, gyvenome toje gatvėje, kur buvo sušaudytų žydų kapinės. Tai aš atsimenu, kaip palubėj kartais matydavau nespalvotą juodaplaukės moters galvą. Mane tai baugindavo. Negalėjau miegoti viena, visuomet pas tėvus įsiropšdavau. Girdėdavau ir žingsnius laiptais. O mama pasakojo, jog viena naktį prabunda ir mato, kaip aplink mano lopšį skraido keistos šviesos. Nuo kelio jos atsispindėti negalėjo, nes lopšys stovėjo ne toj pusėj, o gatvėj buvo tamsu. Tai išsigando ji. Būdavo tokių nutikimų, jog naktimis atsikeldavau klykdama ir rodydavau pirštu į kažką, bet tėvai nematydavo į ką.

Dabar tokių, kaip ir dvasių nematau. Tik kartais, rodos, jaučiu, jog kažkas šalia yra, kažkas stebi. O kažkada sėdėjau namie viena. Mano kambarys antram aukšte. Lipau laiptais žemyn, kai įsijungė televizorius netikėtai. Automatinio įjungimo nebuvo, tikrai.

Kad ir ką dabar jausčiau, jaučiu, jog tai gerosios dvasios. Prieš pora metų mirusios močiutės, galbūt vaikino. Todėl neimu į galvą. O dvasiom tikiu.

Dar jeigu papasakot, tai draugės sesers vaikino senam name vaidendavosi nuolat. Draugai iš jo šaipydavosi, sako, jog meluoja, prisigalvoja, o štai jis sumąstė juos pasikviesti nakvoti. Tai vidury nakties visi susimatojo ir išlėkė namo išsigandę, nes iš pradžių pradėjo tik langinės braškėti, o vėliau ir spintelės durys darinėtis. Jis tai sakė miega ir atsibudęs pamatė, kaip kažkas prie jo ant lovos irgi guli. Arba išgirdo verksmą mažos mergaitės kažkur verandoj, pagalvojo, kad ten jo pusseserė, bet įėjęs nieko nerado. ((:

O draugė irgi gyvena be galo senam name, kur kažkada buvęs dvaro prižiūrėtojo namas, tai sakė prabunda naktį, nes kažkas per jos gitaros stygas švelniai braukia. ((:

Tai vat tokie mano pasakojimai.
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyTr. 08 11, 2010 11:37 pm

Dabar tai man atrodo žiauriai juokinga prisiminus, kai būdama 8metų su draugėmis kvietėmės pikų damą ir padegėme užuolaidą :DDDDDDDD
Kadangi tikiu karmos dėsniu, vaiduokliais ir jų juodais darbeliais netikiu. Man priimtinesnis yra Budizmo požiūris į tai, nes ši religija teigia, jog tai tėra neigiamai įjėgintos vietos, o ne likusios žmonių dvasios. Pati niekada su tuo nesusidūriau, galbūt tai ir išugdė tokį mano požiūrį (((:
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyŠt. 10 09, 2010 11:03 pm

Aš save laikau per daug racionale asmenybe, kad tikėčiau sveiku protu ar mokslu, nepaaiškinamais reiškiniais, bet negaliu teigti, kad tokių dalykų nėra. Tiesiog netikėsiu, kol nepamatysiu savo akims, nepatirsiu savo kailiu.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyAntr. 10 19, 2010 9:00 pm

O man kažkas keisto nutiko.

Vakar grįžus buvau pas tėvus į namus. Vakaras, jau gal devynios kokios, tamsu. Jie išvažiavo draugus išleist į kelionę. Likau viena. Nusileidau žemyn, kad nueiti į tualetą, o prie pat tualeto yra tėvų miegamojo durys. Žiūriu, kad atidarytos. Aš mėgstu jas uždaryt. Uždariau. Nueinu į tualetą ir vėliau išeinu. Ir ką gi jūs pamanysit? Jos ir vėl buvo atidarytos.

;O
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyAntr. 10 19, 2010 9:26 pm

tind rašo:
O man kažkas keisto nutiko.

Vakar grįžus buvau pas tėvus į namus. Vakaras, jau gal devynios kokios, tamsu. Jie išvažiavo draugus išleist į kelionę. Likau viena. Nusileidau žemyn, kad nueiti į tualetą, o prie pat tualeto yra tėvų miegamojo durys. Žiūriu, kad atidarytos. Aš mėgstu jas uždaryt. Uždariau. Nueinu į tualetą ir vėliau išeinu. Ir ką gi jūs pamanysit? Jos ir vėl buvo atidarytos.

;O

Aš išprotėjus būčiau ;D O jeigu rimtai, tai tikrai pirma mintis bildukinė dvasia, o paskui imčiau galvoti, kad skersvėjis, neuždarytos pilnai ir pnš ;D
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyAntr. 10 19, 2010 9:46 pm

Aš linkus manyti, kad tai geroji dvasia. Liudvigas : DDD Nah. But still. Geroji dvasia kokia arba, logiškai pagalvojus ir pamislijus, koks nors skervėjukas, kuris susidarė man uždarius tualeto duris ir matematiškai apskaičiavus, chemiškai ir fiziškai pasvėrus.. Žodž. ;D
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
Herodotas
Herodotas
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 54
Prisijungė : 2010-09-22

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyTr. 10 20, 2010 4:51 pm

Netikiu vaiduokliais bet tikiu dvasiom tikiuosi tai ne tas pats nes tada nusišnekėjau :D Šiaip tikiu ir nepamačiusi nes pamatyti nenoriu. Tokių dalykų be galo bijau. Bijau net kapinių ir labai nervuoja kai tėva važiuoja vakare žvakučių pažiūrėt man irgi tenka važiuoti nes namie vienai dar baisiau. Niekada neprisidėčiau prie dvasių kvietimo ar su draugais pasivaikščiot kokiose kapinėse ar senam apleistam pastate.. Žodžiu žiauriai bijau ir nemėgstu tokių dalykų tad tikiuosi kad neteks su jais susidurti.
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyTr. 10 20, 2010 5:36 pm

aš nesusidūriau su tokiais dalykais. ir kol pati nepatyriau, netikiu. :)
šiaip kapinės naktį manęs netraukia, bet nuo ryto iki vakaro galėčiau sėdėti prie sesers kapelio, ir šnekėti su ja, nes tikiu, kad ji mane girdi. :)
o šiaip nežinau, vaiduoklių nemačiau ;D
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyTr. 10 20, 2010 7:07 pm

O man patinka per Vėlines sutemus pasivaikščiot kapinėse, taip gražu kai dega tiek daug žvakių... Niekada nebijojau tokių dalykų, atvirkščiai net mėgstu tokius siaubo šiurpuliukus keliančius dalykus. Šiandien net su vienu draugu buvau buvusiame KGB beprotnamyje, kur buvo slapta kankinami politiniai kaliniai. Aišku atmosfera tikrai ne pati maloniausia, tačiau nuo mažumės mėgau tokias vietas ir ji man labiau sužadino smalsumą, o ne baimę. Vasarą dažnai su sese eidavom pasivaikščioti į apleistas statybvietes prie namų.
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyTr. 10 20, 2010 7:10 pm

aš tai nelabai mėgstu tokius dalykus ;D
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyTr. 10 20, 2010 7:42 pm

Aš su drauge irgi dažnai naktimis eidavau į kapines pasivaikščiot. Kadangi kapinės toj pačioj gatvėj, kur gyvenu. O per Vėlines visuomet pro langą matydavau, kaip šviečia tolumoje jos. Toks gražus vaizdas!
Atgal į viršų Go down
spirit
Ezopas
Ezopas
spirit


Pranešimų skaičius : 44
Prisijungė : 2010-10-18
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Tikras vardas : Sandra

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyTr. 10 20, 2010 7:49 pm

Mes su mama visada vakare, jau sutemus, į kapines per Vėlines einam. Labai gražu mums, pasivaikščiot tokioj magiškoj vietoj, pažiūrėti į tas žvakeles ir šiaip tada tokia rimtis vidinė atsiranda, norisi susimąstyti apie mirusius senelius, kad būtų, jei jie būtų gyvi ir t.t. Visokių melancholijų ir ilgesių ateina. Kadangi esu šiek tiek silpnų nervų tai siaubo filmų nežiūriu, bet kad KAŽKAS yra tikiu.
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyTr. 10 20, 2010 7:50 pm

Joo tikrai labai gražus vaizdas kapinėse per Vėlines, sakyčiau toks net raminantis. Iš viso kapinėse mane užplūsta tokia keista ramybė. Tiesiog per šiuos metus dėl tiek daug netekčių kapinės visiškai nebe sukelia jokių specifinių jausmų.
Atgal į viršų Go down
Karštas šokoladas
W. Šekspyras
W. Šekspyras
Karštas šokoladas


Pranešimų skaičius : 183
Prisijungė : 2011-01-05
Miestas : Kaunas

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptySk. 01 09, 2011 11:05 am

Dvasiomis tikiu. Su magija esu netgi labai susijusi. Mano prosenelė , mano močiutė ir mano mama beproto susijusios su magija.
Kodėl tikiu dvasiomis? Name kuriame gyvenu, buvo pakartas žmogus. Prisimenu vieną naktį atsibudusi mačiau stovintį žmogų ir žiūrintį tiesiai į manę... nesakau jog neišsigandau, bet kažkodėl nebėgau slėptis po anklode, ir pas tėvus į lovą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyTr. 02 16, 2011 6:10 pm

As tikiu dvasiomis. Pritariu jum labai per velines grazu kapinese. Beto gyvenu salia kapiniu..... Tai karocia kai maza buvau bijojau net i lauka iseiti, bet dabar jau nebe. Ir galiu pasakyt esu su dvasiom susidurus......
Atgal į viršų Go down
Obscene
Herodotas
Herodotas
Obscene


Pranešimų skaičius : 76
Prisijungė : 2011-04-01

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyPen. 04 01, 2011 10:59 pm

Hm, nevadinu aš to dvasiomis ar vaiduokliais. Vadinu energija. Tai galima sakyti, kad tikiu.
Atgal į viršų Go down
rašanti.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
rašanti.


Pranešimų skaičius : 226
Prisijungė : 2011-06-03
Amžius : 29
Miestas : in your dreams.
Tikras vardas : Šarlotė ^^

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyPir. 06 06, 2011 3:36 pm

tikiu. ((:
Atgal į viršų Go down
Tania
Dantė
Dantė
Tania


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-04-26
Amžius : 30

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyAntr. 06 14, 2011 6:10 pm

Ka as zinau, jojo bendrauju su Albertuku Ensteinu linksmas prikolnas toksxDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mistika
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: