Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Grojaraščiai

Go down 
+5
Šokanti Geiša
Evergreen
konstanta
ramona
wanderlust
9 posters
AutoriusPranešimas
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Grojaraščiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Grojaraščiai   Grojaraščiai EmptyPir. 01 09, 2012 4:36 pm

Dažnai pamatau užsienio rašytojų mėgėjų tinklalapiuose tokius dalykus, kaip jų rašomos istorijos grojaraščius. tai - muzika, kuri jiems padeda rašyti vieną ar kitą istoriją, yra susijusi su veikėjais, siužetu, o kartais iš grojaraštyje esančių dainų galima atrasti ir muzikaliai atpasakotą siužetą.

O patys kurdami ar klausotės muzikos ir ar sudarinėjate kokius nors grojaraščius? :)
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Grojaraščiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grojaraščiai   Grojaraščiai EmptyPir. 01 09, 2012 6:42 pm

turbūt visos mano trumpos istorijos yra parašytos įkvėptos kokių nors dainų. tiesiog, beklausant muzikos būna imu ir sugalvoju kažką, o paskui kartais iš naujo skaitant senas rašliavas mintyse pradeda skambėt tam tikros dainos. tai taip ir būna, turbūt kūryba yra grandininė reakcija, menas įkvepia meną :))
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Grojaraščiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grojaraščiai   Grojaraščiai EmptyPir. 01 09, 2012 6:44 pm

Apie tokius dalykus kaip grojaraščiai kažkaip rimčiau nesusimąsčiau, o rašant labai retai klausausi muzikos, bet ji man labai padeda apmąstant siužetą ir dėliojant galvoje kai kurias detales, atskleidžiančias tam tikrą nuotaiką, kuri persiduoda su tam tikra daina. ;> Klausantis muzikos, man pasidaro dar lengviau įsivaizduoti savo istorijos vaizdus ir tai nemažai padeda. ;>
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Grojaraščiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grojaraščiai   Grojaraščiai EmptyPir. 01 09, 2012 6:48 pm

Man pavyzdžiui muzika padeda nusiteikti, kai noriu sukurti tekste kitokią nuotaiką, nei pati jaučiu, kai rašau. Pavyzdžiui, jei jaučiuosi pakankamai linksma, tačiau reikia rimtos scenos, įsijungiu kokių liūdną melodiją ir pan. Padeda.
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Grojaraščiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grojaraščiai   Grojaraščiai EmptyAntr. 01 10, 2012 12:15 am

Kadangi su kūriniais gyvenu, tų emocijų išlaukiu. Bet grojaraščių turiu.
Padeda mintyse "įgarsinti filmą", tereikia nupiešti veikėjus bei aprašyti veiksmą.
Atgal į viršų Go down
Skraidantis Delfinas
Ezopas
Ezopas
Skraidantis Delfinas


Pranešimų skaičius : 38
Prisijungė : 2012-04-18
Tikras vardas : Augustina-Marija.

Grojaraščiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grojaraščiai   Grojaraščiai EmptyTr. 04 18, 2012 4:57 pm

Mano atveju muzika padeda nusiteikti. Prieš rašydama būtinai paklausau kokios dainos,kuri atitiktų mano kūrinio nuotaiką. O rašant muzika man trukdo,aš aptingstu ir nebesinori rašyti.
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Grojaraščiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grojaraščiai   Grojaraščiai EmptyKv. 10 25, 2012 12:06 pm

Beveik visada kurdama klausausi muzikos. O jei ne, tai ji bent skamba mano mintyse.
Apie grojaraštį niekada nebuvau pagalvojusi, bet iš tiesų tai gana gera idėja. Reikės kokią dieną prisėst ir peržvelgt sako dainas... :)
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Grojaraščiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grojaraščiai   Grojaraščiai EmptyPen. 10 26, 2012 7:01 pm

Aš negalėčiau rašyti klausydamasi muzikos. Tada labai įsitraukiu į muziką, pradedu niūniuot, mušt taktą ir pan. Bet pastebėjau, kad dainos man padeda nuteikti tokią nuotaiką, kokios reikia. Pvz.: noriu būti linksma [ar bent linksmesnė] klausausi Nine Days - Absloutely (Story of a girl). Jei reikia liūdnos nuotaikos, įsijungiu Evanescence. Dabar galvoju, kad reiktų pasiklausyti kokio bliuzo ar džiazo ir žiūrėti kokią nuotaiką man ta muzika suteiks.
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Grojaraščiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grojaraščiai   Grojaraščiai EmptySk. 11 04, 2012 5:32 pm

Maybe rašo:
Beveik visada kurdama klausausi muzikos. O jei ne, tai ji bent skamba mano mintyse.
Apie grojaraštį niekada nebuvau pagalvojusi, bet iš tiesų tai gana gera idėja. Reikės kokią dieną prisėst ir peržvelgt sako dainas... :)
Vis dėl to susimoviau.. Na, bent šiandien, nes kuriant man muzika labai trugdė. Visiškai nėjo susikaupti.. :// Galbūt tai priklauso nuo pačios rašymo temos ir mano susikaupimo? Nežinau. Aišku tik tiek, kad tuoj pat tą muziką išjungsiu ://
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Grojaraščiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grojaraščiai   Grojaraščiai EmptySk. 11 04, 2012 7:05 pm

Niekada neklausau muzikos rašydama. Trukdo susikaupti, o jei dar klausau per youtube, tai nervina tai, jog reikia perjungti ar paspausti mygtuką 'replay' (juk reikia išlaikyti tą pačią nuotaiką). Atitraukia nuo darbo, pamiršti kaip ir ką norėjai rašyti. Muzika padeda nebent kurtis idėjoms, tad paprastai jos klausau prieš darbą ir ką nors pasižymiu užrašuose. :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Grojaraščiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grojaraščiai   Grojaraščiai EmptySk. 11 04, 2012 7:28 pm

Aš pati irgi neklausau muzikos rašydama, nebent tai yra klasikinė muzika ar kažkas panašaus. Dar man netrukdo Florence and The Machine kažkodėl. Na, matyt reikia atrasti, kas netrukdo. Tačiau klausydama vienos ar kitos dainos nerašydama, kartais pagalvoju, kaip ji tinka mano kūriniui, todėl sukuriu kartais savotiškus soundtrack'us, tarsi pagal mano kūrinį būtų padarytas filmas ir tai būtų jo garso takelis. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Grojaraščiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grojaraščiai   Grojaraščiai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Grojaraščiai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Kūrybos dirbtuvės :: Kūrybinis flūdas-
Pereiti į: