Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Grįžimas. visiškai atvirai.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Grįžimas. visiškai atvirai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Grįžimas. visiškai atvirai.   Grįžimas. visiškai atvirai. EmptyTr. 04 04, 2012 8:23 pm

2012, balandžio 4 d.

Kas atsitiktų, jeigu prisiminčiau, ką kalbėjo tėvai ir kiti aplinkiniai, kai dar buvau nė negimus, mamos pilve? O gal giliai pasąmonėje išliko devyniasdešimt septintųjų metų tėvų barniai, ir būtent tai nulėmė mano diagnozę? Pagaunu save su klausimu mintyse, kodėl aš apie tai galvoju. Turbūt todėl, kad kitos aiškios priežasties mano depresijai nėra.
Galima spėti, ir bet koks mane pažįstantis žmogus pasakytų, kad tai prasidėjo, kai mirė Jurgita. Sutinku su šiuo teiginiu tik todėl, kad būtų ramu, kad taika ir ramybė užlietų mano ir mano gimdytojų galvas. Pati tai pasakau gydytojams, nes atrodo beviltiška kapstytis kažkur giliau. Sutinku, buvo skaudu. Niekada neištrinsiu iš atminties 2011-ųjų sausio 15-osios. Tačiau tai nėra pagrindinė priežastis mano depresijai. Draugės žūtis mane sudraskė milijoną tūkstančių agonijos apimtų jausmų ląstelių. Dar kvėpuojantį paskutinį mano kūne besidraskantį organizmą apėmė kruvinas keršto troškimas. „Gyventi, ar mirti?“ – kankino save, mano sielos padarėlis. Tačiau jis buvo MANO, todėl po kelių mėnesių kankynės pasidavė mirčiai. Tada atsinaujino ląstelės. Įkvėpiau naujo oro, pripildyto gaivaus, nors kartu sukrėsto susitaikymo jausmo. Viskas buvo vėl gerai.
Taigi, kodėl susirgau? Ar dėl to kalti mano tėvai? Nejaugi tai nulėmė geriantis tėtis, bei sumišusi ir nervinga mama? Manau, tai turėjo įtakos. Visi tie barniai, į kuriuos nuolatos įsiveldavau, galėjo paskatinti mano smegenis nusiskandinti užblokuotų minčių ir jausmų jūroje. Bet negaliu sutikti, kad tai yra pagrindinė priežastis. O gal visi blogi dalykai manyje lipdėsi, sukosi, liejosi, veržėsi manyje, kol galiausiai visas mišinys virto sunkia depresija? Sutikčiau su šia mintimi.
Vėl pagaunu save su klausimu, kodėl apie tai mąstau. Galiausiai prieinu prie išvados, kad mano mintys sukasi apie pastarąsias dvi savaites, kurias praleidau psichiatrinėje. Nejaučiu jokio pagerėjimo, nes nesugebėjau visko atskleisti, todėl, kad pati nežinau kaip tai padaryti. Nejučiom vėl sugrįšiu į gilią depresiją ir užsiblokuosiu savyje. „Kaip riešuto skiautėj. Viena. Niekas ten neįeina. O kartais pati į save kelio rast negaliu.“ – cituoju savo rašliavones. Viskas taip baigsis vėl, nors tai tikriausiai bus nauja pradžia. Nauja, savižudiška ir niūri pradžia.
O šiandien jaučiuosi priimta iš mandagumo. Visi aplinkiniai vaidina, kad manęs pasiilgo. Beveik patikėjau, tačiau neįtikino. Nors, ką aš čia kliedžiu. Turiu džiaugtis grįžusi namo, ir esanti tarp mylimų žmonių. Neturiu teisės mąstyti, kad jie manęs nenori. Taip tik pati sau pakenksiu.
Pakenkimo sau pasekmės bus akivaizdžios. Vėl. Turbūt prigersiu tablečių, persipjausiu venas, arba pasismaugsiu. Paskutinis bandymas nusižudyti buvo nesėkmingas. Tokie bus ir kiti bandymai. Bent jau aš taip manau. Pastarasis būtų suveikęs, tačiau mokykloje, ką tik prigėrus tablečių supratau, kad darau klaidą, ir iškart pranešiau mokytojai, kad labai blogai jaučiuosi. Laimei, laiku pasakiau. O gal ir nelaimei. Visai norėčiau mirti. Nėra ką veikti man šiame pasaulyje. Turiu būti pasmerkta amžinoms pragaro kančioms. Aš nenoriu nieko bausti mirdama. Aš noriu būti nubausta – skęsti kraujo purvinoj vagoj, degti ant gėdos stulpo, smegti durklų jūroje, dusti įkalinta raudonose liepsnose...
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Grįžimas. visiškai atvirai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grįžimas. visiškai atvirai.   Grįžimas. visiškai atvirai. EmptyKv. 04 05, 2012 12:09 am

Grįžimas. visiškai atvirai. 451183 BAISU... GYVENČIAU ŠALIA, TAI NEŽINAU... KLAIKU... ALL DAY ALL NIGHT ŠALIA... KRAUPAS... KOŠMARAS... O M G . . .
Atgal į viršų Go down
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Grįžimas. visiškai atvirai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grįžimas. visiškai atvirai.   Grįžimas. visiškai atvirai. EmptyKv. 04 05, 2012 9:39 am

Nenuostabu, kad manęs žmonės bijo. Jeigu tėvai manęs bijo, ką kalbėt apie kitus žmones. Bet, pripratau. :)))
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Grįžimas. visiškai atvirai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grįžimas. visiškai atvirai.   Grįžimas. visiškai atvirai. EmptyPen. 04 06, 2012 12:07 am

Katinas, kuris mėgsta vaikščioti vienas? :DD
Atgal į viršų Go down
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Grįžimas. visiškai atvirai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grįžimas. visiškai atvirai.   Grįžimas. visiškai atvirai. EmptyPen. 04 06, 2012 5:43 pm

Nevisai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Grįžimas. visiškai atvirai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grįžimas. visiškai atvirai.   Grįžimas. visiškai atvirai. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Grįžimas. visiškai atvirai.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime :: Naktibaldos dienoraštis-
Pereiti į: