Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Antrosios pusės

Go down 
+21
naktibalda
Lapė.
Šokanti Geiša
BATWOMAN
mintyse
K.
WaWa
konstanta
Plieninė magnolija
Niūnė
liga
Karštas šokoladas
Tania
rašanti.
Lemon.*
Piktas Pūkis ~
Sausainis!
Liv
wanderlust
GiraffeLove
fake magic
25 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyŠt. 07 31, 2010 7:53 pm

Turit antrąsias puses? Ką manote apie rimtus santykius?
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
GiraffeLove
Ezopas
Ezopas
GiraffeLove


Pranešimų skaičius : 30
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 28
Tikras vardas : Aistė

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyŠt. 07 31, 2010 8:05 pm

Aš turiu vaikiną, kuris mane labai myli, tik to dar nežino.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyŠt. 07 31, 2010 8:17 pm

Šiuo metu neturiu, nes kol kas dar neradau žmogus, kuris mane taip sužavėtų, kaip tas pirmasis vaikinas. Tikiuosi, kad visą gyvenimą taip nebus. : D Nors gal aš per daug lyginu, per daug apie tai mąstau, nes tų, kurie „kabino“ buvo, tačiau juos atstūmiau.

Apie rimtus santykius esu tokios nuomonės, jog nesvarbu, kiek tau metų, jie ateis su laiku. Vieni būna pasiruošę vienų metų, kiti kitų. Svarbiausia apskritai būt pasiruošusiems. Mažoms mergaitėms atrodo, kad vaikinas bus, kaip meškiukas, kuris sugers visas jų baimes, nelaimes ir paguos, kai to reikės. Kad bus užuoveja ir pan. Tačiau vaikinas yra žmogus ir susiedama savo gyvenimą su jo, tu automatiškai prisiimi ne tik savo esamas, bet ir jo turimas bėdas. Tu apskritai prisiimi pusę jo gyvenimo. Todėl laikas, kada pradėti rimtus santykius, visiems skirtingas, nes kiekvienas tai supranta skirtingu metu. Gaila, kad daugumoje paaugliams skirtų knygų santykiai pavaizduoti tobulai ir iškreiptai, kaip to nėra. Tai visai nemoko paauglių, kas jų laukia. Bet yra kaip yra. ((:
Atgal į viršų Go down
Liv
Ezopas
Ezopas
Liv


Pranešimų skaičius : 18
Prisijungė : 2010-08-05

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyKv. 08 05, 2010 7:47 pm

Šiuo metu neturiu.
Atgal į viršų Go down
Sausainis!
Herodotas
Herodotas
Sausainis!


Pranešimų skaičius : 56
Prisijungė : 2010-09-12
Amžius : 27

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPir. 09 13, 2010 8:49 pm

Turėjau seniau. Bet supratau, kad gal ne man lemta patirt tą tikrąją meilę.
bet fak ką čia nusišneku. Kokia tikra meilė gali būt 14..
Atgal į viršų Go down
Piktas Pūkis ~
Jane Austen
Jane Austen
Piktas Pūkis ~


Pranešimų skaičius : 312
Prisijungė : 2010-08-31
Amžius : 30
Miestas : Marijos Žemės Sostinė
Tikras vardas : Mily

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPir. 09 13, 2010 9:11 pm

MM.. na lyg ir turiu ;DD
bet good, aš rimta paranoikė ;D negaliu išbūt nei dienos su juo nesusirašiusi, nes tada galvoju, gal jį kokia mašina nutrenkė ar ką xD

Kodėl aš manau, kad tai rimti jausmai, o ne šiaip simpatija.. na, vien kai jis paima mane už rankos man nugara nueina malonūs šiurpuliukai :] apie visą kitą net nekalbu :]
Atgal į viršų Go down
http://hogas.huhohi.com/forum.htm
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyAntr. 09 14, 2010 9:06 am

Taip, turiu :D .Spėju visi sutartinai sakysit Per anksti. Bet kaip žinot, jaunimas šiais laikais per greitai auga :DD
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyAntr. 09 14, 2010 10:44 am

Gal fiziškai ir auga per greitai, bet tik ne psichologiškai. Psichika vis tiek jaučiasi vaiko. ((: Tik aš nieko blogo nesakau. Gali turėti vaikinus bet kas. Kad ir penkių metų mergaitė. Tik, realiai, tai dar nebus tas tikras vaikinas. Kada nors suprasit kodėl. ((:
Atgal į viršų Go down
Lemon.*
Ezopas
Ezopas
Lemon.*


Pranešimų skaičius : 39
Prisijungė : 2011-03-11

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPen. 03 11, 2011 8:09 pm

Neturiu.
papraščiausiai pati sau sakau jog anksti.
Atgal į viršų Go down
rašanti.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
rašanti.


Pranešimų skaičius : 226
Prisijungė : 2011-06-03
Amžius : 29
Miestas : in your dreams.
Tikras vardas : Šarlotė ^^

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyŠt. 06 11, 2011 2:11 pm

turėjau. skaudus buvo išsiskyrimas. daugiau nebenoriu turėti jokio vaikino. ;(

Atgal į viršų Go down
Tania
Dantė
Dantė
Tania


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-04-26
Amžius : 30

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyAntr. 06 14, 2011 6:03 pm

rašanti. rašo:
turėjau. skaudus buvo išsiskyrimas. daugiau nebenoriu turėti jokio vaikino. ;(

Man taip pat buvo ir ne karta;/
Atgal į viršų Go down
Karštas šokoladas
W. Šekspyras
W. Šekspyras
Karštas šokoladas


Pranešimų skaičius : 183
Prisijungė : 2011-01-05
Miestas : Kaunas

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPen. 06 17, 2011 5:13 pm

Man nereikia vaikino. Kam jie? Ateis laikas ir turėsiu. O dabar manau jog būtų per anksti..
Atgal į viršų Go down
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPen. 06 17, 2011 10:50 pm

Antrąją pusę turiu nuo pat gimimo, kadangi niekas kažkaip manęs nepjaustė ir nedalino į gabalus. O jei rimtai tai vaikino neturėjau niekuomet ir mano planuose (kaip absurdiškai tai skamba :D) jo paieškų nėra. Mano vienintelė problema yra ta, kad į vaikinus žiūriu kaip į draugus. Aišku, kai man tik greit penkiolika sueis, tai dar normalu tai. Bet čia problema tiems draugams, nes jei aš nežiūriu į juos rimtai tai dar nereišia, kad ir jie į mane rimtai nežiūri.:D Buvo prieš kažkiek laiko tokia nesąmonė. Su vienu vaikinu nuo vaikystės geri draugai buvom, ir šiaip žiauriai fainas jis. Ne tiek gražus, kiek humoro jausmą superinį turi, tai susitikus stovykloje verkdavau iš juoko nuolat.:D Bet va vieną dieną pats prisipažino, kad patinku jam, et, taip nesmagu buvo.;/ Dabar vis dar bendraujam, bet niekada prie šitos temos negrįžom ir aš labai tikiuosi, kad jis įsižiūrėjo ką nors kita.:D
Vienžo, be vaikino klasėj jaučiausi balta varna, bet dėl to tikrai nekompleksavau.:D Tiesiog mane kitos klasiokės truputį glumino ir juokino. Ką jos su savo vaikinais daro aštuntoj klasėj? Susirašinėja? Į kiną eina? Veidaknygėj nusistačiusios "susituokę" ar kitokią nesąmonę? Na truputį juokinga, nes draugystę aš įsivaizduoju visiškai kitaip, visiškai.((:
Atgal į viršų Go down
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPir. 06 20, 2011 8:49 am

Šiuo metu vaikino neturiu, dvejų su puse metų draugystė nutrūko ir... Taip būna. Buvau nusistačiusi, jog jokių draugysčių dabar, susikoncentruoti į mokslą, draugus ir pan., bet gyvenimas kaip visada pakiša koją, o gal tiksliau jauną karininką, kuris elgiasi su manim kaip iš senų filmų džentelmenas su dama. Ech.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPir. 06 20, 2011 10:50 am

Jauną karininką? Elgiasi kaip džentelmenas? frightened Hihi. Džiaugiuosi už tave. Aš nežinau, kas per žmogus esu, bet man taip miela stebėti žmones susižavėjusius arba įsimylėjusius.
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPir. 06 20, 2011 11:11 am

Pirmasis susižavėjimas mane aplankė 14. Tada internetas nebuvo taip paplitęs nebuvo fb ir viskas buvo kiek kitaip, bet po pusmečio viskas baigėsi tam susižavėjimui išvažiavus gyventi svetur. Po to apie tai mažiausiai sukau galvą, turėjau krūvą draugų ir man nerūpėjo jokie rimtesni santykiai. O trumpų mėnesį trunkančių pasitampymų iš viso neskaitau. Praėjusį rudenį buvo kažkas rimtesnio, tačiau baigėsi, nes man pačiai buvo per sunku. Gailiuosi tik to, kad labai tą žmogų įskaudinau. Šiuo metu vaikino neturiu, tačiau nesijaučiu vieniša. Esu pasinėrusi į savanorystę ir kitokius projektus ir laiko apie tai galvoti neturiu.
Iš viso man kiek juokingos atrodo 14mečių meilės, nustatinėjami statusai ir verksmai, jog neturi vaikino. Tokio amžiaus, manau, gyvenimu reikia džiaugtis, laiko galvoti apie vaikinus dar visas gyvenimas. O šiaip esu įsitikinusi, jog meilė ateina, kai jos visai nelauki, o tiesiog ieškoti vaikino, kurį galėtum įsimylėti yra beprasmiška ir kvaila. Manau tai turi tiesiog atsitikti.


Paskutinį kartą redagavo Plieninė_magnolija, Antr. 06 21, 2011 12:37 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPir. 06 20, 2011 11:58 am

ewigkeit rašo:
Jauną karininką? Elgiasi kaip džentelmenas? frightened Hihi. Džiaugiuosi už tave. Aš nežinau, kas per žmogus esu, bet man taip miela stebėti žmones susižavėjusius arba įsimylėjusius.

Na tiksliau sakant dabar jau antro laipsnio leitenantas ar kaip ten sakosi... Ir ne tik jaunas, o ir su idealiu kūnu. Ta prasme IDEALIU. hide Pradedu galvoti, kad pats angelas sargas už visas tas kančias tuos draugystės metus, pažeminimus ir t.t. man jį atsiuntė. Nes grynai atsirado kaip tik tuo momentu, kai buvęs draugas šlykščiai rišo viską. Kaip iš dangaus nukrito vaikinas, visom prasmėm idealus ir dar švelnus kaip meškinas, nors yra karininkas...
O juokingiausia, kad mūsų keliai jau kažkada buvo susikirtę, tik mes nei vienas nei kitas nepažinojom vienas kito, tik dabar atrišom, kad jau esam ne kartą matęsi, kol jis atliko Marijampolės dalinyje karininko praktiką ar kaip ten vadinasi. ;D


Brigita, aš irgi niekada netikėjau tom meilėm trylikos-keturiolikos metų. Nors ir turėjau vaikinuką, bet niekada nemaniau, jog būsiu su juo iki grabo lentos. Tiesiog... Tuo metu manau mergaičių požiūris į meilę kitoks, nei vyresnių merginų..
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPir. 06 20, 2011 12:54 pm

Tai griebk jį. GRIEBK. : D

Pritariu Brigitai ir aš. Nereikia nieko ieškoti, viskas ateina su laiku. Gali save priversti atseit 'mylėti' tą ar kitą žmogų, bet kada nors pasitaikys kelyje visai kitas žmogus ir suvoksi, kad jis galbūt nėra tobulas, galbūt turi daug ydų, galbūt nėra gražiausias pasaulyje vaikinas, tačiau jis bus tavo žmogus ir tu jį pamilsi dėl visai nesavanaudiškų paskatų, visai netikėtai. :)
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPir. 06 20, 2011 3:36 pm

Lina, kur tu radai po paraliais tą jauną karininką?;DDD Aš irgi tokio noriu. ;DDDD Bet jeigu rimtai, kiek jam metų man įdomu? ;>

Kas liečia mane, esu įsitikinusi, kad meilė į žmogaus gyvenimą ateina kartą gyvenime. Būna susižavėjimų ar simpatijų, bet meilė aplanko kartą ir jos negali paleisti bet jos nevalia ieškoti. Ir manau, kad tą tikrąją meilę reikia sukurti iš kiek paprastesnių jausmų, kuriuos vėliau sudedi į tą skambų žodį.

Kalbu aš apie tai tik filosofiškai. Ankščiau labai negalvojau apie vaikinus. Viena vienpusė simpatija jau privertė bėgti, kad galėčiau pamiršti. O dabar, kai atrodo galiu pradėti kažkokius santykius, bijau juos pradėti. Nes mes nelabai vienas kitam tinkam, o yra ir kitų aspektų, kurie vis kiša koją ir bijau dėl to sugriauti mūsų draugystę.


Paskutinį kartą redagavo konstanta, Tr. 06 29, 2011 7:02 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPir. 06 20, 2011 4:58 pm

Migle, tai jis jau mane griebė, aš nė nespėjau, jis jau iškart : viskas, tu būsi mano žmona, kai užaugsi. :DD

Juste, Tai va tame esmė, kad JIS mane susirado. ;D
Jam 23. Aišku, toks ne piemuo, bet kai niekada gyvenime nebendravau su jaunesniais nei 18, tuo labiau kai man pačiai beveik septyniolika... Nesijaučia to skirtumo. O ir jis labai pagarbus, už kiekvieną menkniekį atsiprašo iš karto, nes mano, jog įsižeidžiau. Toks ne ištižusiai, o kietai mandagus. tongue
Manau bijot yra natūralu, kažkiek. Bet jei smarkiai abejoju, reiškiasi kažkas ne taip, užkliuvo kažkas... Nepabandžius nesužinosi... O gal ir po visko liktumėt draugai. :)
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPir. 06 20, 2011 9:19 pm

Aš čia taip skaitau visų nuomones, "karininkai"... "23 metai"... O normalu, jeigu tave traukia (jeigu tik apsiverčia liežuvis šita dalyką pavadinti "traukimu") jaunesni...? ;P ;DDD
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPir. 06 20, 2011 9:21 pm

WaWa rašo:
Aš čia taip skaitau visų nuomones, "karininkai"... "23 metai"... O normalu, jeigu tave traukia (jeigu tik apsiverčia liežuvis šita dalyką pavadinti "traukimu") jaunesni...? ;P ;DDD

Man asmeniškai tai nieko tokio, daug tokių porų yra kai merginos vyresnės už vaikinus. ;))
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPir. 06 20, 2011 9:40 pm

Bet jei man 16, o patinka (nors vėlgi šis žodis čia netinka) 10-14? ;D
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPir. 06 20, 2011 9:54 pm

Na dabar tai juokingai skamba, kai pagalvoji apie tavo ir to dešimtmečio protą, tačiau kai žmonėms apie 23 jų mąstymas supanašėja. Pati tavo metų irgi turėjau tokią stovyklos simpatiją pora metų jaunesį vaikiną, dabar esame geri draugai. Taip pat turiu draugą, kuriam dabar 23metai, vos prieš porą mėnesiu jis vedė 31metų moterį, kartu su ja augina jau 3metį sūnų. Jie puikiai sutaria ir tas amžius jiems visiškai nekliudo ;)) Be to tik nepasakok, kad tau jau ir patinka koks dvylikametis ;DD
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės EmptyPir. 06 20, 2011 9:56 pm

Va va, aš tai ir pati kitiems pasakoju, bet kai kalbame apie dabartį...?
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Sponsored content





Antrosios pusės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės Empty

Atgal į viršų Go down
 
Antrosios pusės
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: