Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Vaiva

Go down 
AutoriusPranešimas
Emo Kid
Ezopas
Ezopas



Pranešimų skaičius : 1
Prisijungė : 2011-12-29

Vaiva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vaiva   Vaiva EmptyKv. 12 29, 2011 11:25 pm

Nežinau. Mąstau, kaip čia geriau prisistatyti, kaip čia geriau save aprašyti. Už langų kaukia smarkus vėjas, ir tikriausiai ne be reikalo aš jį dabar miniu- juk kas gi galėjo išpūsti mintis iš mano šviesios galvelės, jei ne jis? Panašiai kaip jos atėjo, taip ir išėjo: vėjas įpūtė pro vieną ausį,o išpūtė pro kitą...
O.K. Mąstau, mąstau, mąstau. Gal vertėtų pasisveikinti. Gal. Na, jeigu taip, tuomet- sveiki. O toliau mano galva visiškai neišneša, ką daugiau pasakyti. Na, gerai... Aš esu Vaiva ir gyvenu Jurbarke. Jeigu žinote šį kaimą, kurio nėra pažymėta Lietuvos žemėlapyje, tai aš jus labai sveikinu, nes jo tikrai nėra pažymėta Lietuvos žemėlapyje. Ai, ir dar sveikinu save,nes jau tikriausiai balažin kelintą kartą spėjau nusišnekėti šitame savo aprašyme. Vis ta neišsimiegojusi galva...
Na,o jeigu rimčiau, tai mano pirštai nuo mygtukų spaudinėjimo jau baigia sulūžti ir greičiausiai po dar penkiasdešimties žodžių tikrai sulūš, taigi, nors ir nieko gero apie save nepasakiau,atsisveikinu. Ir šiaip, manau, jog mano pranešimai atskleis daugiau apie mane, negu aš surašyčiau viename šitame.. Taigi, iki! Galbūt kada nors susiprotėsiu ir susikursiu normalesnį aprašymą anei šis..

Vaiva
Atgal į viršų Go down
 
Vaiva
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Bendradarbiavimas :: Nebesilankančių meriečių aprašymai-
Pereiti į: