Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 SOu... Hey, thiz iz Ju.

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Dita
Ezopas
Ezopas
Dita


Pranešimų skaičius : 25
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 27
Miestas : Aš iš Krekenavos. o tu?
Tikras vardas : Ju-Dita.

SOu... Hey, thiz iz Ju. Empty
RašytiTemos pavadinimas: SOu... Hey, thiz iz Ju.   SOu... Hey, thiz iz Ju. EmptyAntr. 01 31, 2012 9:19 pm

Aaa. Jo. Labas. Aš Judita. Bet prašauprašauprašau nesikreipkit į mane pilnu vardu. Nežinau kodėl, bet man tada atrodo, kad aš...um... suaugus. Visai aš nenoriu užaugt. Ir visai nesvarbu, kad man tuoj 15. Per daug Dievinu vaikiškus dalykus. Mano kambario sienos ir tos rožinės. Nors tbh, nelabai aš tą rožinę mėgstu. Už tai aš turiu meškinų. Triiis didelius meškinus ir krūvą mažiukų. Tokie mielybės ^^ o jeigu apie mane, tai... Aha, niekas netiki, bet aš klausau roko muzikos - mcr, patd, bvb, fir, etf... tos dainos mane užveda. ne taip kaip kokia Rihanna ar Spears. Bet aš ant jų nestumiu. Žinau, kad kiekvienas turi savo stilių ir gerai. turėkitės. man visai negaila. Kažkada domėjausi Japonija. Net buvau pasiryžus išmokt japoniškai! Bet po kurio laiko mečiau tą idėją. visi tie žodžiai skamba baisiai sunkiai :D o šiaip į visą tą mane įtraukė mano kaip ir ex-draugė. Taip taip, aš esu tokia draugiška, kad draugų neturiu. Nors iš tikrųjų tai aš net nežinau kodėl aš neturiu draugų :| gal dėl to, kad aš prakeikta namisėda a.k.a. knygų žiurkė, kuriai patinka fantazuot? [You must be registered and logged in to see this image.] taigi, jo, aš rašau. Kartais taip nusišneku, kad parašius juokiuosi daug daug daug. Arba kartais parašau ir ištrinu. Nežinau. kartais atrodo, kad aš parašiau visai neblogai, bet kai vėliau paskaitau... žodžiu, aš dar tobulėju.

ODiediedie, gerai, nebesugalvoju ką dar parašyt, tai manau apie mane užteks n.n

Nuolankiai,
Ju.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

SOu... Hey, thiz iz Ju. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOu... Hey, thiz iz Ju.   SOu... Hey, thiz iz Ju. EmptyAntr. 01 31, 2012 10:57 pm

Laaabas, sveika įsijungusi į mūsų kolektyvą :)) Dabar forumas toks mirštelėjęs, tad jei turi kokių idėjų, kaip pradėti gaivinimą, prašau pasireikšti atitinkamose temose. :)) Ir, tradiciškai, keletas klausimų:

Ar turi augintinių? Kokios knygos labiausiai patinka? Ar turi mėgstamiausią rašytoją? Kada pradėjai rašyti, kaip susidomėjai rašymu? :)
Atgal į viršų Go down
Dita
Ezopas
Ezopas
Dita


Pranešimų skaičius : 25
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 27
Miestas : Aš iš Krekenavos. o tu?
Tikras vardas : Ju-Dita.

SOu... Hey, thiz iz Ju. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOu... Hey, thiz iz Ju.   SOu... Hey, thiz iz Ju. EmptyAntr. 01 31, 2012 11:18 pm

Labūūūtis (sun) idėjos... pagalvosiu ^^

Augintinių - jo, turiu Katūūūką. Ir jos vardas Mika. žiauriai pūkuotas padarėlis n.n
Knygos tai tikriausiai fantastinės. Kažkas panašaus į Harį Poterį ar Charline Harris knygas apie Sukę :D
Mano mėgstamiausia rašytoja - Rowling. Visi žino, kad ji pati geriausia O.o
Pradėjau rašyt tada, kai dar klaviatūrą vos graibiau. Šiaip su keliom draugėm nusprendėm, kad reiktų sukurti ką nors savo. Ir taip, tada atrodė, kad aš Dievas rašyme :D dabar paskaičius net baugu darosi :| o susidomėjau tai tikriausiai nuo tada, kai draugė pradėjo komentuoti kas blogai, ką galiu patobulinti ir panašiai :)
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

SOu... Hey, thiz iz Ju. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOu... Hey, thiz iz Ju.   SOu... Hey, thiz iz Ju. EmptyAntr. 01 31, 2012 11:55 pm

Aww, Mika. Kažkodėl įsivaizdavau jį baltą? ;D

Svarbiausia nebijoti ir leisti sau, kaip autorei, parašyti pirmą kūrinio versiją prisvilusią. O tobulėjama ir vis daugiau išmokstama tik tą darant, tad raktas į sėkmę rašymo srity ir yra: rašymas, rašymas, rašymas iki negalėjimo. :)) Taip kad jei turi kokių baimių čia, nebijok, dėl drąsiai savo kūrybą. :))
Atgal į viršų Go down
Dita
Ezopas
Ezopas
Dita


Pranešimų skaičius : 25
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 27
Miestas : Aš iš Krekenavos. o tu?
Tikras vardas : Ju-Dita.

SOu... Hey, thiz iz Ju. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOu... Hey, thiz iz Ju.   SOu... Hey, thiz iz Ju. EmptyTr. 02 01, 2012 10:43 am

čia Ji :D Mika. Balta su tokiom rudom dėmėm :D
Man visi sako tą patį :D bet atsakysiu kaip visiems: ačiūūūūū^^
Atgal į viršų Go down
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

SOu... Hey, thiz iz Ju. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOu... Hey, thiz iz Ju.   SOu... Hey, thiz iz Ju. EmptyTr. 02 01, 2012 6:53 pm

Sveika, smagu matyti naujų žmonių. (:
Atgal į viršų Go down
Dita
Ezopas
Ezopas
Dita


Pranešimų skaičius : 25
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 27
Miestas : Aš iš Krekenavos. o tu?
Tikras vardas : Ju-Dita.

SOu... Hey, thiz iz Ju. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOu... Hey, thiz iz Ju.   SOu... Hey, thiz iz Ju. EmptyTr. 02 01, 2012 6:54 pm

Hialauuuuuu ^^
Atgal į viršų Go down
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

SOu... Hey, thiz iz Ju. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOu... Hey, thiz iz Ju.   SOu... Hey, thiz iz Ju. EmptyTr. 02 01, 2012 7:02 pm

Na, dabar kaip ir pridera, pora banalių klausimų:
Kaip sekasi?
Kokia spalva labiausiai patinka?
Mėgsti šokokokokoladą? :DD
Atgal į viršų Go down
Dita
Ezopas
Ezopas
Dita


Pranešimų skaičius : 25
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 27
Miestas : Aš iš Krekenavos. o tu?
Tikras vardas : Ju-Dita.

SOu... Hey, thiz iz Ju. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOu... Hey, thiz iz Ju.   SOu... Hey, thiz iz Ju. EmptyTr. 02 01, 2012 9:02 pm

Sekasi visai neblogai. va ką tik su dviejom klasiokėm kortom pažaidėm, tai draugių atsirado :D
Labiausiai aš mėgstu mėlyną. tamsiai bet neperdaug.
Šokokokokokolaaadas *varvina seilę* ypač Milką. bet be riešutų :|
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

SOu... Hey, thiz iz Ju. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOu... Hey, thiz iz Ju.   SOu... Hey, thiz iz Ju. EmptyKv. 02 02, 2012 12:05 am

o tu ir šiaip tokia hiperaktyvi, ar tik internetuose? nes girdėjau kalbant, kartais žmonės pasirodo visiškai kitokie realybėje.. man tik šiaip smalsu. ;p
Atgal į viršų Go down
Dita
Ezopas
Ezopas
Dita


Pranešimų skaičius : 25
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 27
Miestas : Aš iš Krekenavos. o tu?
Tikras vardas : Ju-Dita.

SOu... Hey, thiz iz Ju. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOu... Hey, thiz iz Ju.   SOu... Hey, thiz iz Ju. EmptyKv. 02 02, 2012 11:48 am

hiperaktyvi tai yra? ;DD ne, aš šiaip gryna noliferė, bet aš nesistengiu pasirodyt kitokia nei esu, tai... :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





SOu... Hey, thiz iz Ju. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOu... Hey, thiz iz Ju.   SOu... Hey, thiz iz Ju. Empty

Atgal į viršų Go down
 
SOu... Hey, thiz iz Ju.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: