Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Lost, lost, lost.

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
amelia.james.
Ezopas
Ezopas



Pranešimų skaičius : 14
Prisijungė : 2012-02-01

Lost, lost, lost.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lost, lost, lost.    Lost, lost, lost.  EmptyKv. 02 02, 2012 10:28 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tai, gi aš esu Budrevičių mergaitė, vardu Rimutė (viršuj, mano vasara :DDDD).
Man 14 metų, bet šiaip jau visai netoli 15 - tasis gimtadienis, kurio aš taip laukiu. Juk ne kiekvieną dieną sueina penkiolika, ką ?
Šiaip jau aš alytiškė esu, tai kaip ir dzūkė, nors dalį savo gyvenimo praleidžiu dainuodama Marijampolėje "O Lia Lia"/ Va ir šiandien ten važiuosiu :)
Esu gana spalvotas žmogelis, turiu daug užsiėmimų ir mėgstamų dalykų. Pavyzdžiui, esu neprofesionali fotografė. Dainuoju, jau gana profesionaliai vis gi, 9 metai ant scenos. Šoku, neprofesionaliai. Piešiu, neprofesionaliai. Fotošopinu, neprofesionaliai. Ir žinoma, kodėl ir esu čia, rašau.
Rašau, nuo vaikystės, mat vos tik tai išmokau, pajutau dvasią, bet ilgą laiką tvirtinau, kad neturiu talento ir praiesi čia viskas. Žinoma, vėliau kaip matot, atsirado talenntas ir sugebėjau šiais metais pelbytai įstot į Lietuvių filologiją.
Na, čia kaip ir viskas apie mane.
O dabar apie šeimą.
Turiu ją labai įvairiai. Turėjau mamą ir tėtį, bet tėti suvo kai man 11 buvo...Dar turiu mažą šuniuką, vardu Simbą - jorkšyras.
Turiu vieną dieduką ir tris močiutes (su prosenele). Man labai patinka pas juos visus nueit.
Turiu labai gerų draugų.
Ugnes, Gretę, Ievas, Luką, Roką klasioką, Roką Vyresnį, Petrą, Luką Berniuką, Mantą, Aldą,Lilę ir t.t.
Labai mėgstu HP, Bado Žaidynes, J.K.Rowling, Skeitbordą, Vadovę, Licų mokytoją.
Labai nemegstu nuobodžių knygų, namų, uždarų atalpų, matės mokytojos ir direktoriaus.
Tai tiek :)
Atgal į viršų Go down
Dita
Ezopas
Ezopas
Dita


Pranešimų skaičius : 25
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 27
Miestas : Aš iš Krekenavos. o tu?
Tikras vardas : Ju-Dita.

Lost, lost, lost.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lost, lost, lost.    Lost, lost, lost.  EmptyKv. 02 02, 2012 11:47 am

Ohoooo.... mes čia turim talentą *rodo į šitą puslapį* tu gabi. sviaikinu *plojaplojaploja*
Oooo... užjaučiu dėl tėčio :s
Anyyyyway, helauhelauhelau ^^ neįsivaizduoju kaip tu gali mėgt lycų mokytoją, bet tu man patinki. dabar skvarbus klausimas :|
ar tu mėgsti šokoladą ir ar esi skaičius Charlaine Harris "Sukės" sagą? :|
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Lost, lost, lost.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lost, lost, lost.    Lost, lost, lost.  EmptyKv. 02 02, 2012 1:35 pm

Sveika, atvykus! Turiu pripažinti, jog iš aprašymo pasirodei jaunesnė ;D Bet jaunystė, tai ne senatvė - geras bruožas.

Beje, įstojai į Lietuvių filologiją? Čia kaip suprast? : D
Atgal į viršų Go down
amelia.james.
Ezopas
Ezopas



Pranešimų skaičius : 14
Prisijungė : 2012-02-01

Lost, lost, lost.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lost, lost, lost.    Lost, lost, lost.  EmptyKv. 02 02, 2012 6:58 pm

Dita, Ewigkeit ` sveikos :)
Dita, neužjausk manęs, aš savęs neužjaučiu ir einu toliau :)
Mano Licų mokytoja, man kaip močiutė kokia :)
Skaičiau Sukę, bet man nepatiko. Kaimo rašytoja jai atvirai :)
Oooo, taip mėgstu šokoladą :)
Taip, Į NMA, LT Filologijos skyrių :)
Šiais metais :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lost, lost, lost.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lost, lost, lost.    Lost, lost, lost.  Empty

Atgal į viršų Go down
 
Lost, lost, lost.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: