Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Vėjonunešiotos pamąstymai

Go down 
AutoriusPranešimas
Vėjonunešiota
Ezopas
Ezopas



Pranešimų skaičius : 1
Prisijungė : 2012-03-29

Vėjonunešiotos pamąstymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vėjonunešiotos pamąstymai   Vėjonunešiotos pamąstymai EmptyPen. 03 30, 2012 7:27 pm

Čia kelsiu savo trumpus kūrinėlius :) visada laukiu nuomonių ir pastebėjimų


Klyksmas
Jis išsiveržė iš mano lūpų kaip rauda,kaip žodis,kaip kančia.Nebegalėjau suprasti pasaulio.Nebegalėjau suprasti savęs.Staiga ant manęs ėmė kristi šukės ir pradėjau girdėti balsus kurie aimanavo : tu negali to pakeisti,tai tiesiog neįmanoma tai beviltiška.Tiesiog tuščia ir beviltiška.Staiga surėkiau stipriai ir garsiai savo balsams :KĄ JUS PO VELNIŲ IŠMANOT APIE GYVENIMĄ IR KOKIĄ TEISĘ JŪS MAN TURIT AIŠKINT KAIP GYVENTI.JEI JUS NEŽINOT Ką reiškia kentėti,jūs nežinot ką reiškia jausti.Jūs nežinot ką reiškia suprasti,kovoti, išgyventi, klysti.Jūs to nežinot nes esat tik mano nedidelė sielos kertelė,tik mano silpnoji dalis,skirta beviltiškai gailėti savęs,jūs esat tik tam...
Mano silpnoji kauke užsidaryk
Mano mintys,lyskit iš tos apvalios dėžutės.
Mano liūdesy,lysk į kampą ir tylėk kol neleisiu tau mane suėsti.
Viltie,išgydyk mano kūną ir prašviesk mintis,būk man kaip švelnus vėjelis,ateisiantis po nepakeliamos ir svilinančios gyvenimo kaitros.
Angelai saugantys mane,pailsėkit,aš tikrai nepalūšiu prieš dar vieną gyvenimo audrą...
Minčių jūra,gyliai pasineriu į tave ir leidžiu sau plaukti.
Nenuskęsiu.Ne šį kartą


(Ne)banali mergaitės istorija
Kartą gyveno mergaitė kuri tikėjo pasakomis ir džiaugėsi šia diena.Jos naivus pasaulis buvo gražus ir nuostabus,ne toks kaip karti,pipirinė realybė,jos pasaulio skonis buvo kaip dieviško prieskonio,kuris net neegzistavo,nes aplinka,supanti mus nėra gera ir švelni.Bet ta maža mergaitė tikėjo kad pasaulis nuostabus,jog kiekviena svajonė pildosi,kad visi žmonės geri ir priims tokią kokia ji yra.Ta mergaitė manė kad visiems rūpi jos mažojo pasaulėlio išgyvenimai ir dvejonės.Ji manėsi esanti svarbi ir reikalinga,bet žiaurusis ir negailestingasis tikrasis pasaulis lyg piktas dėdė,nemėgstantis vaikiškų paistalų gerokai ją papurtė.Mergaitė buvo sukrėsta,bet nepatikėjo jog tai tiesa,dėl to piktas dėdė ėmė purtyti antrą,trečią,ketvirtą,dvyliktą kartą bet ji vis tiek negalėjo patikėti.O tada tas žiaurus dėdė trenkė jai šlapiu skuduru per veidą ir ta mergytė iš gėrio pasaulio buvo priversta pabusti iš sapno debesies ir su dideliu trenksmu plotis į realybės žemę.Mergaitei buvo sunku,ji raudojo kruvinomis ašaromis vieną dieną,kitą,kol jos laukė dar baisesnis smūgis-ji susidūrė su žmonių žiaurumu,išankstinio nusistatymo galia ir suprato,ką reiškia būti augus džiaugsmo šalyje.Mergaitė suprato jog ji skiriasi nuo kitų realybės šalies gyventojų ir tai buvo blogai,labai blogai.Iš jos,geraširdės ir naivios gyventojai šaipėsi,bet jos gera širdis jiems atleido ir manė kad vis tiek jie draugai,kad ir ką bedarytų.Vieną kartą ją smarkiai išdavė ir nuo tada naivi pasakų šalies mergaitė apako - iš širdgėlos ji nebematė pasaulio jokia kita spalva nei juoda.Ji neberegėjo gyvenimo džiaugsmo,ji matė tik kančias,skausmą ir veriančius,į neviltį varančius žmonių žvilgsius.Mergaitei buvo labai blogai,bet ji nepasidavė,ji griuvo ir kėlėsi,klupo,bet stojosi kiekvieną kartą vis sunkiau.Ta naivuolė manė kad ateis geresnis rytojus ir bus geriau,bus šviesiau ir ji pagaliau pamatys pasaulio spalvas.Bet vieną dieną,po daugybės metų kančios ji nušlubavo prie vienišo medžio ir užrišo virvę,tada ji ikišo galvą į kilpą įsivaizduodama jog skrenda.Po mažiau nei trisdešimties sekundžių naivios mergaitės siela atsiskyrė nuo kūno,kuris karojo bežadis ir bedvasis...
Atgal į viršų Go down
 
Vėjonunešiotos pamąstymai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Naktiniai pamąstymai. Pasaulis ir mes.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Proza :: Novelės-
Pereiti į: